Klocki Lego Volkswagen Beetle 10252
Wideo 27Zdjęcia 15 | od 688 do 690 zł dodaj do listymoje listy |
Lego Volkswagen Beetle 10252 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lego 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lego.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Seria Lego CreatorPorównaj w tabeli →
od 94 zł
wiek 8+, dla dziewczynek, rośliny, elementów 420 szt., modeli 3
od 168 zł
wiek 9+, unisex, kosmos, elementów 647 szt., modeli 3, ruchome części
od 45 zł
wiek 8+, unisex, zwierzęta, elementów 258 szt., modeli 3, ruchome części
od 1 155 zł
wiek 16+, unisex, budynki, elementów 4002 szt., bohaterów 9 szt., ruchome części
od 599 zł
wiek 18+, unisex, transport lądowy, elementów 1458 szt., ruchome części
od 35 zł
wiek 7+, unisex, zwierzęta, elementów 230 szt., modeli 3, ruchome części
od 115 zł
wiek 9+, unisex, zwierzęta, elementów 755 szt., modeli 3, ruchome części
od 394 zł
wiek 9+, dla chłopców, rycerze i piraci, elementów 1426 szt., modeli 3, bohaterów 4 szt., ruchome części
od 2 229 zł
wiek 18+, unisex, budynki, elementów 5876 szt.
od 60 zł
wiek 7+, unisex, zwierzęta, elementów 253 szt., modeli 3, ruchome części
od 1 390 zł
wiek 16+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 2287 szt., bohaterów 8 szt., ruchome części, efekty świetlne
od 630 zł
wiek 16+, dla chłopców, transport lądowy, elementów 1023 szt.
od 35 zł
wiek 7+, unisex, zwierzęta, elementów 174 szt., modeli 3, ruchome części
od 189 zł
wiek 8+, unisex, budynki, elementów 808 szt., modeli 3, bohaterów 3 szt.
Wideo recenzje
CREATOR EXPERT 10252 VOLKSWAGEN BEETLE | LEGO RECENZJA
14 października 2020314 przegląd
Lego 10252 Creator Volkswagen Beetle
17 listopada 2019173 przegląd
Recenzja - LEGO Creator Expert 10252 Volkswagen beetle
4 września 20178 464 przegląd
LEGO Creator Expert 10252 Volkswagen Beetle
9 grudnia 20171 122 przegląd
LEGO Creator 10252 Volkswagen Beetle
20 lipca 20161 120 przegląd
LEGO Creator 10252 Volkswagen Beetle - ZWIASTUN
16 lipca 2016484 przegląd
LEGO 10252 Volkswagen Beetle Bag 3
27 października 2021128 przegląd
LEGO Creator Expert 10252 Review: Volkswagen Beetle
28 lipca 2016262 przegląd
LEGO Creator 10252 Volkswagen Beetle - Quick Build and Review
16 czerwca 2017110 przegląd
Lego Review Channel | BUILDING LEGO Creator Expert Volkswagen Beetles 10252 【中文字幕】樂高甲殼蟲10252拼搭解說及測評
15 kwietnia 2021583 przegląd
Lego Creator: Volkswagen Beetle Review 10252
10 grudnia 2016298 przegląd
Lego 10252 Volkswage Beetle Stop Motion build (Subscribe for more Brickagram vids)
19 sierpnia 2016131 przegląd
Lego Volkswagen Beetle 10252 | Close up view
1 września 2021109 przegląd
10252 - Volkswagen Beetle - Creator Expert - 1167Pieces - $99.99 - Fast Build!
7 października 2021155 przegląd
LEGO Creator Expert Volkswagen Beetle 10252
17 lutego 2019238 przegląd
LEGO 10252 Volkswagen Beetle Light Kit
3 maja 2019308 przegląd
LEGO Volkswagen Beetle #10252 Speedbuild
5 sierpnia 2016139 przegląd
LEGO CREATOR VOLKSWAGEN BEETLE 10252 SET IMAGES NEWS UPDATE
15 czerwca 20161 783 przegląd
LEGO Creator Expert Volkswagen Beetle 10252 - 1167 Pieces
19 maja 2018102 przegląd
Lego 10252: Volkswagen Beetle - Review
1 marca 2017174 przegląd
Lego Creator Volkswagen Beetle 2016 - Time Lapse Build and Stop Motion Show 10252
22 lipca 2016646 przegląd
LEGO Creator Expert Volkswagen Beetle 10252 - Build This Brick Video Review
26 czerwca 2020322 przegląd
Building Lego Creator Volkswagen Beetle SET 10252 PART 6 4K
6 marca 2020476 przegląd
Lego Creator Volkswagen Beetle -10252 - Trailer (Speed Build coming soon)
25 lipca 2016309 przegląd
10252 LEGO Volkswagen Beetle Speed-build
23 lipca 20163 219 przegląd
Lego 10252 VW Beetle time lapse video !
25 września 2016764 przegląd
Let's Build - LEGO Creator Volkswagen Beetle Set #10252 - Part 1
11 marca 20178 737 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 438 zł
wiek 16+, dla chłopców, transport lądowy, elementów 960 szt., ruchome części
od 446 zł
wiek 10+, dla chłopców, transport lądowy, elementów 1163 szt., ruchome części
od 719 zł
wiek 10+, dla chłopców, transport lądowy, elementów 1005 szt., modeli 2, ruchome części
od 520 zł
wiek 18+, dla chłopców, transport lądowy, elementów 1379 szt., ruchome części
od 460 zł
wiek 10+, dla chłopców, transport lądowy, elementów 1077 szt., ruchome części
od 570 zł
wiek 7+, dla chłopców, kosmos, elementów 1055 szt., bohaterów 7 szt., ruchome części
od 367 zł
wiek 6+, dla chłopców, straż pożarna, elementów 943 szt., bohaterów 7 szt., ruchome części, efekty świetlne, efekty dźwiękowe
od 699 zł
wiek 9+, dla chłopców, pojazdy wodne, elementów 1020 szt., modeli 2, ruchome części
od 400 zł
wiek 9+, dla chłopców, science fiction, elementów 1351 szt., bohaterów 6 szt., ruchome części
od 269 zł
wiek 9+, dla chłopców, bohaterowie kreskówek, elementów 1053 szt., bohaterów 3 szt., ruchome części
od 710 zł
wiek 10+, dla chłopców, science fiction, elementów 1267 szt., bohaterów 6 szt., ruchome części
od 451 zł
wiek 10+, dla chłopców, budownictwo, elementów 1167 szt., modeli 2, ruchome części