Klocki Lego Millennium Falcon 75375
Wideo 5Zdjęcia 7 |
Lego Millennium Falcon 75375 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lego Millennium Falcon 75375
Wszystkie ceny 20 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
LEGO Star Wars 75375 Sokó? MillenniumU?yj twórczej mocy, aby zbudowa? najbardziej kultowy statek kosmiczny w uniwersum Gwiezdnych Wojen: Soko?a Millennium Hana S... więcejolo. Uchwy? rozpoznawalne szczegó?y statku kosmicznego, który pojawi? si? w filmie Gwiezdne Wojny: Nowa nadzieja. Zaprezentuj Soko?a Millennium pod dynamicznym k?tem na stojaku i dodaj tabliczk? oraz specjalny klocek z okazji 25. rocznicy LEGO® Star Wars, aby stworzy? imponuj?c? ozdob?. Zbuduj realistyczne szczegó?y pojazdu z filmu Gwiezdne Wojny: Nowa nadzieja W zestawie jest podstawka eksponuj?ca Soko?a Millennium pod dynamicznym k?tem Cz??? serii kolekcjonerskic Proshop.plZłóż skargę | 306 zł |
Klocki konstrukcyjne LEGO Star Wars 75375 Sokół Millennium DZI-ZKLO-LGO-15Klocki LEGO 75375 Sokół Millennium™ Klasyczna saga Gwiezdnych Wojen™ może trwać w najlepsze w Twoim salonie dzięki kolekcjone... więcejrskiemu modelowi statku kosmicznego LEGO Star Wars Sokół Millennium (75375). Skup się jak Jedi i odtwórz autentyczne szczegóły tego kultowego statku z filmu Gwiezdne Wojny: Nowa nadzieja. Zaprezentuj swoje dzieło na podstawce, która pokazuje Sokoła Millennium w locie z dynamicznej perspektywy. Dodaj tabliczkę i klocek z okazji 25. rocznicy LEGO Star Wars, aby stworzyć dekorację, która z pewnością wzbudzi nostalgiczne wspomnienia. Ten pojazd z Gwiezdnych Wojen należy do kolekcji średniej wielkości statków kosmicznych LEGO Star Wars. To świetny upominek dla Ciebie lub prezent dla innych fanów Gwiezdnych Wojen i kolekcjonerów pamiątek. Ten wyjątkowy zestaw LEGO Star Wars dla dorosłych stanowi wyzwanie konstrukcyjne dla każdego. Twoje wrażenia z budowania dodatkowo urozmaici aplikacja LEGO Builder, w której można powiększać i obracać modele w 3D, śledzić swoje postępy i zapisywać wszystkie swoje zestawy w jednym miejscu. Kolekcjonerski model Sokoła Millennium do zbudowania i postawienia na półce — przywołaj wspomnienia klasycznych filmowych scen, budując średniej wielkości replikę LEGO kultowego statku kosmicznego ze świata Gwiezdnych Wojen™ Realistyczne szczegóły pojazdu z Gwiezdnych Wojen™ — odtwórz kultowe cechy Sokoła Millennium z filmu Gwiezdne Wojny: Nowa nadzieja w stylu LEGO, w tym kokpit, antenę satelitarną i działka Idealna ozdoba — podstawka do zbudowania ma tabliczkę i klocek z okazji 25. rocznicy LEGO Star Wars™. Model został zaprojektowany tak, aby eksponować Sokoła Millennium pod dynamicznym kątem Część kolekcji statków kosmicznych LEGO Star Wars™ — ten zestaw należy do serii kolekcjonerskic Komputronik.plZłóż skargę | 311 zł |
LEGO 75375 Star Wars Sokół MillenniumKlasyczna saga Gwiezdnych Wojen™ może trwać w najlepsze w Twoim salonie dzięki kolekcjonerskie Electro.plZłóż skargę | 400 zł |
LEGO 75375 Star Wars Sokół MillenniumKlasyczna saga Gwiezdnych Wojen™ może trwać w najlepsze w Twoim salonie dzięki kolekcjonerskie Avans.plZłóż skargę | 400 zł |
Lego LEGO Star Wars Sokół Millennium 75375Kolekcjonerski pojazd LEGO® Star Wars™ dla dorosłych Klasyczna saga Gwiezdnych Wojen™ może trwać w najlepsze w Twoim salonie... więcejdzięki kolekcjonerskie Bee.plZłóż skargę | 332 zł |
pokaż 15 ofert
Seria Lego Star WarsPorównaj w tabeli →
od 97 zł
wiek 7+, unisex, science fiction, elementów 215 szt., bohaterów 9 szt., ruchome części
od 191 zł
wiek 8+, unisex, science fiction, elementów 502 szt., bohaterów 6 szt.
od 970 zł
wiek 9+, dla chłopców, science fiction, elementów 1005 szt., bohaterów 6 szt., ruchome części
od 173 zł
wiek 18+, dla chłopców, science fiction, elementów 834 szt., ruchome części
od 2 769 zł
wiek 16+, dla chłopców, science fiction, elementów 7541 szt., bohaterów 10 szt., ruchome części
od 680 zł
wiek 9+, unisex, science fiction, elementów 1083 szt., bohaterów 5 szt., ruchome części
od 23 zł
wiek 6+, unisex, science fiction, elementów 85 szt., ruchome części
od 51 zł
wiek 6+, unisex, science fiction, elementów 139 szt., ruchome części
od 856 zł
wiek 10+, unisex, science fiction, elementów 1394 szt., bohaterów 5 szt., ruchome części
od 143 zł
wiek 6+, unisex, science fiction, elementów 66 szt., bohaterów 3 szt.
od 256 zł
wiek 8+, dla chłopców, science fiction, elementów 540 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części
od 460 zł
wiek 8+, dla chłopców, science fiction, elementów 396 szt., bohaterów 3 szt., ruchome części
od 51 zł
wiek 6+, unisex, science fiction, elementów 88 szt., bohaterów 2 szt.
od 65 zł
wiek 6+, unisex, science fiction, elementów 108 szt., bohaterów 4 szt.
od 71 zł
wiek 4+, dla chłopców, science fiction, elementów 77 szt., bohaterów 2 szt.
od 50 zł
wiek 10+, dla chłopców, science fiction, elementów 295 szt.
od 402 zł
wiek 9+, unisex, science fiction, elementów 924 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części
od 230 zł
wiek 18+, unisex, science fiction, elementów 766 szt.
Wideo recenzje
LEGO Star Wars Millennium Falcon 75375 Early Review!
24 lutego12 490 przegląd
NEW 2024! LEGO Star Wars Millennium Falcon Review
16 lutego9 119 przegląd
Early review: 25 years of LEGO Star Wars: 75375 Millennium Falcon!
20 lutego3 298 przegląd
LEGO Star Wars Millennium Falcon 75375 Set Review
26 lutego909 przegląd
LEGO Star Wars 75375 MILLENNIUM FALCON Review! (2024)
17 lutego193 179 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 190 zł
wiek 18+, unisex, science fiction, elementów 1000 szt., bohaterów 3 szt.
od 307 zł
wiek 18+, unisex, science fiction, elementów 807 szt., bohaterów 3 szt.
od 339 zł
wiek 18+, unisex, elementów 811 szt., bohaterów 3 szt., ruchome części
od 282 zł
wiek 18+, unisex, zestawy fabularne, elementów 974 szt., bohaterów 6 szt.
od 290 zł
wiek 18+, unisex, zestawy fabularne, elementów 749 szt., bohaterów 7 szt.
od 315 zł
wiek 9+, unisex, science fiction, elementów 878 szt., bohaterów 10 szt.
od 322 zł
wiek 10+, unisex, science fiction, elementów 973 szt., modeli 2, ruchome części
od 396 zł
wiek 8+, unisex, science fiction, elementów 1029 szt., bohaterów 6 szt.
od 250 zł
wiek 9+, unisex, science fiction, elementów 1056 szt., bohaterów 5 szt., ruchome części
od 328 zł
wiek 9+, unisex, science fiction, elementów 957 szt., bohaterów 4 szt.