Klocki Lego Singapore 21057
Wideo 16Zdjęcia 7 |
Lego Singapore 21057 2022 rokArchitecture |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lego 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lego.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lego Singapore 21057
Wszystkie ceny 22 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
LEGO Architecture 21057 SingapurPrzywołaj ducha Miasta Lwa dzięki szczegółowemu modelowi panoramy Singapuru. Daj się wciągnąć... CeneoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 204 zł |
Klocki LEGO Architecture Singapur 21057LEGO® Architecture Singapur Odwiedź jedno z najbardziej ekscytujących miast na świecie budując model Singapuru LEGO® Architec... więcejture z kolekcji Skyline (21057) — paszport nie będzie Ci potrzebny! Zrelaksuj się, budując ośrodek wypoczynkowy Marina Bay Sands, wieżowce OCBC Centre i One Raffles Place, targ spożywczy Lau Pa Sat, hotel Fullerton oraz ogrody Supertree Grove w parku Gardens by the Bay. Dodaj elementy LEGO symbolizujące rzekę Singapur oraz drzewa, aby zwieńczyć nimi największy i najbardziej złożony model miejskiej panoramy w historii LEGO. NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY Liczba sztuk: 827 Zalecany wiek: 18+ Długość pudełka (mm): 262 Szerokość pudełka (mm): 191 Wysokość pudełka (mm): 118 Waga opakowania (kg): 0,689 Podróż bez wychodzenia z domu Przeżyj magiczne chwile w Singapurze lub wyobraź sobie wizytę w tym pełnym życia mieście podczas budowania złożonego modelu. Największa panorama miasta LEGO® Architecture Zbuduj realistyczne, szczegółowe modele takich obiektów jak ośrodek Marina Bay Sands i targ Lau Pa Sat oraz rzekę Singapur. Ogrody Supertree Grove Zbuduj korony drzew z elementów LEGO®. Wieżowiec OCBC Centre Uchwyć „kalkulatorowy” wygląd tego brutalistyczneg Maxelektro.plZłóż skargę | 218 zł |
Klocki konstrukcyjne LEGO Architecture 21057 Singapur DZI-ZKLO-LGO-0668Klocki Architecture 21057 Singapur, Lego Odwiedź jedno z najbardziej ekscytujących miast na świecie budując model Singapuru L... więcejEGO® Architecture z kolekcji Skyline (21057) — paszport nie będzie Ci potrzebny! Zrelaksuj się, budując ośrodek wypoczynkowy Marina Bay Sands, wieżowce OCBC Centre i One Raffles Place, targ spożywczy Lau Pa Sat, hotel Fullerton oraz ogrody Supertree Grove w parku Gardens by the Bay. Dodaj elementy LEGO symbolizujące rzekę Singapur oraz drzewa, aby zwieńczyć nimi największy i najbardziej złożony model miejskiej panoramy w historii LEGO. Kreatywna zabawa Do zestawu dołączone są szczegółowe instrukcje, więc nawet początkujący konstruktorzy LEGO zrelaksują się i uciekną od rzeczywistości podczas kreatywnego budowania. Odkryj nowe techniki łączenia budynków z podstawą pod różnymi kątami, aby złożyć tę imponującą ozdobę. Podróż bez wychodzenia z domu Ten kolekcjonerski zestaw należy do serii zestawów LEGO Architecture, które pozwalają dorosłym konstruktorom budować bez ograniczeń. To fantastyczny prezent dla miłośników podróży, historii i architektury — takich jak Ty. Projekt konstrukcyjny dla dorosłych — Dzięki modelowi LEGO® Architecture 21057 z kolekcji Skyline zbudujesz wersje LEGO jednych z najsłynniejszyc Komputronik.plZłóż skargę | 218 zł |
LEGO 21057 Architecture SingapurOdwiedź jedno z najbardziej ekscytujących miast na świecie budując model Singapuru LEGO Architecture z kolekcji Skyline (2105... więcej7) paszport nie będzie Ci potrzebny! Zrelaksuj się, budując ośrodek wypoczynkowy Marina Bay Sands, wieżowce OCBC Centre i One Raffles Place, targ spożywczy Lau Pa Sat, hotel Fullerton oraz ogrody Supertree Grove w parku Gardens by the Bay. Dodaj elementy LEGO symbolizujące rzekę Singapur oraz drzewa, aby zwieńczyć nimi największy i najbardziej złożony model miejskiej panoramy w historii LEGO. Electro.plZłóż skargę | 220 zł |
LEGO 21057 Architecture SingapurOdwiedź jedno z najbardziej ekscytujących miast na świecie budując model Singapuru LEGO Architecture z kolekcji Skyline (2105... więcej7) paszport nie będzie Ci potrzebny! Zrelaksuj się, budując ośrodek wypoczynkowy Marina Bay Sands, wieżowce OCBC Centre i One Raffles Place, targ spożywczy Lau Pa Sat, hotel Fullerton oraz ogrody Supertree Grove w parku Gardens by the Bay. Dodaj elementy LEGO symbolizujące rzekę Singapur oraz drzewa, aby zwieńczyć nimi największy i najbardziej złożony model miejskiej panoramy w historii LEGO.... Avans.plZłóż skargę | 220 zł |
pokaż 17 ofert
Seria Lego ArchitecturePorównaj w tabeli →
Wideo recenzje
LEGO SINGAPORE REVIEW - ARCHITECTURE 21057
4 grudnia 2021119 903 przegląd
LEGO ARCHITECTURE 21057 | SINGAPUR | RECENZJA
22 maja 202210 114 przegląd
내 손 안에 싱가포르! 레고 아키텍쳐 21057 싱가포르 상세 리뷰/LEGO Architecture 21057 Singapore Skyline REVIEW
11 lutego 2022723 przegląd
Singapore | Lego Architecture Skyline | 21057 | Unboxing & Review | AFOLCyril
11 lipca 2022348 przegląd
LEGO 21057 Singapore Skyline | LEGO Architecture 2022 | LEGO 21057 Builder | LEGO 21057 Video
23 stycznia 2022168 przegląd
Lego Architecture 21057 Singapore Stop Motion Build, opening and Gallery Review
31 stycznia 20222 130 przegląd
LEGO Architecture Singapore Skyline Review! | 21057 - 2022
9 stycznia 2022368 przegląd
LEGO 21057 SINGAPORE ARCHITECTURE OUTDOOR BUILD AND REVIEW
26 lutego 20223 709 przegląd
LEGO Architecture Singapore Skyline (21057) Review...
29 stycznia 20222 997 przegląd
LEGO 21057 Singapore Review
14 stycznia 20221 447 przegląd
LEGO Architecture 21057 Singapore Skyline - LEGO Speed Build Review
4 lutego 202295 060 przegląd
LEGO 21057 Singapore Skyline | LEGO Architecture 2022 | LEGO 21057 Builder | LEGO 21057 Video
21 grudnia 20211 519 przegląd
LEGO® Architecture Skyline Collection model of Singapore (21057)[827 pcs] Building Instructions
17 lutego 20222 585 przegląd
LEGO 21057 - Singapore - Architecture - Speed Build Review
22 stycznia 20223 176 przegląd
Lego 21057 Architecture Singapore Speed Build
1 marca 202231 580 przegląd
Unboxing Lego Architecture Singapore SET 21057
18 lutego 2022736 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →