Klocki Lego Darth Vader Mech 75368
Wideo 11Zdjęcia 4 |
Lego Darth Vader Mech 75368 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lego 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lego.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lego Darth Vader Mech 75368
Wszystkie ceny 22 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zestaw klocków Lego Star Wars Robot Darth Vader 139 części (75368) | 51 zł |
LEGO Star Wars 75368 Mech Dartha Vadera | 68 zł |
LEGO Star Wars 75368 Mech Dartha Vadera | 51 zł |
LEGO 75368 Star Wars Mech Dartha Vadera | 60 zł |
LEGO 75368 Star Wars Mech Dartha Vadera | 60 zł |
pokaż 17 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →