Конструктор Lego Volkswagen Beetle 10252
Відео 27Фото 15 |
Lego Volkswagen Beetle 10252 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lego 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lego.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Серія Lego CreatorПорівняти в таблиці →
від 168 zł
вік 9+, унісекс, космос, деталей 647 шт, моделей 3, рухомі деталі
від 1 155 zł
вік 16+, унісекс, будівлі, деталей 4002 шт, персонажів 9 шт, рухомі деталі
від 599 zł
вік 18+, унісекс, наземний транспорт, деталей 1458 шт, рухомі деталі
від 35 zł
вік 7+, унісекс, тварини, деталей 230 шт, моделей 3, рухомі деталі
від 115 zł
вік 9+, унісекс, тварини, деталей 755 шт, моделей 3, рухомі деталі
від 2 229 zł
вік 18+, унісекс, будівлі, деталей 5876 шт
від 1 390 zł
вік 16+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 2287 шт, персонажів 8 шт, рухомі деталі, світлові ефекти
від 394 zł
вік 9+, для хлопчиків, лицарі і пірати, деталей 1426 шт, моделей 3, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 699 zł
вік 18+, унісекс, наземний транспорт, деталей 1872 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі
від 90 zł
вік 7+, для хлопчиків, наземний транспорт, деталей 221 шт, моделей 3
від 700 zł
вік 18+, унісекс, наземний транспорт, деталей 1677 шт, рухомі деталі
від 59 zł
вік 7+, унісекс, наземний транспорт, деталей 160 шт, моделей 3, рухомі деталі
Відеоогляди
CREATOR EXPERT 10252 VOLKSWAGEN BEETLE | LEGO RECENZJA
14 жовтня 2020314 переглядів
Lego 10252 Creator Volkswagen Beetle
17 листопада 2019173 перегляда
Recenzja - LEGO Creator Expert 10252 Volkswagen beetle
4 вересня 20178 464 перегляда
LEGO Creator Expert 10252 Volkswagen Beetle
9 грудня 20171 122 перегляда
LEGO Creator 10252 Volkswagen Beetle
20 липня 20161 120 переглядів
LEGO Creator 10252 Volkswagen Beetle - ZWIASTUN
16 липня 2016484 перегляда
LEGO 10252 Volkswagen Beetle Bag 3
27 жовтня 2021128 переглядів
LEGO Creator Expert 10252 Review: Volkswagen Beetle
28 липня 2016262 перегляда
LEGO Creator 10252 Volkswagen Beetle - Quick Build and Review
16 червня 2017110 переглядів
Lego Review Channel | BUILDING LEGO Creator Expert Volkswagen Beetles 10252 【中文字幕】樂高甲殼蟲10252拼搭解說及測評
15 квітня 2021583 перегляда
Lego Creator: Volkswagen Beetle Review 10252
10 грудня 2016298 переглядів
Lego 10252 Volkswage Beetle Stop Motion build (Subscribe for more Brickagram vids)
19 серпня 2016131 перегляд
Lego Volkswagen Beetle 10252 | Close up view
1 вересня 2021109 переглядів
10252 - Volkswagen Beetle - Creator Expert - 1167Pieces - $99.99 - Fast Build!
7 жовтня 2021155 переглядів
LEGO Creator Expert Volkswagen Beetle 10252
17 лютого 2019238 переглядів
LEGO 10252 Volkswagen Beetle Light Kit
3 травня 2019308 переглядів
LEGO Volkswagen Beetle #10252 Speedbuild
5 серпня 2016139 переглядів
LEGO CREATOR VOLKSWAGEN BEETLE 10252 SET IMAGES NEWS UPDATE
15 червня 20161 783 перегляда
LEGO Creator Expert Volkswagen Beetle 10252 - 1167 Pieces
19 травня 2018102 перегляда
Lego 10252: Volkswagen Beetle - Review
1 березня 2017174 перегляда
Lego Creator Volkswagen Beetle 2016 - Time Lapse Build and Stop Motion Show 10252
22 липня 2016646 переглядів
LEGO Creator Expert Volkswagen Beetle 10252 - Build This Brick Video Review
26 червня 2020322 перегляда
Building Lego Creator Volkswagen Beetle SET 10252 PART 6 4K
6 березня 2020476 переглядів
Lego Creator Volkswagen Beetle -10252 - Trailer (Speed Build coming soon)
25 липня 2016309 переглядів
10252 LEGO Volkswagen Beetle Speed-build
23 липня 20163 219 переглядів
Lego 10252 VW Beetle time lapse video !
25 вересня 2016764 перегляда
Let's Build - LEGO Creator Volkswagen Beetle Set #10252 - Part 1
11 березня 20178 737 переглядів
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 438 zł
вік 16+, для хлопчиків, наземний транспорт, деталей 960 шт, рухомі деталі
від 446 zł
вік 10+, для хлопчиків, наземний транспорт, деталей 1163 шт, рухомі деталі
від 719 zł
вік 10+, для хлопчиків, наземний транспорт, деталей 1005 шт, моделей 2, рухомі деталі
від 520 zł
вік 18+, для хлопчиків, наземний транспорт, деталей 1379 шт, рухомі деталі
від 460 zł
вік 10+, для хлопчиків, наземний транспорт, деталей 1077 шт, рухомі деталі
від 570 zł
вік 7+, для хлопчиків, космос, деталей 1055 шт, персонажів 7 шт, рухомі деталі
від 367 zł
вік 6+, для хлопчиків, пожежна служба, деталей 943 шт, персонажів 7 шт, рухомі деталі, світлові ефекти, звукові ефекти
від 699 zł
вік 9+, для хлопчиків, водний транспорт, деталей 1020 шт, моделей 2, рухомі деталі
від 400 zł
вік 9+, для хлопчиків, фантастика, деталей 1351 шт, персонажів 6 шт, рухомі деталі
від 269 zł
вік 9+, для хлопчиків, герої мультфільмів, деталей 1053 шт, персонажів 3 шт, рухомі деталі
від 710 zł
вік 10+, для хлопчиків, фантастика, деталей 1267 шт, персонажів 6 шт, рухомі деталі
від 451 zł
вік 10+, для хлопчиків, будівництво, деталей 1167 шт, моделей 2, рухомі деталі