Klocki Lego Hogwarts Castle and Grounds 76419
Wideo 9Zdjęcia 12 |
Lego Hogwarts Castle and Grounds 76419 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lego 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lego.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lego Hogwarts Castle and Grounds 76419
Wszystkie ceny 19 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zestaw klocków Lego Harry Potter Zamek i terytorium Hogwartu 2660 części (Zanurz się w magicznej atmosferze zamku i terenów Hogwartu dzięki temu wspaniałemu, szczegółowemu zestawowi LEGO Harry Potter... więcej(76419). Odtwórz niezapomniane sceny z życia Harry'ego Pottera, tworząc Wieżę Główną, Wieżę Astronomiczną, Wielką Salę i przystań dla łodzi, patio, szklarnie, ścieżki i mosty, a także skalisty krajobraz i Czarne Jezioro. Odtwórz Komnatę Tajemnic, Pokój ze skrzydlatym kluczem, Pokój eliksirów i Pokój szachownicy, z natychmiast rozpoznawalnymi detalami wnętrza. Zbudowany, aby się prezentowaćInst Rozetka.plZłóż skargę | 575 zł |
LEGO Harry Potter 76419 Zamek Hogwart i b?oniaUchwy? magiczn? atmosfer? zamku i b?oni Hogwartu dzi?ki niezwykle szczegó?owemu modelowi kolekcjonerskie Proshop.plZłóż skargę | 575 zł |
LEGO Harry Potter 76419 Zamek Hogwart i błoniaNowe oryginalne klocki LEGO® Harry Potter™ 76419 Zamek Hogwart™ i błonia. Oryginalna gwarancja... CeneoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 549 zł |
Klocki LEGO Harry Potter Zamek Hogwart i błonia 76419LEGO® Harry Potter™ Zamek Hogwart™ i błonia 76419 18+ Uchwyć magiczną atmosferę zamku i błoni Hogwartu™ dzięki niezwykle szcz... więcejegółowemu modelowi kolekcjonerskie Maxelektro.plZłóż skargę | 859 zł |
LEGO 76419 Harry Potter Zamek Hogwart i błoniaPrzeżyj ponownie niezapomniane sceny z Harry'ego Pottera, budując Wieżę Główną, Wieżę Astronomiczną, Wielką Salę i hangar na... więcejłodzie, dziedzińce, szklarnie, ścieżki i mosty oraz skalisty krajobraz i Jezioro Hogwartu. Odtwórz Komnatę Tajemnic, pokój ze skrzydlatym kluczem, salę eliksirów i komnatę z szachownicą. Szczegółowe instrukcje znajdziesz w pudełku i w aplikacji LEGO Builder. Do kompletu dodaj zbudowany z klocków statek Durmstrangu, powóz Akademii Magii Beauxbatons i Forda Anglię na gałęziach Wierzby Bijącej, a także minifigurkę architekta Hogwartu i tabliczkę z napisem „Hogwarts Castle”, a otrzymasz naprawdę czarujący element dekoracyjny. Ten zestaw kolekcjonerski jest częścią serii zestawów LEGO dla dorosłych. UWAGA: Produkt nieprzeznaczony dla dzieci poniżej 3 roku życia. Electro.plZłóż skargę | 650 zł |
pokaż 14 ofert
Seria Lego Harry PotterPorównaj w tabeli →
od 1 599 zł
wiek 16+, unisex, fantasy, elementów 6020 szt., bohaterów 28 szt., ruchome części
od 549 zł
wiek 18+, unisex, fantasy, elementów 2660 szt., bohaterów 1 szt.
od 250 zł
wiek 8+, unisex, fantasy, elementów 896 szt., bohaterów 5 szt.
od 45 zł
wiek 7+, unisex, fantasy, elementów 217 szt., bohaterów 4 szt.
od 198 zł
wiek 10+, unisex, fantasy, elementów 630 szt., bohaterów 1 szt., ruchome części
od 699 zł
wiek 8+, unisex, fantasy, elementów 1074 szt., bohaterów 8 szt.
od 300 zł
wiek 6+, unisex, fantasy, elementów 33 szt., bohaterów 4 szt.
od 67 zł
wiek 7+, unisex, fantasy, elementów 337 szt., ruchome części
od 478 zł
wiek 10+, unisex, fantasy, elementów 876 szt., bohaterów 4 szt.
od 295 zł
wiek 9+, unisex, fantasy, elementów 777 szt., bohaterów 7 szt., ruchome części
od 1 699 zł
wiek 18+, unisex, fantasy, elementów 5129 szt., bohaterów 20 szt., efekty świetlne
od 15 zł
wiek 5+, unisex, fantasy, elementów 8 szt., bohaterów 1 szt.
od 109 zł
wiek 9+, unisex, fantasy, elementów 349 szt., bohaterów 3 szt., ruchome części
od 240 zł
wiek 9+, unisex, fantasy, elementów 990 szt., bohaterów 9 szt., ruchome części
od 555 zł
wiek 8+, unisex, fantasy, elementów 1083 szt., bohaterów 9 szt., ruchome części
od 159 zł
wiek 8+, unisex, fantasy, elementów 587 szt., bohaterów 5 szt.
Wideo recenzje
ZAMEK HOGWART I BŁONIA LEGO HARRY POTTER 76419 RECENZJA
5 października 202336 862 przegląd
Building the LEGO Harry Potter Hogwarts Castle and Grounds Set!
21 września 20231 176 przegląd
LEGO HARRY POTTER | HOGWARTS CASTLE AND GROUNDS REVIEW | ITEM 76419
8 września 2023749 przegląd
LEGO Harry Potter Hogwarts Castle and Grounds 76419 Review 2023
28 września 2023619 przegląd
Lego Harry Potter Hogwarts Castle and Gardens 76419 Official Reveal
2 czerwca 20231 181 przegląd
LEGO Harry Potter 76419 HOGWARTS CASTLE & GROUNDS Review! (2023)
27 sierpnia 2023166 370 przegląd
Amazing new LEGO Harry Potter Set: 76419 Hogwarts Castle - Review!
26 sierpnia 20233 434 przegląd
LEGO Harry Potter 76419 Hogwarts Castle and Grounds Speed Build Review
7 września 2023101 455 przegląd
Yeabricks Light Kit For Lego Hogwarts Castle and Grounds 76419
20 września 20233 509 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 700 zł
wiek 18+, unisex, elementów 2316 szt., bohaterów 1 szt.
od 590 zł
wiek 18+, unisex, science fiction, elementów 2319 szt., bohaterów 1 szt.
od 650 zł
wiek 18+, unisex, science fiction, elementów 3128 szt., bohaterów 1 szt.
od 456 zł
wiek 18+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 2658 szt., modeli 2
od 522 zł
wiek 18+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 3167 szt., bohaterów 3 szt.
od 729 zł
wiek 18+, unisex, kosmos, elementów 2354 szt., ruchome części
od 728 zł
wiek 18+, unisex, transport lądowy, elementów 2207 szt., ruchome części
od 655 zł
wiek 10+, unisex, transport lądowy, elementów 2405 szt., ruchome części
od 582 zł
wiek 18+, unisex, science fiction, elementów 1369 szt., bohaterów 8 szt., ruchome części
od 1 664 zł
wiek 18+, unisex, zestawy fabularne, elementów 3662 szt., silnik, efekty dźwiękowe
od 191 zł
wiek 8+, unisex, science fiction, elementów 502 szt., bohaterów 6 szt.