Klocki Lego 4x4 Fire Truck with Rescue Boat 60412
Wideo 12Zdjęcia 9 |
Lego 4x4 Fire Truck with Rescue Boat 60412 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lego 4x4 Fire Truck with Rescue Boat 60412
Wszystkie ceny 28 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
LEGO City Terenowy wóz strażacki z łodzią ratunkową Kreatywne Zabawki KempPomysłowe zabawki kempingowe dla 5-latka — LEGO City Terenowy wóz strażacki z łodzią ratunkową to świetna zabawka do budowani... więceja dla chłopca i dziewczynki
Co znajduje się w tym zestawie LEGO? — wóz strażacki, przyczepa, łódka dla dzieci, namiot, scena biwakowa z ogniskiem, a także minifigurki biwakowicza i dwóch strażaków
LEGO pojazdy i zabawki kreatywne — pojazd terenowy ma zdejmowany dach umożliwiający dostęp do kabiny, gaśnicę, schowek na narzędzia i przyczepę ze zdejmowanym pontonem ratowniczym
Interaktywny przewodnik — dzięki aplikacji LEGO Builder dzieci mogą powiększać i obracać swoje zabawki konstrukcyjne w 3D, śledzić postępy i zapisywać wirtualne zestawy
LEGO-prezenty dla 5-latka — ten zestaw z fajnymi LEGO pojazdami to świetny prezent urodzinowy dla chłopca, dziewczynki i wszystkich fanów kreatywnych zabawek
Nieskończone możliwości zabawy — dzieci uwalniają więcej zabawy i przygód, dodając ten zestaw LEGO dla 5-latka do innych (sprzedawanych osobno) z serii LEGO City Fire Amazon.plZłóż skargę | 91 zł |
Zestaw klocków Lego City Terenowy wóz strażacki z łodzią ratunkową 301 częOto niesamowite połączenie dla fanów zabawkowych pojazdów ratowniczych. Świetny zestaw LEGO City z terenowym wozem strażackim... więceji łodzią ratunkową (60412) dla dzieci w wieku od pięciu lat doskonale nadaje się do pełnej akcji zabawy w straż pożarną. W zestawie znajduje się przyczepa do przewożenia łodzi ratowniczej, zabawkowy namiot i scenka biwakowa z ogniskiem. Wystarczy tylko dodać minifigurki strażaków i biwakowicza i można rozpoczynać przygodę!Zabier Rozetka.plZłóż skargę | 99 zł |
Klocki konstrukcyjne LEGO CITY 60412 Terenowy Wóz Strażacki z Łodzią DZI-ZKlocki LEGO 60412 City Terenowy wóz strażacki z łodzią ratunkową Oto niesamowite połączenie dla fanów zabawkowych pojazdów ra... więcejtowniczych. Świetny zestaw LEGO City z terenowym wozem strażackim i łodzią ratunkową (60412) dla dzieci w wieku od pięciu lat doskonale nadaje się do pełnej akcji zabawy w straż pożarną. W zestawie znajduje się przyczepa do przewożenia łodzi ratowniczej, zabawkowy namiot i scenka biwakowa z ogniskiem. Wystarczy tylko dodać minifigurki strażaków i biwakowicza i można rozpoczynać przygodę! Zabierz małych bohaterów w kreatywną podróż z aplikacją LEGO Builder. Mogą w niej przeglądać i zapisywać zestawy, śledzić własne postępy, powiększać i obracać oraz oglądać modele ze wszystkich stron podczas budowania. Zestaw z pojazdami ratowniczymi — podkręć emocje dzięki parze terenowych pojazdów ratowniczych z zestawu LEGO City Terenowy wóz strażacki z łodzią ratunkową dla dzieci w wieku od pięciu lat. Zawartość zestawu — w zestawie jest wszystko, czego dzieci potrzebują do zbudowania terenowego wozu strażackiego, przyczepy, łodzi ratunkowej, namiotu i scenki biwakowej z ogniskiem, a także minifigurki biwakowicza i dwóch strażaków. Mnóstwo funkcji pobudzających wyobraźnię — pojazd terenowy ma zdejmowany dach umożliwiający dostęp do kabiny, gaśnicę, schowek na narzędzia i przyczepę ze zdejmowanym pontonem ratowniczym. Cyfrowe instrukcje budowania — w aplikacji LEGO Builder na smartfony i tablety dzieci mogą przybliżać i obracać powstający model,by obejrzeć go ze wszystkich stron. Prezent na każdą okazję — podaruj ten zestaw na urodziny, święta lub z innej okazji dzieciom w wieku od pięciu lat. Nieograniczone możliwości zabawy — podaruj dzieciom więcej zabawy i przygód, łącząc ten zestaw z innymi zestawami ze strażackiej serii LEGO City (sprzedawanymi osobno). Miasto bez granic — zestawy LEGO City pomagają dzieciom nabrać pewności siebie i zdobyć ważne życiowe umiejętności podczas swobodnej zabawy. Wymiary — zestaw z 301 elementami obejmuje wóz strażacki z przyczepą, który ma 8 cm wysokości, 30 cm długości i 6 cm szerokości. Komputronik.plZłóż skargę | 120 zł |
LEGO 60412 City Terenowy wóz strażacki z łodzią ratunkowąOto niesamowite połączenie dla fanów zabawkowych pojazdów ratowniczych. Świetny zestaw LEGO City z terenowym wozem strażackim... więceji łodzią ratunkową (60412) dla dzieci w wieku od pięciu lat doskonale nadaje się do pełnej akcji zabawy w straż pożarną. W zestawie znajduje się przyczepa do przewożenia łodzi ratowniczej, zabawkowy namiot i scenka biwakowa z ogniskiem. Wystarczy tylko dodać minifigurki strażaków i biwakowicza i można rozpoczynać przygodę! Electro.plZłóż skargę | 130 zł |
LEGO 60412 City Terenowy wóz strażacki z łodzią ratunkowąOto niesamowite połączenie dla fanów zabawkowych pojazdów ratowniczych. Świetny zestaw LEGO City z terenowym wozem strażackim... więceji łodzią ratunkową (60412) dla dzieci w wieku od pięciu lat doskonale nadaje się do pełnej akcji zabawy w straż pożarną. W zestawie znajduje się przyczepa do przewożenia łodzi ratowniczej, zabawkowy namiot i scenka biwakowa z ogniskiem. Wystarczy tylko dodać minifigurki strażaków i biwakowicza i można rozpoczynać przygodę!... Avans.plZłóż skargę | 130 zł |
pokaż 20 ofert
Seria Lego CityPorównaj w tabeli →
od 425 zł
wiek 6+, unisex, tory kolejowe, elementów 1226 szt., bohaterów 6 szt., ruchome części, silnik
od 318 zł
wiek 7+, unisex, policja i bandyci, elementów 980 szt., bohaterów 7 szt.
od 375 zł
wiek 7+, unisex, tory kolejowe, elementów 764 szt., bohaterów 6 szt., silnik, efekty świetlne
od 600 zł
wiek 7+, unisex, kosmos, elementów 1010 szt., bohaterów 7 szt., ruchome części
od 85 zł
wiek 6+, unisex, transport lądowy, elementów 252 szt., bohaterów 2 szt.
od 75 zł
wiek 5+, unisex, transport lądowy, elementów 261 szt., bohaterów 3 szt.
od 193 zł
wiek 6+, unisex, straż pożarna, elementów 478 szt., bohaterów 3 szt.
od 419 zł
wiek 6+, unisex, tory kolejowe, elementów 677 szt., bohaterów 4 szt., silnik
od 76 zł
wiek 4+, dla chłopców, budownictwo, elementów 126 szt., bohaterów 2 szt.
od 150 zł
wiek 6+, unisex, policja i bandyci, elementów 706 szt., bohaterów 5 szt.
od 279 zł
wiek 6+, unisex, budynki, elementów 688 szt., modeli 2, bohaterów 6 szt.
od 61 zł
wiek 5+, unisex, transport lądowy, elementów 194 szt., bohaterów 2 szt.
od 43 zł
wiek 5+, unisex, transport lądowy, elementów 144 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 659 zł
wiek 7+, unisex, tory kolejowe, elementów 1153 szt., bohaterów 6 szt., silnik
od 45 zł
wiek 5+, unisex, policja i bandyci, elementów 197 szt., bohaterów 2 szt.
od 135 zł
wiek 6+, unisex, straż pożarna, elementów 540 szt., bohaterów 5 szt., ruchome części
od 59 zł
wiek 6+, unisex, kosmos, elementów 240 szt., bohaterów 1 szt., ruchome części
od 150 zł
wiek 6+, unisex, policja i bandyci, elementów 668 szt., bohaterów 5 szt., ruchome części
od 181 zł
wiek 7+, dla chłopców, policja i bandyci, elementów 674 szt., bohaterów 5 szt., ruchome części
od 376 zł
wiek 6+, unisex, budynki, elementów 790 szt., bohaterów 10 szt., ruchome części
Wideo recenzje
TERENOWY WÓZ STRAŻACKI Z ŁODZIĄ RATUNKOWĄ LEGO CITY 60412 RECENZJA
24 stycznia8 057 przegląd
LEGO City 60412 4x4 Fire Truck with Rescue Boat Review English
30 stycznia 2024789 przegląd
LEGO City 60412 4x4 Fire Truck with Rescue Boat – LEGO Speed Build Review
30 stycznia 202432 091 przegląd
Lego 60412 4x4 Fire Truck with Rescue Boat Set Review
9 stycznia372 przegląd
LEGO City 2024 4x4 Fire Engine With Rescue Boat 60412 Unboxing & Review
9 stycznia1 635 przegląd
Lego 60412 Fire Truck with Rescue Boat review
2 stycznia262 przegląd
LEGO City 2024 4x4 Fire Engine With Rescue Boat 60412 Complete Build & Review
6 stycznia995 przegląd
Building Lego City 4x4 Fire Truck With Rescue Boat SET 60412
28 stycznia 2024616 przegląd
LEGO City - 4x4 Fire Truck with Rescue Boat - 60412 Speed Build
24 stycznia1 396 przegląd
LEGO 60412 City 4x4 Fire Truck with Rescue Boat Speed Build Review
11 stycznia2 641 przegląd
Review: LEGO® City 60412 - 4x4 Fire Truck with Rescue Boat - In English
24 stycznia615 przegląd
LEGO CITY FIRE 60410 60411 60412 60413 60414 COMPILATION / COLLECTION SPEED BUILD
19 stycznia154 335 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 100 zł
wiek 5+, unisex, straż pożarna, elementów 295 szt., bohaterów 3 szt.
od 96 zł
wiek 5+, unisex, policja i bandyci, elementów 317 szt., bohaterów 3 szt., ruchome części
od 43 zł
wiek 5+, unisex, policja i bandyci, elementów 244 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części
od 55 zł
wiek 5+, unisex, zestawy fabularne, elementów 287 szt., bohaterów 6 szt.
od 75 zł
od 92 zł
wiek 5+, unisex, zestawy fabularne, elementów 342 szt., bohaterów 6 szt.
od 80 zł
wiek 5+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 296 szt.
od 119 zł
wiek 5+, unisex, transport lądowy, elementów 245 szt., inercyjne