Klocki Lego Motorcycle 42132
Wideo 19Zdjęcia 3 |
Lego Motorcycle 42132 2021 rokTechnic |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lego 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lego.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lego Motorcycle 42132
Wszystkie ceny 27 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
LEGO Technic 42132 Motocykl | 39 zł |
LEGO Technic, klocki, Motocykl, 42132Zabawa z motocyklem 2 w 1 Zestaw 2 w 1 LEGO® Technic Motocykl z dwoma pojazdami do zbudowania to podwójna dawka zabawy. Dynam... więcejiczna zabawa Poznaj realistyczne... Empik.plZłóż skargę | 50 zł |
Klocki LEGO Technic Motocykl 42132LEGO® Technic Motocykl Znasz młodego fana motocykli? Podaruj mu zestaw 2 w 1 LEGO® Technic Motocykl, z którego można zbudować... więcejdwa różne pojazdy. Siedmiolatkom i starszym dzieciom spodoba się budowanie realistycznego modelu motocykla. Podczas składania konstrukcji poznają działanie różnych realistycznych funkcji: trzycylindroweg Maxelektro.plZłóż skargę | 35 zł |
Lego LEGO Technic Motocykl 42132Przygotuj się na szybką jazdę motocyklem z serii LEGO® Technic. Ma sporo ciekawych funkcji — zupełnie jak prawdziwy! Obejrzyj... więcejtrzycylindrowy silnik napędzany łańcuchem, ruchome tłoki, obracający się łańcuch i układ kierowniczy. Budowanie motocykla i poznawanie jego funkcji będzie doskonałą zabawą,... Bee.plZłóż skargę | 37 zł |
Klocki Lego Technic Motocykl | 59 zł |
pokaż 20 ofert
Seria Lego TechnicPorównaj w tabeli →
od 285 zł
wiek 18+, unisex, transport lądowy, elementów 1466 szt., ruchome części
od 1 399 zł
wiek 18+, unisex, transport lądowy, elementów 3778 szt., ruchome części
od 688 zł
wiek 11+, dla chłopców, transport lądowy, elementów 2573 szt., ruchome części
od 50 zł
wiek 8+, unisex, transport lądowy, elementów 219 szt., ruchome części
od 600 zł
wiek 18+, dla chłopców, transport lądowy, elementów 3696 szt., ruchome części
od 100 zł
wiek 8+, unisex, transport lądowy, elementów 503 szt., ruchome części
od 192 zł
wiek 9+, dla chłopców, transport lądowy, elementów 665 szt., ruchome części
od 649 zł
wiek 9+, dla chłopców, budownictwo, elementów 592 szt., modeli 2, ruchome części
od 729 zł
wiek 18+, unisex, transport lądowy, elementów 1642 szt., ruchome części
od 65 zł
wiek 8+, unisex, transport lądowy, elementów 390 szt., ruchome części
od 596 zł
wiek 11+, unisex, transport lądowy, elementów 1492 szt., ruchome części
od 94 zł
wiek 7+, unisex, transport lądowy, elementów 240 szt., inercyjne
od 320 zł
wiek 10+, unisex, kosmos, elementów 1132 szt., ruchome części
od 160 zł
wiek 9+, unisex, transport lądowy, elementów 905 szt., ruchome części
od 23 zł
wiek 7+, unisex, transport lądowy, elementów 143 szt., modeli 2, ruchome części
od 165 zł
wiek 10+, dla chłopców, transport lądowy, elementów 646 szt., ruchome części
od 23 zł
wiek 7+, unisex, transport lądowy, elementów 177 szt., modeli 2, ruchome części
od 174 zł
wiek 9+, unisex, transport lądowy, elementów 452 szt., ruchome części
Wideo recenzje
LEGO Technic 42132 Motocykl / RECENZJA
6 stycznia 20221 564 przegląd
LEGO TECHNIC 42132 MOTOCYKL/ RECENZJA
20 marca 2022206 przegląd
LEGO 42132 Technic " Motocykl " / recenzja
23 sierpnia 2022152 przegląd
Recenzja LEGO Technic 42132 "Motocykl"
6 stycznia 2023162 przegląd
LEGO technic by SANTY GO (Motorcycle 42132)
11 kwietnia 2022201 przegląd
Lego technic 42132 motorcycle.
27 grudnia 202116 303 przegląd
LEGO Technic Model 42132 2-in-1 Build 2 Big Bike Motorcycle #towerph
15 października 2022290 przegląd
Lego Technic Motorcycle 42132 | Speedbuild | SLBrick
23 czerwca 2022425 przegląd
LEGO TECHNIC 42132 Motorcycle 2 in 1 Set Rewiev
20 lutego 2022151 przegląd
lego technic motorcycle 42132 speedbuild :) first video
17 lutego 2022125 przegląd
Building LEGO - Motorcycle Technic 42132 #asmr #notalking
5 sierpnia 20221 816 przegląd
42132 Racing Motorbike - Lego Technic Alternative MOC Tutorial
31 lipca 20228 505 przegląd
42132 | LEGO TECHNIC MOTORCYCLE
12 stycznia 2022657 przegląd
MY FIRST LEGO TECHNIC MOTORCYCLE SET unboxing | 42132 | Timmy Toys
13 marca 2022254 przegląd
Lego Technic 2 in 1 - Motorcycle 42132 - Speed Build | By VIP 1
13 kwietnia 2022538 przegląd
NEW LEGO Technic | Motorcycle | 42132 - review - details - A and B model build
22 stycznia 2022575 przegląd
LEGO 42132 Motorcycle (4K) - building instructions 2/2
8 stycznia 2022469 przegląd
Best 7 Alternative Models you can Build with your LEGO Set 42132 Motorcycle
23 czerwca 20221 669 przegląd
2 in 1 LEGO Technic 42132 MOTORCYCLE
4 marca 2022656 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 56 zł
wiek 7+, unisex, transport lądowy, elementów 160 szt., modeli 3, ruchome części
od 23 zł
wiek 7+, unisex, transport lądowy, elementów 177 szt., modeli 2, ruchome części
od 23 zł
wiek 7+, unisex, transport lądowy, elementów 143 szt., modeli 2, ruchome części
od 35 zł
wiek 7+, unisex, zwierzęta, elementów 174 szt., modeli 3, ruchome części
od 35 zł
wiek 7+, unisex, zwierzęta, elementów 175 szt., modeli 3, ruchome części
od 35 zł
wiek 8+, unisex, transport lądowy, elementów 128 szt., modeli 3
od 45 zł
wiek 8+, unisex, transport lądowy, elementów 130 szt., modeli 2, inercyjne
od 48 zł
wiek 7+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 174 szt., bohaterów 1 szt.