Klocki Lego London 21034
Wideo 16Zdjęcia 3 |
Lego London 21034 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lego 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lego.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lego London 21034
Wszystkie ceny 26 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
LEGO Architecture 21034 LondynWczuj si? w klimat architektury Londynu dzi?ki temu niezwyk?emu zestawowi, który ukazuje klasyczne sylwetki Galerii Narodowej... więcej, Kolumny Nelsona, London Eye, Big Bena (Wie?y El?biety) i mostu Tower Bridge, a wszystko to w formie inspiruj?cego pejza?u na tle nieba. Ka?da budowla LEGO jest niepowtarzalna, a jej z?o?enie daje satysfakcj?. Zestaw zachowuje realistyczne kolory i wzajemny stosunek rozmiarów poszczególnych obiektów. Na podzielonej na p?ytki podstawce ukazano bieg Tamizy. Dzi?ki temu ta szczegó?owa wizja niezwyk?ej architektoniczn Proshop.plZłóż skargę | 173 zł |
LEGO Architecture 21034 Londyn | 117 zł |
Klocki LEGO Architecture Londyn 21034LEGO® Architecture Londyn 21034 Ten szczegółowy model z klocków LEGO® jest hołdem dla architektoniczn Maxelektro.plZłóż skargę | 150 zł |
Klocki konstrukcyjne LEGO Architecture 21034 Londyn DZI-ZKLO-LGO-164Klocki 21034 Architecture Londyn, Lego Wczuj się w klimat architektury Londynu dzięki temu niezwykłemu zestawowi, który ukazu... więcejje klasyczne sylwetki Galerii Narodowej, kolumny Nelsona, London Eye, Big Bena (wieży Elżbiety) i mostu Tower Bridge, a wszystko to w formie inspirującego pejzażu na tle nieba. Każda budowla LEGO® jest niepowtarzalna, a jej złożenie daje satysfakcję. Zestaw zachowuje realistyczne kolory i wzajemny stosunek rozmiarów poszczególnych obiektów. Na podzielonej na płytki podstawce ukazano bieg Tamizy. Dzięki temu ta szczegółowa wizja niezwykłej architektoniczn Komputronik.plZłóż skargę | 180 zł |
LEGO 21034 Architecture LondynTen szczegółowy model z klocków LEGO® jest hołdem dla architektoniczn Electro.plZłóż skargę | 140 zł |
pokaż 20 ofert
Seria Lego ArchitecturePorównaj w tabeli →
Wideo recenzje
LEGO Architecture 21034 London
5 stycznia 20183 301 przegląd
Lego Architecture 21034 London 4K - Lego Speed Build
11 lutego 2018161 przegląd
Review of LEGO Architecture London Set #21034
11 stycznia 2017189 przegląd
Lego Architecture London 21034 Speed build
31 grudnia 2022568 przegląd
LEGO Architecture 21034 London Great Britain Speed Build
4 marca 2017389 przegląd
LEGO London archtecture 21034 stop motion
23 stycznia 2023171 przegląd
LEGO 21034 Architecture London Building Set London Eye Big Ben Tower Bridge Collectible Gift Idea
6 sierpnia 2020719 przegląd
Lego Architecture Set 21034 London Timelapse Build
20 kwietnia 2019133 przegląd
LEGO LONDON ARCHITECTURE 21034 SPEED BUILD 468 PIECES
23 stycznia 2021348 przegląd
LEGO ARCHITECTURE 21034 LONDON SPEED BUILD 468 PIECES
18 stycznia 2021414 przegląd
LEGO Architecture 21034 London Stop-Motion
22 listopada 2017399 przegląd
Lego 21034 London Speed Build Studio Bricklink LDD by PLegoBB
9 stycznia 2017850 przegląd
LEGO Architecture 21034: London | Review & Speed Build
16 stycznia 2017377 przegląd
Review Lego Architecture London Great Britain SET 21034 4K
5 października 20192 117 przegląd
LED Lighting Kit for LEGO Architecture London set 21034 by Brick Loot
21 września 2020471 przegląd
LEGO Architecture London 21034 Skyline Collection Gift
12 listopada 2018281 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 60 zł
wiek 9+, unisex, budynki, elementów 541 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 174 zł
wiek 5+, unisex, budynki, elementów 456 szt., bohaterów 5 szt., ruchome części
od 160 zł
wiek 14+, unisex, transport lądowy, elementów 561 szt., ruchome części, silnik
od 112 zł
wiek 7+, unisex, zwierzęta, elementów 397 szt., modeli 3, bohaterów 2 szt., ruchome części
od 130 zł
wiek 8+, unisex, sprzęt wojskowy, elementów 465 szt., bohaterów 1 szt., ruchome części
od 95 zł
wiek 9+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 381 szt., ruchome części
od 138 zł
wiek 8+, unisex, pojazdy wodne, elementów 522 szt., modeli 3, bohaterów 2 szt., ruchome części
od 147 zł
wiek 8+, unisex, zwierzęta, elementów 416 szt., modeli 3, ruchome części
od 100 zł
wiek 9+, unisex, transport lądowy, elementów 559 szt., ruchome części
od 100 zł
wiek 6+, unisex, policja i bandyci, elementów 436 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części
od 125 zł
wiek 8+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 471 szt., ruchome części
od 122 zł
wiek 8+, unisex, zwierzęta, elementów 476 szt., modeli 3, ruchome części