Klocki Lego The Simpsons Series 71009
Wideo 16Zdjęcia 17 |
Lego The Simpsons Series 71009 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lego 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lego.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Seria Lego MinifiguresPorównaj w tabeli →
od 13 zł
wiek 5+, unisex, zestawy fabularne, elementów 9 szt., bohaterów 1 szt.
od 45 zł
wiek 5+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 1 szt., bohaterów 1 szt.
od 39 zł
wiek 5+, unisex, zestawy elementów, elementów 1 szt., bohaterów 1 szt.
od 30 zł
od 12 zł
wiek 5+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 10 szt., bohaterów 1 szt.
od 200 zł
od 18 zł
od 55 zł
od 70 zł
od 14 zł
wiek 5+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 7 szt., bohaterów 1 szt.
od 35 zł
od 15 zł
wiek 5+, unisex, zestawy elementów, elementów 8 szt., bohaterów 1 szt.
od 14 zł
wiek 5+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 8 szt., bohaterów 1 szt.
od 60 zł
od 250 zł
wiek 10+, unisex, elementów 654 szt., bohaterów 1 szt., ruchome części
od 60 zł
Wideo recenzje
71009 Lego Minifigures The Simpsons seria 2
29 sierpnia 2015846 przegląd
LEGO MINIFIGURES 71009 - SIMPSONOWIE SERIA 2 - OPENING
31 października 201913 038 przegląd
71009 Lego Minifigures The Simpsons seria 2
23 lipca 2015970 przegląd
Komiksiarz Jeffrey Albertson - Recenzja LEGO Minifigures The Simpsons Seria 2 - 71009
28 listopada 2015351 przegląd
71009 Lego Minifigures The Simpson seria 2
10 lipca 2015984 przegląd
Lego 71009 Minifigures The Simpsons 2
12 czerwca 20151 199 przegląd
Lisa Simpson + kot Snowball II - Recenzja Lego Minifigures The Simpsons Seria 2 - 71009
27 lipca 2015523 przegląd
Millhouse Fallout Boy - Recenzja Lego Minifigures The Simpsons Seria 2 - 71009
4 sierpnia 2015395 przegląd
LEGO Bartman Minifigure 71009-5 LEGO Simpsons Series 2 Review
25 lutego 2019257 przegląd
LEGO Groundskeeper Willie Minifigure 71009-13 The Simpsons Minifigures Series 2 Stop Motion Build
6 stycznia 2020123 przegląd
LEGO Minifigures Simpsons Series 2 is here at last! 71009 Лего минифигурки Симпсоны2
2 maja 2015103 przegląd
LEGO Lisa Simpson Minifigure 71009-3 Collectable Simpsons Minifigures Series 2 Stop Motion Build
1 lipca 2020173 przegląd
LEGO Date Night Marge Minifigure 71009-2 LEGO Simpsons Series 2 Review
8 maja 2023234 przegląd
lego the Simpsons minifigs season 2 71009 Hans mole man review
10 maja 2015141 przegląd
lego simpsons minifig season 2 (71009) Martin Prince review
6 maja 2015118 przegląd
Конструктор LEGO Minifigures Cимпсоны Выпуск 2 (71009) | Lisa Simpson
29 grudnia 20151 369 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 35 zł
od 39 zł
od 35 zł
od 55 zł
od 60 zł
od 30 zł
od 36 zł
wiek 2+, unisex, zestawy fabularne, elementów 1 szt., bohaterów 2 szt.