Klocki Lego Hagrids Hut An Unexpected Visit 76428
Wideo 7Zdjęcia 11 |
Lego Hagrids Hut An Unexpected Visit 76428 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lego Hagrids Hut An Unexpected Visit 76428
Wszystkie ceny 23 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
LEGO Harry Potter Chatka Hagrida niespodziewana wizyta Zabawka dla 8-latkaZabawka konstrukcyjna LEGO Harry Potter dla dzieci — odtwórz nieoczekiwaną wizytę Harry'ego Pottera i jego przyjaciół w chatc... więceje Rubeusa Hagrida — kultowym miejscu w czarodziejskim świecie
Siedem postaci LEGO Harry Potter — w tym zestawie zabawek do odgrywania ról dzieci znajdą minifigurki Harry'ego Pottera, Hermiony Granger, Rona Weasleya, Draco Malfoya i Rubeusa Hagrida
Więcej postaci z Harry'ego Pottera – w skład zestawu zabawek konstrukcyjnych dla dzieci wchodzą także figurki LEGO smoka Norberta i psa Hagrida, Kła
Chata i buda do zbudowania — chatka ma zdejmowany dach i można ją otwierać, co ułatwia zabawę, a szczegółowe wnętrze zawiera rozkładany fotel Hagrida, stojak na parasole i smocze jajo
Dwa z 14 kolekcjonerskic Amazon.plZłóż skargę | 250 zł |
LEGO Harry Potter 76428 Chatka Hagrida: niespodziewana wizytaPrze?yj ponownie nieoczekiwan? wizyt? Harry'ego Pottera i jego przyjació? w chatce Rubeusa Hagrida i odegraj inne przygody z... więceje ?wiata magii dzi?ki temu fantastycznemu zestawowi LEGO® Harry Potter (76428). Zawiera on model chatki Hagrida do zbudowania, który ma zdejmowany dach i otwieran? konstrukcj?, aby uzyska? ?atwy dost?p do szczegó?owego wn?trza tam znajdziesz rozk?adany fotel, na którym Hagrid mo?e usi???, smocze jajo, dwa z 14 kolekcjonerskic Proshop.plZłóż skargę | 269 zł |
Klocki konstrukcyjne LEGO Harry Potter 76428 Chatka Hagrida: NiespodziewanKlocki LEGO 76428 Chatka Hagrida: niespodziewana wizyta Przeżyj ponownie nieoczekiwaną wizytę Harry'ego Pottera i jego przyja... więcejciół w chatce Rubeusa Hagrida i odegraj inne przygody ze świata magii dzięki temu fantastycznemu zestawowi LEGO Harry Potter (76428). Zawiera on model chatki Hagrida do zbudowania, który ma zdejmowany dach i otwieraną konstrukcję, aby uzyskać łatwy dostęp do szczegółowego wnętrza — tam znajdziesz rozkładany fotel, na którym Hagrid może usiąść, smocze jajo, dwa z 14 kolekcjonerskic Komputronik.plZłóż skargę | 274 zł |
LEGO 76428 Harry Potter Chatka Hagrida Niespodziewana wizytaZłóż nieoczekiwaną wizytę w chatce Hagrida wraz z Harrym Potterem™, Hermioną Granger™ i Ronem Weasleyem™. Przywitaj się z pse... więcejm Rubeusa Hagrida, Kłem, który odpoczywa w swojej budzie na zewnątrz. Wejdź do chaty, w której Hagrid™ siedzi na ogromnym krześle. Na stole leży smocze jajo, które niedługo się wykluje. Ale kto to podgląda Hagrida, Harry'ego i przyjaciół przez okno? Electro.plZłóż skargę | 360 zł |
LEGO 76428 Harry Potter Chatka Hagrida Niespodziewana wizytaZłóż nieoczekiwaną wizytę w chatce Hagrida wraz z Harrym Potterem™, Hermioną Granger™ i Ronem Weasleyem™. Przywitaj się z pse... więcejm Rubeusa Hagrida, Kłem, który odpoczywa w swojej budzie na zewnątrz. Wejdź do chaty, w której Hagrid™ siedzi na ogromnym krześle. Na stole leży smocze jajo, które niedługo się wykluje. Ale kto to podgląda Hagrida, Harry'ego i przyjaciół przez okno?... Avans.plZłóż skargę | 360 zł |
pokaż 18 ofert
Seria Lego Harry PotterPorównaj w tabeli →
od 1 599 zł
wiek 16+, unisex, fantasy, elementów 6020 szt., bohaterów 28 szt., ruchome części
od 549 zł
wiek 18+, unisex, fantasy, elementów 2660 szt., bohaterów 1 szt.
od 250 zł
wiek 8+, unisex, fantasy, elementów 896 szt., bohaterów 5 szt.
od 45 zł
wiek 7+, unisex, fantasy, elementów 217 szt., bohaterów 4 szt.
od 300 zł
wiek 6+, unisex, fantasy, elementów 33 szt., bohaterów 4 szt.
od 67 zł
wiek 7+, unisex, fantasy, elementów 337 szt., ruchome części
od 198 zł
wiek 10+, unisex, fantasy, elementów 630 szt., bohaterów 1 szt., ruchome części
od 699 zł
wiek 8+, unisex, fantasy, elementów 1074 szt., bohaterów 8 szt.
od 240 zł
wiek 9+, unisex, fantasy, elementów 990 szt., bohaterów 9 szt., ruchome części
od 555 zł
wiek 8+, unisex, fantasy, elementów 1083 szt., bohaterów 9 szt., ruchome części
od 159 zł
wiek 8+, unisex, fantasy, elementów 587 szt., bohaterów 5 szt.
od 345 zł
wiek 18+, unisex, fantasy, elementów 561 szt., bohaterów 1 szt., ruchome części
od 219 zł
wiek 9+, unisex, fantasy, elementów 599 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części
od 295 zł
wiek 8+, unisex, fantasy, elementów 851 szt., bohaterów 7 szt.
od 168 zł
wiek 8+, unisex, fantasy, elementów 345 szt., bohaterów 3 szt.
od 95 zł
wiek 8+, unisex, fantasy, elementów 172 szt., bohaterów 2 szt.
Wideo recenzje
CHATA HAGRIDA ⚡ LEGO HARRY POTTER 76428 / RECENZJA
1 marca11 642 przegląd
LEGO The Avengers Quinjet Set Review (76428)
10 stycznia 2023103 przegląd
NEW LEGO Harry Potter Hagrid's Hut (76428) - Why do we have 5?!
21 lutego6 214 przegląd
Hagrid's Hut: An Unexpected Visit (set 76428) LEGO Harry Potter March 2024 Early Review
25 lutego1 035 przegląd
LEGO Harry Potter Hagrid's Hut: An Unexpected Visit (76428) - 2024 Set Review
16 lutego27 778 przegląd
NEW LEGO Harry Potter: 76428 Hagrids Hut earls Review!
19 stycznia3 331 przegląd
Upcoming Lego: Harry Potter - Hagrid's Hut: An Unexpected Visit (76428)
6 grudnia 2023812 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 295 zł
od 170 zł
wiek 8+, unisex, fantasy, elementów 753 szt., bohaterów 6 szt., ruchome części
od 324 zł
wiek 8+, unisex, science fiction, elementów 880 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części
od 300 zł
wiek 8+, unisex, science fiction, elementów 774 szt., bohaterów 5 szt., ruchome części
od 268 zł
wiek 8+, unisex, kosmos, elementów 981 szt., bohaterów 3 szt.
od 296 zł
wiek 8+, unisex, zestawy fabularne, elementów 877 szt., ruchome części
od 269 zł
wiek 8+, unisex, budynki, elementów 830 szt., bohaterów 5 szt.
od 350 zł
wiek 8+, unisex, sprzęt wojskowy, elementów 756 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części
od 222 zł
wiek 8+, unisex, zestawy fabularne, elementów 862 szt., ruchome części
od 165 zł
wiek 8+, unisex, kosmos, elementów 757 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części