Klocki Lego Heatwave Transforming Lava Dragon 71793
Wideo 15Zdjęcia 11 |
Lego Heatwave Transforming Lava Dragon 71793 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lego 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lego.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lego Heatwave Transforming Lava Dragon 71793
Wszystkie ceny 25 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
LEGO Klocki LEGO Ninjago Lawowy smok zmieniający się w falę ognia (71793)Dzięki zestawowi Lawowy smok zmieniający się w falę ognia (71793) fani ninja w wieku od ośmiu lat mogą odtwarzać swoje ulubio... więcejne sceny z serialu telewizyjnego Ninjago® Dragons Rising. Zawiera on niespotykanego dotąd smoka, którym dzieci mogą bawić się na dwa sposoby. W trybie pokojowym stoi majestatycznie, ale po odwróceniu do góry nogami przełącza się w tryb bojowy, który pozwala mu wystrzelić z piersi element mocy fioletowego smoka. MediaMarkt.plZłóż skargę | 190 zł |
LEGO Ninjago 71793 Lawowy smok zmieniający się w falę ogniaKlocki Ninjago 71793 Lawowy smok zmieniający się w falę ognia Klocki Ninjago 71793 Lawowy smok... CeneoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 165 zł |
Klocki LEGO NINJAGO Lawowy smok zmieniający się w falę ognia 71793Klocki LEGO NINJAGO Lawowy smok zmieniający się w falę ognia 71793 Dzięki zestawowi Lawowy smok zmieniający się w falę ognia... więcej(71793) fani ninja w wieku od ośmiu lat mogą odtwarzać swoje ulubione sceny z serialu telewizyjnego NINJAGO® Dragons Rising. Zawiera on niespotykanego dotąd smoka, którym dzieci mogą bawić się na dwa sposoby. W trybie pokojowym stoi majestatycznie, ale po odwróceniu do góry nogami przełącza się w tryb bojowy, który pozwala mu wystrzelić z piersi element mocy fioletowego smoka. NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY Liczba sztuk: 479 Zalecany wiek: 8+ Długość pudełka (mm): 382 Szerokość pudełka (mm): 262 Wysokość pudełka (mm): 56,5 Waga opakowania (kg): 0,58 Wspaniały zestaw NINJAGO ze smokiem Ten zestaw ze smokiem zmieniającym się w falę ognia pozwala dzieciom odtworzyć akcję z serialu telewizyjnego NINJAGO® Dragons Rising Mnóstwo możliwości zabawy w stylu ninja Dzieci z przyjemnością zbudują ten fajny model, a następnie spędzą wiele godzin na zabawie w ninja w towarzystwie swoich bohaterów. Smok z dwoma trybami Zabawkowy smok może być spokojny lub przejść w tryb bojowy. Podniebna akcja Lord Ras może polecieć do walki na poduszkowcu. W zestawie pięć postaci Kai, Lloyd, Wyldfyre, imperialny łowca szponiastych i Lord Ras. Element smoczej mocy do zebrania W zestawie fioletowy element mocy smoka. Elementy w innych kolorach są dostępne w pozostałych zestawach (sprzedawanych osobno). Nowy wymiar budowania Konstruktorzy mogą przybliżać i obracać modele w 3D i śledzić postępy dzięki fajnej i intuicyj Maxelektro.plZłóż skargę | 256 zł |
Klocki konstrukcyjne LEGO Ninjago 71793 Lawowy smok zmieniający się w falęLEGO 71793 Lawowy smok zmieniający się w falę ognia Zestaw klocków LEGO 71793, znany jako Lawowy smok zmieniający się w falę... więcejognia, to prawdziwe pole do kreatywnej ekspresji dla fanów serii LEGO Ninjago. Składa się z 479 precyzyjnie wykonanych elementów, które gwarantują godziny nieskrępowanej zabawy i budowania. W tym zestawie znajdują się pięć unikalnych minifigurek: Kai z dwoma katanami, Wyldfyre z ognistą kulą, imperialny łowca szponiastych z mieczem oraz Lord Ras z złotym młotem i bojowym poduszkowcem. Taka rozmaitość postaci pozwala dziecku na tworzenie nieskończonych kombinacji i scenariuszy zabaw, co rozwija kreatywność i zdolności strategicznego myślenia. Unikalność zestawu LEGO Ninjago® 71793 Lawowy smok zmieniający się w falę ognia polega na obecności imponującego smoka, który może być używany na dwa różne sposoby. W trybie pokojowym smok dumnie stoi, natomiast po odwróceniu go do góry nogami, zmienia się w tryb bojowy, umożliwiając wystrzelenie z piersi elementu mocy fioletowego smoka. To zdecydowanie dodaje emocji do zabawy i pozwala na tworzenie coraz to nowych scenariuszy. Lawowy smok nie tylko dostarcza niesamowitej zabawy, ale też może służyć jako wspaniała dekoracja dziecięcego pokoju. Ze swoimi 18 cm wysokości, 29 cm długości i 15 cm szerokości, smok na pewno zwróci na siebie uwagę i stanie się prawdziwym centrum zabawy. Komputronik.plZłóż skargę | 184 zł |
LEGO 71793 NINJAGO Lawowy smok zmieniający się w falę ogniaDzięki zestawowi Lawowy smok zmieniający się w falę ognia (71793) fani ninja w wieku od ośmiu lat mogą odtwarzać swoje ulubio... więcejne sceny z serialu telewizyjnego NINJAGO Dragons Rising. Zawiera on niespotykanego dotąd smoka, którym dzieci mogą bawić się na dwa sposoby. W trybie pokojowym stoi majestatycznie, ale po odwróceniu do góry nogami przełącza się w tryb bojowy, który pozwala mu wystrzelić z piersi element mocy fioletowego smoka. Electro.plZłóż skargę | 190 zł |
pokaż 20 ofert
Seria Lego NinjagoPorównaj w tabeli →
od 34 zł
wiek 6+, unisex, science fiction, elementów 78 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części
od 1 400 zł
wiek 14+, unisex, science fiction, elementów 5685 szt., bohaterów 19 szt.
od 99 zł
wiek 7+, unisex, science fiction, elementów 322 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części
od 109 zł
wiek 7+, unisex, science fiction, elementów 307 szt., bohaterów 4 szt.
od 48 zł
wiek 4+, unisex, science fiction, elementów 104 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 322 zł
wiek 10+, unisex, science fiction, elementów 973 szt., modeli 2, ruchome części
od 120 zł
wiek 8+, unisex, science fiction, elementów 479 szt., modeli 2, bohaterów 5 szt., ruchome części
od 23 zł
wiek 6+, unisex, science fiction, elementów 146 szt., bohaterów 1 szt.
od 396 zł
wiek 8+, unisex, science fiction, elementów 1029 szt., bohaterów 6 szt.
od 30 zł
wiek 4+, unisex, science fiction, elementów 64 szt., bohaterów 2 szt.
od 218 zł
wiek 8+, dla chłopców, science fiction, elementów 616 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części
od 31 zł
wiek 4+, unisex, science fiction, elementów 57 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 33 zł
wiek 6+, unisex, science fiction, elementów 26 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 48 zł
wiek 6+, unisex, science fiction, elementów 198 szt., bohaterów 3 szt., ruchome części
od 33 zł
wiek 6+, unisex, science fiction, elementów 27 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 1 110 zł
wiek 9+, dla chłopców, science fiction, elementów 876 szt., bohaterów 6 szt., ruchome części
od 45 zł
wiek 7+, unisex, science fiction, elementów 235 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 109 zł
wiek 7+, unisex, science fiction, elementów 285 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 105 zł
wiek 8+, unisex, science fiction, elementów 384 szt., bohaterów 3 szt., ruchome części
od 191 zł
wiek 5+, unisex, science fiction, elementów 530 szt., bohaterów 6 szt., pudełko do przechowywania
Wideo recenzje
LAWOWY SMOK ZMIENIAJĄCY SIĘ W FALĘ OGNIA LEGO NINJAGO 71793 RECENZJA
30 czerwca 20238 915 przegląd
NOWY MAGMOWY SMOK (71793) / RECENZJA
26 maja 202317 850 przegląd
LEGO Ninjago 71793 Heatwave Transforming Lava Dragon (2023)
24 maja 20231 738 przegląd
LEGO Ninjago 71793 Wyldfires Lavadrache LEGO Speed Build Dragon
31 maja 2023731 przegląd
Lego Ninjago 71793 Alternate [How to build]
8 września 20239 729 przegląd
Heatwave Transforming Lava Dragon! LEGO NInjago 71793
5 czerwca 20232 893 przegląd
LEGO Ninjago Heatwave Transforming Lava Dragon (71793) - 2023 Set Review
24 maja 202312 999 przegląd
Heatwave Transforming Lava Dragon EARLY Review! LEGO Ninjago Dragons Rising Set 71793
24 maja 202363 284 przegląd
Heatwave Transforming Lava Dragon Speed Build! LEGO Ninjago Dragons Rising Set 71793
27 czerwca 20232 288 przegląd
TRANSFORMING DRAGON LEGO Ninjago Dragons Rising Heatwave Transforming Lava Dragon 71793 EARLY Review
27 maja 20231 189 przegląd
Heatwave Transforming Lava Dragon! #ninjago
9 czerwca 202327 358 przegląd
LEGO Heatwave Transforming Lava Dragon Review
29 maja 202333 234 przegląd
LEGO Heatwave Transforming Lava Dragon - EARLY Ninjago Dragons Rising Set Review!
26 maja 20233 488 przegląd
LEGO Ninjago 71793 Heatwave Transforming Lava Dragon - LEGO Speed Build Dragon
31 maja 2023387 232 przegląd
LEGO Ninjago 71793 gets a new Lava Dragon! Early review!
9 maja 202324 729 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 168 zł
wiek 8+, unisex, science fiction, elementów 482 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części
od 160 zł
wiek 8+, unisex, science fiction, elementów 384 szt., bohaterów 3 szt., ruchome części
od 123 zł
wiek 8+, unisex, science fiction, elementów 408 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części
od 105 zł
wiek 8+, unisex, science fiction, elementów 384 szt., bohaterów 3 szt., ruchome części
od 239 zł
wiek 8+, unisex, science fiction, elementów 428 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części
od 120 zł
wiek 8+, unisex, Minecraft, elementów 553 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 165 zł
wiek 8+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 385 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części
od 110 zł
wiek 8+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 438 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 218 zł
wiek 8+, unisex, Minecraft, elementów 504 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części
od 147 zł
wiek 8+, unisex, Minecraft, elementów 420 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części
od 140 zł
wiek 8+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 564 szt., bohaterów 5 szt., ruchome części
od 95 zł
wiek 8+, unisex, Minecraft, elementów 489 szt., bohaterów 5 szt., ruchome części