Klocki Lego Monster Jam Monster Mutt Dalmatian 42150
Wideo 14Zdjęcia 8 |
Lego Monster Jam Monster Mutt Dalmatian 42150 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lego 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lego.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lego Monster Jam Monster Mutt Dalmatian 42150
Wszystkie ceny 36 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zestaw klocków LEGO Technic Monster Jam Monster Mutt Dalmatian 244 elementGotowy na zabawę na arenie Monster Jam? Oto zestaw LEGO Technic Monster Mutt Dalmatian do rywalizacji – a ten zaciekły szczen... więcejiak jest poważny! Sprawdź swoje umiejętności. Użyj silnika bezwładnościowe Rozetka.plZłóż skargę | 64 zł |
LEGO Technic 42150 Monster Jam Monster Mutt DalmatianGotowi na zabaw? na arenie Monster Jam? W szranki stanie LEGO® Technic Monster Jam Monster Mutt Dalmatian i nie zamierza o... więcejdpuszcza?! Sprawd? swoje umiej?tno?ci. Wykorzystaj silnik typu pull-back, by nap?dzi? pojazd, a potem popisz si? sztuczkami i trikami kaskaderskimi. Gdy przyjdzie czas na co? nowego, przebuduj pojazd na ci??arówk? wy?cigow?. Nap?d typu pull-back pozwala rozp?dzi? auto i urz?dzi? wy?cig Monster trucka mo?na przebudowa? na drugi model - ci??arówk? wy?cigow? W zestawie naklejki nadaj?ce fantastyczny wygl?d modelowi Pomys? na prezent dla dzieci w wieku od siedmiu lat Model ma 11 cm wysoko?ci, 19 cm d?ugo?ci i 11 cm szeroko?ci 7+, 244 elements, 141mm x 262mm x 91mm Proshop.plZłóż skargę | 78 zł |
LEGO Technic 42150 Monster Jam Monster Mutt DalmatianGXP-854383 Znasz fana Monster Jam, który ma co najmniej siedem lat? Wybierz ten świetny zestaw... CeneoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 64 zł |
Klocki LEGO Technic Monster Jam Monster Mutt Dalmatian 42150LEGO® Technic Monster Jam™ Potwór Mutt™ Dalmatyńczyk Znasz fana Monster Jam™, który ma co najmniej siedem lat? Wybierz ten św... więcejietny zestaw LEGO® Technic Monster Jam™ Monster Mutt™ (42150) z silnikiem pull-back! Realistyczne grafiki i kolory upodabniają pojazd do ulubionego monster trucka. Dzięki napędowi pull-back dzieci mogą się ścigać lub odtwarzać sztuczki znane z prawdziwych aren Monster Jam. NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY Liczba sztuk: 244 Zalecany wiek: 7+ Długość pudełka (mm): 262 Szerokość pudełka (mm): 141 Wysokość pudełka (mm): 91 Waga opakowania (kg): 0,419 Zabawa pełna prędkości dla fanów Monster Jam™ Dzięki napędowi typu pull-back zabawka 2 w 1 LEGO® Technic Monster Jam™ Monster Mutt™ Dalmatian oferuje wiele godzin zabawy. Inspiracja do przygód na arenie Po zbudowaniu zestawu dzieci mogą ścigać się i odtwarzać sztuczki oraz skoki monster truckiem. Podwójna zabawa Zestaw można przebudować w tor wyścigowy. Napęd typu pull-back Dzieci mogą odtwarzać triki z aren Monster Jam™. Realistyczne grafiki Zestaw zawiera naklejki dla fanów Monster Jam™ Poznaj nowy wymiar budowania! Dzieci mogą przybliżać, obracać i śledzić postępy dzięki zabawnej i intuicyjnej aplikacji LEGO® Builder. Więcej zabawy w stylu pokazów Monster Jam™ Ten zestaw to świetny dodatek do innych zestawów z serii LEGO® Technic Monster Jam™ (sprzedawane oddzielnie) Monster truck 2 w 1 na prezent Dzieci mają jeszcze więcej możliwości, ponieważ pojazd można przebudować i stworzyć ciężarówkę wyścigową z silnikiem pull-back. Zainspiruj wyobraźnię Modele do zbudowania LEGO Technic wyglądają i działają jak prawdziwe pojazdy, dzięki czemu wprowadzają młodych fanów LEGO w świat inżynierii i mechaniki. Pobierz aplikację LEGO Builder i korzystaj z narzędzi, które pozwalają przybliżać i obracać modele w 3D, zapisywać zestawy oraz śledzić postępy. Model monster trucka – dzieci mogą zbudować i ścigać się pojazdem z zestawu Monster Jam™ Monster Mutt™ Dalmatian (42150). Ten model 2 w 1 z silnikiem pull-back zapewnia wiele godzin zabawy Inspiracja do przygód na arenie – dzieci korzystają z silnika pull-back, aby napędzić samochód, a następnie odtworzyć fajne sztuczki kaskaderskie znane z aren Monster Jam™ Podwójna zabawa – dzieci mogą cieszyć się nowym wyzwaniem, przebudowując Monster Mutt™ Dalmatian na ciężarówkę wyścigową Grafiki Monster Jam™ – w zestawie są naklejki, które zachwycą fanów Monster Jam Dla dzieci w wieku od 7 lat – doskonałe wprowadzenie do świata inżynierii i budowania z klocków dla młodych fanów Monster Jam™ oraz wspaniały prezent urodzinowy, świąteczny i na inne okazje W sam raz do zabawy – pojazd ma ok. 11 cm wysokości, 19 cm długości i 11 cm szerokości Intuicyjne instrukcje – aplikacja LEGO® Builder poprowadzi Ciebie i Twoje dziecko przez budowanie dzięki narzędziom, które pozwalają Maxelektro.plZłóż skargę | 68 zł |
Klocki konstrukcyjne LEGO Technic 42150 Monster Jam Monster Mutt DalmatianKlocki LEGO 42150 Monster Jam™ Monster Mutt™ Dalmatian Znasz fana Monster Jam™, który ma co najmniej siedem lat? Wybierz ten... więcejświetny zestaw LEGO® Technic Monster Jam™ Monster Mutt™ (42150) z silnikiem pull-back! Realistyczne grafiki i kolory upodabniają pojazd do ulubionego monster trucka. Dzięki napędowi pull-back dzieci mogą się ścigać lub odtwarzać sztuczki znane z prawdziwych aren Monster Jam. Monster truck 2 w 1 na prezentDzieci mają jeszcze więcej możliwości, ponieważ pojazd można przebudować i stworzyć ciężarówkę wyścigową z silnikiem pull-back. Zainspiruj wyobraźnię. Modele do zbudowania LEGO Technic wyglądają i działają jak prawdziwe pojazdy, dzięki czemu wprowadzają młodych fanów LEGO w świat inżynierii i mechaniki. Pobierz aplikację LEGO Builder i korzystaj z narzędzi, które pozwalają przybliżać i obracać modele w 3D, zapisywać zestawy oraz śledzić postępy. Model monster trucka – dzieci mogą zbudować i ścigać się pojazdem z zestawu Monster Jam™ Monster Mutt™ Dalmatian (42150). Ten model 2 w 1 z silnikiem pull-back zapewnia wiele godzin zabawy Inspiracja do przygód na arenie – dzieci korzystają z silnika pull-back, aby napędzić samochód, a następnie odtworzyć fajne sztuczki kaskaderskie znane z aren Monster Jam™ Podwójna zabawa – dzieci mogą cieszyć się nowym wyzwaniem, przebudowując Monster Mutt™ Dalmatian na ciężarówkę wyścigową Grafiki Monster Jam™ – w zestawie są naklejki, które zachwycą fanów Monster Jam Dla dzieci w wieku od 7 lat – doskonałe wprowadzenie do świata inżynierii i budowania z klocków dla młodych fanów Monster Jam™ oraz wspaniały prezent urodzinowy, świąteczny i na inne okazje W sam raz do zabawy – pojazd ma ok. 11 cm wysokości, 19 cm długości i 11 cm szerokości Intuicyjne instrukcje – aplikacja LEGO® Builder poprowadzi Ciebie i Twoje dziecko przez budowanie dzięki narzędziom, które pozwalają przybliżać i obracać model w 3D, zapisywać zestawy oraz śledzić postępy Wprowadzenie do świata inżynierii – modele konstrukcyjne LEGO Technic składają się z realistycznie poruszających się mechanizmów, które dla młodych budowniczych LEGO stanowią przystępne wprowadzenie do świata inżynierii Wysoka jakość – elementy LEGO® Technic spełniają rygorystyczne standardy branżowe, dzięki czemu są jednolite, zawsze do siebie pasują i można je z łatwością połączyć oraz rozdzielić Bezpieczeństwo przede wszystkim – elementy LEGO® Technic są zrzucane, podgrzewane, zgniatane, skręcane i badane na wiele innych sposobów. Dzięki temu możesz mieć pewność, że spełniają najwyższe światowe standardy bezpieczeństwa Komputronik.plZłóż skargę | 73 zł |
pokaż 20 ofert
Seria Lego TechnicPorównaj w tabeli →
od 285 zł
wiek 18+, unisex, transport lądowy, elementów 1466 szt., ruchome części
od 1 399 zł
wiek 18+, unisex, transport lądowy, elementów 3778 szt., ruchome części
od 688 zł
wiek 11+, dla chłopców, transport lądowy, elementów 2573 szt., ruchome części
od 48 zł
wiek 8+, unisex, transport lądowy, elementów 219 szt., ruchome części
od 970 zł
wiek 18+, dla chłopców, transport lądowy, elementów 3696 szt., ruchome części
od 192 zł
wiek 9+, dla chłopców, transport lądowy, elementów 665 szt., ruchome części
od 111 zł
wiek 8+, unisex, transport lądowy, elementów 503 szt., ruchome części
od 1 000 zł
wiek 9+, dla chłopców, budownictwo, elementów 592 szt., modeli 2, ruchome części
od 729 zł
wiek 18+, unisex, transport lądowy, elementów 1642 szt., ruchome części
od 65 zł
wiek 8+, unisex, transport lądowy, elementów 390 szt., ruchome części
od 94 zł
wiek 7+, unisex, transport lądowy, elementów 240 szt., inercyjne
od 600 zł
wiek 11+, unisex, transport lądowy, elementów 1492 szt., ruchome części
od 45 zł
wiek 7+, unisex, transport lądowy, elementów 244 szt., modeli 2, inercyjne
od 263 zł
wiek 10+, unisex, elementów 526 szt., ruchome części
od 320 zł
wiek 10+, unisex, kosmos, elementów 1132 szt., ruchome części
od 23 zł
wiek 7+, unisex, transport lądowy, elementów 177 szt., modeli 2, ruchome części
od 164 zł
wiek 9+, unisex, transport lądowy, elementów 905 szt., ruchome części
od 170 zł
wiek 9+, unisex, transport lądowy, elementów 452 szt., ruchome części
od 524 zł
wiek 11+, unisex, kosmos, elementów 1599 szt., ruchome części
Wideo recenzje
Dalmatyńczyk na Klockowym Zakręcie! LEGO Technic Monster Jam Monster Mutt Dalmatian 42150
13 października 2023171 przegląd
Lego technic 42150 monster jam
30 kwietnia 2023120 przegląd
MONSTER JAM MUTT DALMATIAN LEGO TECHNIC 42150 RECENZJA
7 lutego 20237 468 przegląd
LEGO Technic Monster Jam Mutt Dalmation 42150 & Dragon 42149 Combo Review! These are INDESTRUCTIBLE!
31 grudnia 202227 524 przegląd
LEGO 42150: Monster Jam Monster Mutt Dalmatian - HANDS-ON REVIEW
17 grudnia 20227 313 przegląd
Lego Monsterjam Monster Mutt Dalmatian | Speed Build
21 lutego 20233 515 przegląd
Every LEGO Technic Winter 2023 Set Unveiled! 42147, 42148, 42149, 42150, 42151
2 grudnia 202211 778 przegląd
LEGO Technic Monster Jam Monster Mutt Dalmatian (42150)[244 pcs] Instructions | Top Brick Builder
8 marca 202319 437 przegląd
LEGO Technic 42149 & 42150 Monster Jam PullBack set review
15 grudnia 20221 471 przegląd
Lego Technic Monster Jam Monster Mutt Dalmatian | Backyard Jam
27 stycznia 2023875 przegląd
LEGO Technic 42150 Monster Jam Monster Mutt Dalmatian - LEGO Speed Build Review
15 grudnia 202275 231 przegląd
Building a LEGO TECHNIC Monster Jam™ Monster Mutt™ Dalmatian
17 lutego 20233 364 przegląd
LEGO Technic Monster Jam Monster Mutt Dalmatian Review (2023 Set 42150)
4 stycznia 2023590 przegląd
LEGO instructions - Technic - 42150 - Monster Jam Monster Mutt Dalmatian
15 stycznia 20231 213 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 45 zł
wiek 7+, unisex, transport lądowy, elementów 247 szt., modeli 2, inercyjne
od 45 zł
wiek 7+, unisex, transport lądowy, elementów 260 szt., modeli 2, inercyjne
od 45 zł
wiek 7+, unisex, transport lądowy, elementów 217 szt., modeli 2, inercyjne
od 65 zł
wiek 7+, unisex, transport lądowy, elementów 270 szt., modeli 3
od 59 zł
wiek 7+, unisex, transport lądowy, elementów 243 szt., bohaterów 1 szt.
od 61 zł
wiek 7+, unisex, transport lądowy, elementów 262 szt., bohaterów 1 szt., ruchome części
od 45 zł
wiek 7+, unisex, transport lądowy, elementów 263 szt., bohaterów 1 szt.
od 70 zł
wiek 7+, unisex, transport lądowy, elementów 280 szt., bohaterów 1 szt.
od 80 zł
wiek 7+, unisex, transport lądowy, elementów 236 szt., bohaterów 1 szt., ruchome części
od 58 zł
wiek 7+, unisex, zwierzęta, elementów 224 szt., modeli 3, ruchome części