Конструктор Lego Motorcycle 42132
Відео 19Фото 3 |
Lego Motorcycle 42132 2021 рікTechnic |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lego 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lego.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lego Motorcycle 42132
Усі ціни 19 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
LEGO Technic 42132 Motocykl | 39 zł |
Klocki LEGO Technic Motocykl 42132LEGO® Technic Motocykl Znasz młodego fana motocykli? Podaruj mu zestaw 2 w 1 LEGO® Technic Motocykl, z którego można zbudować... щеdwa różne pojazdy. Siedmiolatkom i starszym dzieciom spodoba się budowanie realistycznego modelu motocykla. Podczas składania konstrukcji poznają działanie różnych realistycznych funkcji: trzycylindroweg Maxelektro.plПоскаржитись | 35 zł |
Lego LEGO Technic Motocykl 42132Przygotuj się na szybką jazdę motocyklem z serii LEGO® Technic. Ma sporo ciekawych funkcji — zupełnie jak prawdziwy! Obejrzyj... щеtrzycylindrowy silnik napędzany łańcuchem, ruchome tłoki, obracający się łańcuch i układ kierowniczy. Budowanie motocykla i poznawanie jego funkcji będzie doskonałą zabawą,... Bee.plПоскаржитись | 37 zł |
Lego Technic 2 w 1 Motocykl (42132) | 100 zł |
LEGO Technic Motocykl (42132) | 80 zł |
ще 14 пропозицій
Серія Lego TechnicПорівняти в таблиці →
від 285 zł
вік 18+, унісекс, наземний транспорт, деталей 1466 шт, рухомі деталі
від 1 399 zł
вік 18+, унісекс, наземний транспорт, деталей 3778 шт, рухомі деталі
від 688 zł
вік 11+, для хлопчиків, наземний транспорт, деталей 2573 шт, рухомі деталі
від 48 zł
вік 8+, унісекс, наземний транспорт, деталей 219 шт, рухомі деталі
від 970 zł
вік 18+, для хлопчиків, наземний транспорт, деталей 3696 шт, рухомі деталі
від 192 zł
вік 9+, для хлопчиків, наземний транспорт, деталей 665 шт, рухомі деталі
від 749 zł
вік 9+, для хлопчиків, будівництво, деталей 592 шт, моделей 2, рухомі деталі
від 729 zł
вік 18+, унісекс, наземний транспорт, деталей 1642 шт, рухомі деталі
від 107 zł
вік 8+, унісекс, наземний транспорт, деталей 503 шт, рухомі деталі
від 600 zł
вік 11+, унісекс, наземний транспорт, деталей 1492 шт, рухомі деталі
від 65 zł
вік 8+, унісекс, наземний транспорт, деталей 390 шт, рухомі деталі
від 94 zł
вік 7+, унісекс, наземний транспорт, деталей 240 шт, інерційний
від 45 zł
вік 7+, унісекс, наземний транспорт, деталей 244 шт, моделей 2, інерційний
від 320 zł
вік 10+, унісекс, космос, деталей 1132 шт, рухомі деталі
від 23 zł
вік 7+, унісекс, наземний транспорт, деталей 177 шт, моделей 2, рухомі деталі
від 164 zł
вік 9+, унісекс, наземний транспорт, деталей 905 шт, рухомі деталі
від 170 zł
вік 9+, унісекс, наземний транспорт, деталей 452 шт, рухомі деталі
від 524 zł
вік 11+, унісекс, космос, деталей 1599 шт, рухомі деталі
Відеоогляди
LEGO Technic 42132 Motocykl / RECENZJA
6 січня 20221 570 переглядів
LEGO TECHNIC 42132 MOTOCYKL/ RECENZJA
20 березня 2022207 переглядів
LEGO 42132 Technic " Motocykl " / recenzja
23 серпня 2022154 перегляда
Recenzja LEGO Technic 42132 "Motocykl"
6 січня 2023162 перегляда
LEGO technic by SANTY GO (Motorcycle 42132)
11 квітня 2022201 перегляд
Lego technic 42132 motorcycle.
27 грудня 202116 303 перегляда
LEGO Technic Model 42132 2-in-1 Build 2 Big Bike Motorcycle #towerph
15 жовтня 2022290 переглядів
Lego Technic Motorcycle 42132 | Speedbuild | SLBrick
23 червня 2022446 переглядів
LEGO TECHNIC 42132 Motorcycle 2 in 1 Set Rewiev
20 лютого 2022151 перегляд
lego technic motorcycle 42132 speedbuild :) first video
17 лютого 2022125 переглядів
Building LEGO - Motorcycle Technic 42132 #asmr #notalking
5 серпня 20221 817 переглядів
42132 Racing Motorbike - Lego Technic Alternative MOC Tutorial
31 липня 20228 505 переглядів
42132 | LEGO TECHNIC MOTORCYCLE
12 січня 2022704 перегляда
MY FIRST LEGO TECHNIC MOTORCYCLE SET unboxing | 42132 | Timmy Toys
13 березня 2022257 переглядів
Lego Technic 2 in 1 - Motorcycle 42132 - Speed Build | By VIP 1
13 квітня 2022566 переглядів
NEW LEGO Technic | Motorcycle | 42132 - review - details - A and B model build
22 січня 2022576 переглядів
LEGO 42132 Motorcycle (4K) - building instructions 2/2
8 січня 2022469 переглядів
Best 7 Alternative Models you can Build with your LEGO Set 42132 Motorcycle
23 червня 20221 690 переглядів
2 in 1 LEGO Technic 42132 MOTORCYCLE
4 березня 2022668 переглядів
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 23 zł
вік 7+, унісекс, наземний транспорт, деталей 143 шт, моделей 2, рухомі деталі
від 23 zł
вік 7+, унісекс, наземний транспорт, деталей 177 шт, моделей 2, рухомі деталі
від 60 zł
вік 7+, унісекс, наземний транспорт, деталей 160 шт, моделей 3, рухомі деталі
від 35 zł
вік 7+, унісекс, тварини, деталей 174 шт, моделей 3, рухомі деталі
від 35 zł
вік 7+, унісекс, тварини, деталей 175 шт, моделей 3, рухомі деталі
від 35 zł
вік 8+, унісекс, наземний транспорт, деталей 128 шт, моделей 3
від 37 zł
вік 8+, унісекс, наземний транспорт, деталей 155 шт, моделей 2, рухомі деталі
від 40 zł
вік 8+, унісекс, наземний транспорт, деталей 130 шт, моделей 2, інерційний