Klocki Lego AT-TE Walker 75337
Wideo 14Zdjęcia 11 |
Lego AT-TE Walker 75337 |
|
Duży klocek do złożenia chodzika AT-TE z bitew z filmu Gwiezdne wojny. Epizod III: Zemsta Sithów. Składający się z 1082 części pozycjonowany jest jako produkt z górnej części średniej kategorii cenowej z rodziny Lego Star Wars. Maszynka krocząca AT-TE ma ruchome nogi, obracające się o 360 stopni ciężkie działo blasterowe z 2 miotaczami klocków, odłączany kokpit na minifigurkę i 2 szczegółowe kokpity z miejscem (mieszczącym do 7 minifigurek LEGO).
Każdy z kokpitów otwiera się, a wysuwana rączka ułatwia podnoszenie i przenoszenie chodzika w odpowiednie miejsce w przestrzeni do zabawy. Zestaw LEGO AT-TE Walker 75337 zawiera też 5 minifigurek bohaterów i 3 figurki droidów (dowódca Cody, strzelec-klon z 212. pułku, 3 żołnierzy-klonów z 212. pułku, droid-pająk karłowaty do zbudowania i 3 droidy bojowe, wszystkie z bronią). Ten zestaw jest przeznaczony dla użytkowników w wieku od 9 lat.
To świetny prezent dla dziecka inspirowanego filmami i kolekcjonera Gwiezdnych Wojen. Dzięki temu zestawowi użytkownik będzie mógł odtworzyć niesamowite przygody filmowych bohaterów. Klocki, wykonane z wysokiej jakości, trwałego i bezpiecznego tworzywa sztucznego, mają trwałe kolory i są bezpiecznie połączone ze sobą, zapewniając ogólną stabilność konstrukcji. Samodzielny montaż projektanta rozwija wyobraźnię, uwagę, kreatywność, fantazję i małą motorykę.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lego 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lego.
Kup Lego AT-TE Walker 75337
Wszystkie ceny 30 →Zestaw klocków LEGO Star Wars Maszyna krocząca AT-TE 1082 elementy (75337) | 551 zł |
LEGO Star Wars 75337 Maszyna krocz?ca AT-TE | 532 zł |
LEGO Star Wars 75337 Maszyna krocząca AT-TE | 473 zł |
LEGO 75337 Star Wars Maszyna krocząca AT-TE | 540 zł |
Klocki konstrukcyjne LEGO Star Wars Maszyna krocząca AT-TE 75337 DZI-ZKLO- | 496 zł |