Klocki Lego The Sword Outpost 21244
Wideo 15Zdjęcia 9 |
Lego The Sword Outpost 21244 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lego 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lego.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lego The Sword Outpost 21244
Wszystkie ceny 30 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
LEGO Minecraft 21244 Bastion mieczaJe?li znasz o?mioletniego lub starszego fana Minecrafta®, podaruj mu kultowy diamentowy miecz w ogromnej skali! LEGO® Minecra... więcejft Bastion miecza (21244) wykorzystuje t? cenn? bro? jako superfajn? baz?, gdzie dzieci mog? zbudowa? miejsce odpoczynku i wybuchowych walk. Diamentowy miecz do zabawy lub ustawienia na pó?ce Dzieci buduj? baz? w kszta?cie gigantycznego miecza na zboczu góry i broni? si? przed atakami mobów. W bazie znajduje si? stó?, ciastko i szafa graj?ca, która odtwarza muzyk?. Na zewn?trz na stra?y stoj? figurki stra?nika i wartownika. Wsparcie stanowi? te? dwa dzia?ka z przodu bazy. W zestawie s? te? wrogie moby, Creeper i szkielet. Do przyjació? nale?y natomiast ?winia i otuszek z foliowymi skrzyd?ami. D?wignia na dole wie?y wyzwala eksplozj?, która prowadzi do zawalenia si? cz??ci konstrukcji. Dodatkow? cyfrow? zabaw? zapewnia aplikacja LEGO Builder, gdzie mo?na powi?ksza? i obraca? model podczas budowy. Proshop.plZłóż skargę | 174 zł |
LEGO Minecraft 21244 Bastion mieczaKlocki Minecraft 21244 Bastion miecza Klocki Minecraft 21244 Bastion miecza Jeśli znasz... CeneoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 158 zł |
LEGO Minecraft, klocki, Bastion miecza, 21244Akcja na wielką skalę w ogromnej bazie miecza Podaruj graczom kultowy diamentowy miecz z Minecrafta® w ogromnej skali dzięki... więcejtej superfajnej bazie, w której ... EmpikZłóż skargę | 162 zł |
Klocki konstrukcyjne LEGO Minecraft 21244 Bastion miecza DZI-ZKLO-LGO-1041Klocki LEGO® 21244 Bastion miecza Jeśli znasz ośmioletniego lub starszego fana Minecrafta®, podaruj mu kultowy diamentowy mie... więcejcz w ogromnej skali! LEGO® Minecraft Bastion miecza (21244) wykorzystuje tę cenną broń jako superfajną bazę, gdzie dzieci mogą zbudować miejsce odpoczynku i wybuchowych walk. Diamentowy miecz do zabawy lub ustawienia na półceDzieci budują bazę w kształcie gigantycznego miecza na zboczu góry i bronią się przed atakami mobów. W bazie znajduje się stół, ciastko i szafa grająca, która „odtwarza” muzykę. Na zewnątrz na straży stoją figurki strażnika i wartownika. Wsparcie stanowią też dwa działka z przodu bazy. W zestawie są też wrogie moby, Creeper™ i szkielet. Do przyjaciół należy natomiast świnia i otuszek z foliowymi skrzydłami. Dźwignia na dole wieży wyzwala eksplozję, która prowadzi do zawalenia się części konstrukcji. Dodatkową cyfrową zabawę zapewnia aplikacja LEGO Builder, gdzie można powiększać i obracać model podczas budowy. Zestaw z diamentowym mieczem – zestaw LEGO® Minecraft® Bastion miecza (21244) inspiruje do odgrywania przygód w powiększonej wersji cennej broni z gry Wiernie odwzorowane detale – w zestawie znajduje się wartownik, strażnik, otuszek, szkielet, Creeper™ i świnia. Znane z gry elementy to szafa grająca, z której dzieci mogą „odtwarzać” muzykę Klasyczna akcja – dzieci budują bazę, gdzie mogą odpocząć przy muzyce i ciastku, walczyć z mobami i wywołać eksplozję, która psuje część konstrukcji Zabawny prezent – gracze w wieku od ośmiu lat mogą wykorzystać kreatywne umiejętności z gry Minecraft® do budowy bazy, która zapewnia niezliczone możliwości gry i dekorowania Nieograniczone możliwości zabawy – zestaw ma ok. 21 cm wysokości, 25 cm szerokości i 11 cm głębokości, a do tego można go połączyć z innymi zestawami z serii, by przeżywać jeszcze więcej przygód z Minecrafta® Interaktywny model cyfrowy – aplikacja LEGO® Builder oferuje intuicyjne narzędzia do powiększania i obracania, aby zwizualizować model podczas budowania Minecraft® na żywo – zestawy LEGO® Minecraft pozwalają dzieciom czerpać radość z gry na nowy sposób. Moby, sceny i elementy ożywają za sprawą kreatywnych, praktycznych klocków LEGO Gwarancja jakości – elementy LEGO® spełniają najwyższe branżowe standardy jakości, dzięki czemu klocki zawsze do siebie pasują i można je za każdym razem z łatwością połączyć i rozdzielić Pewność i bezpieczeństwo – elementy LEGO® są zrzucane, podgrzewane, zgniatane, skręcane i sprawdzane na wiele innych sposobów. Dzięki temu możesz mieć pewność, że spełniają surowe światowe standardy bezpieczeństwa Komputronik.plZłóż skargę | 158 zł |
LEGO 21244 Minecraft Bastion mieczaJeśli znasz ośmioletniego lub starszego fana Minecrafta, podaruj mu kultowy diamentowy miecz w ogromnej skali! LEGO Minecraft... więcejBastion miecza (21244) wykorzystuje tę cenną broń jako superfajną bazę, gdzie dzieci mogą zbudować miejsce odpoczynku i wybuchowych walk. Electro.plZłóż skargę | 170 zł |
pokaż 20 ofert
Seria Lego MinecraftPorównaj w tabeli →
od 150 zł
wiek 8+, unisex, Minecraft, elementów 534 szt., bohaterów 3 szt., ruchome części
od 34 zł
wiek 6+, unisex, Minecraft, elementów 75 szt., bohaterów 1 szt.
od 105 zł
wiek 8+, unisex, Minecraft, elementów 427 szt., bohaterów 5 szt.
od 67 zł
wiek 8+, unisex, Minecraft, elementów 272 szt., bohaterów 2 szt.
od 175 zł
wiek 8+, unisex, Minecraft, elementów 605 szt., modeli 2, bohaterów 4 szt.
od 80 zł
wiek 8+, unisex, Minecraft, elementów 300 szt., bohaterów 4 szt.
od 250 zł
wiek 9+, unisex, Minecraft, elementów 868 szt., bohaterów 6 szt.
od 121 zł
wiek 8+, unisex, Minecraft, elementów 352 szt., bohaterów 1 szt., ruchome części
od 70 zł
wiek 8+, unisex, Minecraft, elementów 364 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części
od 90 zł
wiek 8+, unisex, Minecraft, elementów 234 szt., bohaterów 2 szt.
od 160 zł
wiek 8+, unisex, Minecraft, elementów 584 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 86 zł
wiek 7+, unisex, Minecraft, elementów 242 szt., bohaterów 2 szt.
od 218 zł
wiek 8+, unisex, Minecraft, elementów 386 szt., bohaterów 3 szt., ruchome części
od 32 zł
wiek 7+, unisex, Minecraft, elementów 92 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
Wideo recenzje
BASTION MIECZA LEGO MINECRAFT (21244) RECENZJA
20 lipca 2023451 przegląd
BASTION MIECZA (21244) ⚔️ / RECENZJA
28 stycznia 202317 208 przegląd
BASTION MIECZA ️ LEGO MINECRAFT 21244 RECENZJA
23 lutego 20237 492 przegląd
2023 LEGO Minecraft The Sword Outpost EARLY Review! Set 21244
17 grudnia 20225 692 przegląd
Thank you 1K subscribers! Lego Minecraft 21244 "The Sword Outpost" レゴマインクラフトダイヤモンドの剣の基地
27 lutego 2023314 przegląd
Battle for the Sword Outpost - Lego Stop Motion
15 stycznia 2023741 przegląd
The Sword Outpost - Lego Minecraft Stop Motion 21244
2 lutego 2023679 przegląd
LEGO Minecraft 21244 The Sword Outpost - LEGO Speed Build
5 stycznia 2023497 przegląd
LEGO Minecraft The Sword Outpost Review Set 21244
3 lipca 2023656 przegląd
The Sword Outpost: EARLY LEGO 2023 Minecraft Review
23 grudnia 20221 962 przegląd
The Sword Outpost! LEGO Minecraft 21244 Early Review
17 grudnia 202281 270 przegląd
LEGO Minecraft the Sword Outpost (21244) - 2023 EARLY Set Review
17 grudnia 202217 930 przegląd
LEGO Minecraft 21244 The Sword Outpost
4 lutego 2023725 przegląd
LEGO Minecraft 21244 The Sword Outpost - Speed Build Review
10 lutego 20233 984 przegląd
LEGO Minecraft 21244 The Sword Outpost - LEGO Speed Build Review
9 stycznia 2023105 447 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 144 zł
wiek 8+, unisex, Minecraft, elementów 420 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części
od 120 zł
wiek 8+, unisex, Minecraft, elementów 422 szt., bohaterów 3 szt.
od 218 zł
wiek 8+, unisex, Minecraft, elementów 504 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części
od 121 zł
wiek 8+, unisex, Minecraft, elementów 352 szt., bohaterów 1 szt., ruchome części
od 143 zł
wiek 8+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 355 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części
od 105 zł
wiek 8+, unisex, science fiction, elementów 384 szt., bohaterów 3 szt., ruchome części
od 80 zł
wiek 8+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 369 szt., bohaterów 3 szt., ruchome części
od 110 zł
wiek 8+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 438 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 169 zł
wiek 8+, unisex, science fiction, elementów 428 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części