Klocki Lego Young Dragon Riyu 71810
Wideo 4Zdjęcia 7 |
Lego Young Dragon Riyu 71810 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lego Young Dragon Riyu 71810
Wszystkie ceny 16 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
LEGO NINJAGO Smoczątko Riyu Zestaw dla Fanów Serialu Ninja Powstanie SmokóPełna akcji zabawka ninja ze smokiem — chłopcy i dziewczynki w wieku od sześciu lat mogą odgrywać sceny z drugiego sezonu ser... więcejialu telewizyjnego NINJAGO Powstanie smoków ze smoczątkiem Riyu do zbudowania
Zabawka dla 6-latka z ruchomą figurką smoka — dzieci mogą ustawić skrzydła, ogon i nogi zabawki-smoka, a następnie umieścić jedną z minifigurek NINJAGO w siodle i wzbić się w niebo
Trzy minifigurki LEGO NINJAGO — zestaw zawiera Arina uzbrojonego w hak do wspinaczki i zabawkowy miecz, Sorę z kataną oraz wojownika Wilczej Maski z mieczem
Pomoc w budowaniu — intuicyjne instrukcje budowania dostępne są w aplikacji LEGO Builder, w której można powiększać i obracać modele w 3D, śledzić postępy i zapisywać zestawy
Prezenty dla 6-latka, chłopca i dziewczynki — ten zestaw zapewnia mnóstwo frajdy podczas budowania i zabawy. sprawdzi się jako prezent dla dzieci, które uwielbiają wcielać się w bohaterów ninja
Jeszcze więcej przygód ninja — sprawdź inne zestawy akcji NINJAGO (sprzedawane osobno) ze smokami, mechami i pojazdami i wypróbuj wszystkie zestawy zabawek do samodzielnej zabawy Amazon.plZłóż skargę | 53 zł |
Klocki konstrukcyjne LEGO Ninjago 71810 Smoczątko Riyu DZI-ZKLO-LGO-1559Klocki LEGO 71810 Smoczątko Riyu Dzięki zestawowi Smoczątko Riyu (71810) sześciolatki i starsze dzieci mogą odtwarzać powietr... więcejzne przygody z drugiego sezonu serialu telewizyjnego NINJAGO: Powstanie Smoków. Zestaw zawiera model smoczątka Riyu z ruchomymi skrzydłami i nogami, ruchomym ogonem i siodłem, dzięki czemu minifigurki mogą jeździć na jego grzbiecie. W tym zestawie znajdują się trzy minifigurki: Arin uzbrojony w hak do wspinaczki i miecz, Sora z kataną oraz nikczemny wojownik Wilczej Maski z mieczem. Dzieci mają więc wszystko, czego potrzebują, aby odgrywać rolę wojowników ninja i toczyć pełne akcji bitwy. Seria zabawek ninja do zbudowania dla dzieci LEGO NINJAGO obejmuje mechy, pojazdy i świątynie, dzięki czemu fani mogą odgrywać niesamowite przygody. Każdy zestaw bitewny można zbudować z pomocą aplikacji LEGO Builder, która poprowadzi Ciebie i Twoje dziecko przez przygodę z łatwym i intuicyjnym budowaniem. Pełna akcji zabawka ze smokiem — chłopcy i dziewczynki w wieku od sześciu lat mogą odgrywać sceny z drugiego sezonu serialu telewizyjnego NINJAGO Powstanie smoków ze smoczątkiem Riyu do zbudowania Ruchomy model smoka — dzieci mogą ustawić skrzydła, ogon i nogi smoka, a następnie umieścić jedną z minifigurek NINJAGO w siodle i wzbić się w niebo Trzy minifigurki — zestaw zawiera Arina uzbrojonego w hak do wspinaczki i miecz, Sorę z kataną oraz wojownika Wilczej Maski z mieczem Prezent dla ninja — ten zestaw gwarantuje mnóstwo frajdy podczas budowania i zabawy. Sprawdzi się jako prezent dla chłopców i dziewczynek, którzy uwielbiają wcielać się w bohaterów ninja Pomoc w budowaniu — odkryj intuicyjne instrukcje budowania dzięki aplikacji LEGO Builder, w której można powiększać i obracać modele w 3D, śledzić postępy i zapisywać zestawy, jednocześnie rozwijając nowe umiejętności Jeszcze więcej przygód ninja — sprawdź inne zestawy akcji NINJAGO (sprzedawane osobno) ze smokami, mechami i pojazdami Świat ninja — zabawki LEGO NINJAGO zawierają mechy, pojazdy i świątynie, dzięki którym dzieci mogą wkroczyć do fantastycznego świata przygód z bohaterami ninja Wymiary — ten 132-elementowy zestaw NINJAGO zawiera smoka do zbudowania, który ma 6 cm wysokości, 19 cm długości i 18 cm szerokości Komputronik.plZłóż skargę | 53 zł |
Lego LEGO NINJAGO Smoczątko Riyu 71810Zestaw akcji NINJAGO® z ruchomym smokiem i trzema minifigurkami Dzięki zestawowi Smoczątko Riyu (71810) sześciolatki i starsz... więceje dzieci mogą odtwarzać powietrzne przygody z drugiego sezonu serialu telewizyjnego NINJAGO®: Powstanie Smoków. Zestaw zawiera model smoczątka Riyu z ruchomymi skrzydłami i... Bee.plZłóż skargę | 58 zł |
LEGO Ninjago Smoczątko Riyu (71810) | 60 zł |
LEGO NINJAGO Smoczątko Riyu 71810Zestaw akcji NINJAGO® z ruchomym smokiem i trzema minifigurkamiDz Taniaksiazka.plZłóż skargę | 54 zł |
pokaż 11 ofert
Seria Lego NinjagoPorównaj w tabeli →
od 34 zł
wiek 6+, unisex, science fiction, elementów 78 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części
od 1 221 zł
wiek 14+, unisex, science fiction, elementów 5685 szt., bohaterów 19 szt.
od 108 zł
wiek 7+, unisex, science fiction, elementów 307 szt., bohaterów 4 szt.
od 23 zł
wiek 6+, unisex, science fiction, elementów 146 szt., bohaterów 1 szt.
od 50 zł
wiek 4+, unisex, science fiction, elementów 104 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 99 zł
wiek 7+, unisex, science fiction, elementów 322 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części
od 322 zł
wiek 10+, unisex, science fiction, elementów 973 szt., modeli 2, ruchome części
od 120 zł
wiek 8+, unisex, science fiction, elementów 479 szt., modeli 2, bohaterów 5 szt., ruchome części
od 394 zł
wiek 8+, unisex, science fiction, elementów 1029 szt., bohaterów 6 szt.
od 218 zł
wiek 8+, dla chłopców, science fiction, elementów 616 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części
od 33 zł
wiek 4+, unisex, science fiction, elementów 57 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 53 zł
wiek 6+, unisex, science fiction, elementów 132 szt., bohaterów 3 szt., ruchome części
od 33 zł
wiek 6+, unisex, science fiction, elementów 26 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 48 zł
wiek 6+, unisex, science fiction, elementów 198 szt., bohaterów 3 szt., ruchome części
od 33 zł
wiek 4+, unisex, science fiction, elementów 64 szt., bohaterów 2 szt.
od 199 zł
wiek 5+, unisex, science fiction, elementów 530 szt., bohaterów 6 szt., pudełko do przechowywania
od 236 zł
wiek 9+, unisex, science fiction, elementów 623 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części
od 38 zł
wiek 6+, dla chłopców, science fiction, elementów 69 szt., bohaterów 2 szt.
od 541 zł
wiek 9+, dla chłopców, science fiction, elementów 1178 szt., bohaterów 9 szt., ruchome części
od 171 zł
wiek 7+, unisex, science fiction, elementów 267 szt., bohaterów 3 szt.
Wideo recenzje
THEY GROW UP SO FAST! LEGO Ninjago Dragons Rising 2024 Young Dragon Riyu 71810 EARLY Review
13 lutego 20241 309 przegląd
Young Dragon Riyu EARLY March 2024 Review! | LEGO Ninjago Dragons Rising Set 71810
12 lutego 202447 456 przegląd
LEGO Ninjago EARLY Triple Review | 71810 | 71811 | 71815 | Dragons Rising Season 2
19 lutego 20242 437 przegląd
EARLY LEGO Ninjago YOUNG DRAGON RIYU Review 71810 (2024)
25 lutego 20249 922 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 51 zł
wiek 6+, unisex, science fiction, elementów 139 szt., ruchome części
od 50 zł
wiek 6+, unisex, science fiction, elementów 138 szt., ruchome części
od 50 zł
wiek 6+, unisex, science fiction, elementów 155 szt., bohaterów 1 szt., ruchome części
od 23 zł
wiek 6+, unisex, science fiction, elementów 159 szt., modeli 3, ruchome części
od 47 zł
wiek 6+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 154 szt., ruchome części
od 35 zł
wiek 6+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 138 szt., bohaterów 1 szt., ruchome części
od 35 zł
wiek 6+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 113 szt., bohaterów 1 szt., ruchome części
od 49 zł
wiek 6+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 134 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 50 zł
wiek 4+, unisex, science fiction, elementów 104 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 43 zł
wiek 7+, unisex, science fiction, elementów 156 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części