Klocki Lego Jurassic Park T. Rex Rampage 75936 (75936)
Wideo 17Zdjęcia 29 |
Lego Jurassic Park T. Rex Rampage 75936 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lego 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lego.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lego Jurassic Park T. Rex Rampage 75936
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
LEGO Jurassic World 75936 Park Jurajski: atak tyranozaura | 1 270 zł |
Lego Jurassic World 75936 00 | 2 473 zł |
Lego LEGO Jurassic World Park Jurajski: atak tyranozaura 75936 | 1 640 zł |
LEGO Jurassic World, klocki Atak tyranozaura, 75936 | 1 800 zł |
Lego Jurassic Park 75936 Atak Tyranozaura Nowy | 1 699 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →