Klocki Lego Dragon Stone Shrine 71819
Wideo 5Zdjęcia 9 |
Lego Dragon Stone Shrine 71819 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lego Dragon Stone Shrine 71819
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
LEGO Ninjago 71819 ?wi?tynia Smoczego KamieniaCh?opcy i dziewczynki w wieku od 13 lat mog? budowa?, bawi? si? i ustawia? na pó?ce ten imponuj?cy zestaw LEGO® NINJAGO® ?wi?... więcejtynia Smoczego Kamienia (71819). Jest on pe?en interaktywnych cech i funkcji, dzi?ki czemu gwarantuje wiele godzin zabawy lub sprawdzi si? jako model, który dzieci mog? postawi? na pó?ce lub stoliku nocnym.Zestaw zawiera kamiennego smoka, cz??? szkoleniow?, któr? mo?na przesuwa? z boku na bok podczas bitwy, wodospad, kwitn?ce drzewo wi?niowe, bibliotek? ze zwojami, ksi??kami i serwisem do herbaty oraz sekretny pokój, który mo?na odkry? po wci?ni?ciu ksi??ek w bibliotece.W zestawie znajduje si? sze?? minifigurek postaci NINJAGO: Mistrz Lloyd z kosturem, Mistrz Wu z w?óczni?, Nya z dwiema katanami i sztyletami sai, Kai z dwiema katanami i mieczem, Euphrasia z kosturem oraz Lord Ras ze swoim m?otem. Dzieci maj? wszystko, czego potrzeba, aby rozgrywa? ekscytuj?ce bitwy ninja. Proshop.plZłóż skargę | 427 zł |
Klocki konstrukcyjne LEGO Ninjago 71819 Świątynia Smoczego Kamienia DZI-ZKKlocki LEGO 71819 Świątynia Smoczego Kamienia Chłopcy i dziewczynki w wieku od 13 lat mogą budować, bawić się i ustawiać na p... więcejółce ten imponujący zestaw LEGO NINJAGO Świątynia Smoczego Kamienia (71819). Jest on pełen interaktywnych cech i funkcji, dzięki czemu gwarantuje wiele godzin zabawy lub sprawdzi się jako model, który dzieci mogą postawić na półce lub stoliku nocnym. Zestaw zawiera kamiennego smoka, część szkoleniową, którą można przesuwać z boku na bok podczas bitwy, wodospad, kwitnące drzewo wiśniowe, bibliotekę ze zwojami, książkami i serwisem do herbaty oraz sekretny pokój, który można odkryć po wciśnięciu książek w bibliotece. W zestawie znajduje się sześć minifigurek postaci NINJAGO: Mistrz Lloyd z kosturem, Mistrz Wu z włócznią, Nya z dwiema katanami i sztyletami sai,Kai z dwiema katanami i mieczem, Euphrasia z kosturem oraz Lord Ras ze swoim młotem. Dzieci mają wszystko, czego potrzeba, aby rozgrywać ekscytujące bitwy ninja. Zestaw ze smoczą świątynią dla dzieci — chłopcy i dziewczynki w wieku od 13 lat mogą budować, bawić się i ustawiać na półce tę dużą Świątynię Smoczego Kamienia z ruchomymi elementami i mnóstwem minifigurek postaci NINJAGO Zabawka pełna funkcji— zestaw zawiera kamiennego smoka, wodospad, kwitnące drzewo wiśniowe, bibliotekę ze zwojami, książkami i serwisem do herbaty oraz sekretny pokój Interaktywny smoczy model — zestaw zawiera obszar szkoleniowy, który można przesuwać z boku na bok podczas walki, oraz sekretne pomieszczenie, które otwiera się po przyciśnięciu książek w bibliotece Sześć minifigurek NINJAGO — model do zbudowania zawiera Mistrza Lloyda, Mistrza Wu, Lorda Rasa, Nyę, Kaia i Euphrasię, dzięki czemu dzieci mogą odgrywać akcje z drugiego sezonu serialu telewizyjnego NINJAGO Powstanie smoków Prezent dla małych ninja — ta zabawka zapewni mnóstwo frajdy podczas budowania i zabawy. To także świetny pomysł na prezent urodzinowy dla chłopców i dziewczynek w wieku od 13 lat, którzy uwielbiają przygody ninja Pomoc w budowaniu — odkryj intuicyjne instrukcje budowania dzięki aplikacji LEGO Builder, w której można powiększać i obracać modele w 3D, śledzić postępy i zapisywać zestawy, jednocześnie rozwijając nowe umiejętności Jeszcze więcej przygód ninja — sprawdź inne zestawy NINJAGO (sprzedawane osobno) ze smokami, mechami i dojo Wymiary — ten 1212-elementowy zestaw ma 22 cm wysokości, 17 cm szerokości i 29 cm głębokości Komputronik.plZłóż skargę | 441 zł |
LEGO 71819 NINJAGO Świątynia Smoczego KamieniaChłopcy i dziewczynki w wieku od 13 lat mogą budować, bawić się i ustawiać na półce ten imponujący zestaw LEGO NINJAGO Świąty... więcejnia Smoczego Kamienia (71819). Electro.plZłóż skargę | 570 zł |
LEGO 71819 NINJAGO Świątynia Smoczego KamieniaChłopcy i dziewczynki w wieku od 13 lat mogą budować, bawić się i ustawiać na półce ten imponujący zestaw LEGO NINJAGO Świąty... więcejnia Smoczego Kamienia (71819).... Avans.plZłóż skargę | 570 zł |
Lego LEGO NINJAGO Świątynia Smoczego Kamienia 71819Zabawka z sześcioma minifigurkami NINJAGO® do zabawy i ozdoby Chłopcy i dziewczynki w wieku od 13 lat mogą budować, bawić się... więceji ustawiać na półce ten imponujący zestaw LEGO® NINJAGO® Świątynia Smoczego Kamienia (71819). Jest on pełen interaktywnych cech i funkcji, dzięki czemu gwarantuje wiele... Bee.plZłóż skargę | 473 zł |
pokaż 9 ofert
Seria Lego NinjagoPorównaj w tabeli →
od 34 zł
wiek 6+, unisex, science fiction, elementów 78 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części
od 1 400 zł
wiek 14+, unisex, science fiction, elementów 5685 szt., bohaterów 19 szt.
od 109 zł
wiek 7+, unisex, science fiction, elementów 307 szt., bohaterów 4 szt.
od 48 zł
wiek 4+, unisex, science fiction, elementów 104 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 99 zł
wiek 7+, unisex, science fiction, elementów 322 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części
od 322 zł
wiek 10+, unisex, science fiction, elementów 973 szt., modeli 2, ruchome części
od 120 zł
wiek 8+, unisex, science fiction, elementów 479 szt., modeli 2, bohaterów 5 szt., ruchome części
od 23 zł
wiek 6+, unisex, science fiction, elementów 146 szt., bohaterów 1 szt.
od 396 zł
wiek 8+, unisex, science fiction, elementów 1029 szt., bohaterów 6 szt.
od 30 zł
wiek 4+, unisex, science fiction, elementów 64 szt., bohaterów 2 szt.
od 218 zł
wiek 8+, dla chłopców, science fiction, elementów 616 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części
od 31 zł
wiek 4+, unisex, science fiction, elementów 57 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 33 zł
wiek 6+, unisex, science fiction, elementów 26 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 48 zł
wiek 6+, unisex, science fiction, elementów 198 szt., bohaterów 3 szt., ruchome części
od 61 zł
wiek 4+, unisex, science fiction, elementów 103 szt., bohaterów 2 szt.
od 1 110 zł
wiek 9+, dla chłopców, science fiction, elementów 876 szt., bohaterów 6 szt., ruchome części
od 45 zł
wiek 7+, unisex, science fiction, elementów 235 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 109 zł
wiek 7+, unisex, science fiction, elementów 285 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 105 zł
wiek 8+, unisex, science fiction, elementów 384 szt., bohaterów 3 szt., ruchome części
od 191 zł
wiek 5+, unisex, science fiction, elementów 530 szt., bohaterów 6 szt., pudełko do przechowywania
Wideo recenzje
ŚWIĄTYNIA SMOCZEGO KAMIENIA LEGO NINJAGO 71819 / RECENZJA
29 lutego 202412 312 przegląd
LEGO Ninjago 71819 Dragonstone Shrine | EARLY Review
27 lutego 20241 267 przegląd
Dragon Stone Shrine EARLY March 2024 Review! | LEGO Ninjago Dragons Rising Set 71819
3 lutego54 898 przegląd
LEGO Ninjago Dragon Stone Shrine (71819) - 2024 Set Review
14 lutego12 333 przegląd
How good is this set? 71819 LEGO Ninjago Dragonstone Temple!
28 lutego 2024385 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 376 zł
wiek 8+, unisex, science fiction, elementów 1394 szt., bohaterów 8 szt., ruchome części
od 285 zł
wiek 10+, unisex, science fiction, elementów 1003 szt., bohaterów 8 szt., ruchome części
od 456 zł
wiek 14+, unisex, science fiction, elementów 1062 szt., bohaterów 1 szt., ruchome części
od 367 zł
wiek 9+, unisex, science fiction, elementów 1104 szt., bohaterów 7 szt., ruchome części
od 477 zł
wiek 9+, unisex, science fiction, elementów 1060 szt., bohaterów 7 szt., ruchome części
od 315 zł
wiek 10+, unisex, science fiction, elementów 1050 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 357 zł
wiek 9+, unisex, science fiction, elementów 1038 szt., bohaterów 6 szt., ruchome części
od 335 zł
wiek 9+, unisex, science fiction, elementów 1082 szt., bohaterów 8 szt., ruchome części
od 340 zł
wiek 10+, unisex, science fiction, elementów 1365 szt., ruchome części
od 400 zł
wiek 9+, unisex, science fiction, elementów 1022 szt., bohaterów 5 szt., ruchome części
od 250 zł
wiek 9+, unisex, science fiction, elementów 1056 szt., bohaterów 5 szt., ruchome części
od 470 zł
wiek 10+, unisex, transport lotniczy, elementów 1134 szt., ruchome części