Klocki Lego Toruk Makto and Tree of Souls 75574
Wideo 18Zdjęcia 10 |
Lego Toruk Makto and Tree of Souls 75574 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lego 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lego.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lego Toruk Makto and Tree of Souls 75574
Wszystkie ceny 27 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zestaw klocków LEGO Avatar Toruk Makto i Drzewo Dusz 1212 elementów (75574Zestaw LEGO Awatar Toruk Makto i Drzewo Dusz (75574) będzie świetnym prezentem dla dzieci w wieku od 12 lat, które lubią fant... więcejastykę naukową o zwierzętach. Zestaw zawiera minifigurki Jake'a Sully'ego, Neytiri, Mo'ata i Tsu'tei Na'vi, ruchomą figurkę Toruka z foliowymi skrzydłami, figurkę Lutokona oraz Drzewo Dusz do składania, a także 3 konstrukcje środowiskowe wykonane ze świecących w ciemności elementów. Rozetka.plZłóż skargę | 489 zł |
LEGO Avatar 75574 Toruk Makto i Drzewo DuszDo??cz do Jakea Sullyego, Neytiri, Moat i TsuTey przy Drzewie Dusz! Ten zestaw z serii LEGO® Avatar przedstawia scen?, w... więcejktórej Jake przybywa na toruku i zostaje nazwany Toruk Makto. Do??cz do obro?ców tego wa?nego dla ludu Navi miejsca, lataj?c na toruku lub uje?d?aj?c porywczego mrocznego konia. Daj si? ople?? korzeniom drzewa i do??cz do ludu Navi! Cztery minifigurki, dwie figurki zwierz?t i Drzewo Dusz inspiruj? do kreatywnej zabawy Stworzony do zabawy i ustawienia na pó?ce model zachwyci dzieci i fanów filmu Zainteresuj dziecko budowaniem i ?rodowiskiem dzi?ki temu zestawowi Nieko?cz?ca si? kreatywna zabawa ze szczegó?owymi figurkami, modelami i sceneri? Dzi?ki trzem zestawom instrukcji mo?liwe jest budowanie w grupie 12+, 1212 elements, 378mm x 480mm x 70,5mm Proshop.plZłóż skargę | 532 zł |
LEGO Avatar 75574 Toruk Makto i Drzewo DuszLEGO AVATAR 75574 Toruk Makto i Drzewo Dusz ORYGINALNE 1212 ELEMENTÓW NOWE Obroń świat Pandory... CeneoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 489 zł |
Klocki konstrukcyjne LEGO Avatar 75574 Toruk Makto i Drzewo Dusz DZI-ZKLO-Klocki LEGO 75574 Toruk Makto i Drzewo Dusz Podaruj dziecku w wieku od 12 lat, które uwielbia science fiction, ten zestaw LEG... więcejO® Avatar Toruk Makto i Drzewo Dusz (75574). Obejmuje on minifigurki Jake’a Sully’ego, Neytiri, Mo’at i Tsu’Tey, ruchomą figurkę toruka z foliowymi skrzydłami, figurkę mrocznego konia i Drzewo Dusz do zbudowania. Ponadto dołączono trzy budowle z elementami świecącymi w ciemności. Rozbudowana historia rodem z „Avatara”Rozbud Komputronik.plZłóż skargę | 629 zł |
LEGO 75574 Avatar Toruk Makto i drzewo duszPodaruj dziecku w wieku od 12 lat, które uwielbia science fiction, ten zestaw LEGO Avatar Toruk Makto i Drzewo Dusz (75574). Electro.plZłóż skargę | 590 zł |
pokaż 20 ofert
Seria Lego DisneyPorównaj w tabeli →
od 155 zł
wiek 4+, dla dziewczynek, księżniczki, elementów 163 szt., bohaterów 2 szt.
od 130 zł
wiek 9+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 598 szt., bohaterów 2 szt.
od 241 zł
wiek 9+, dla dziewczynek, bohaterowie kreskówek, elementów 730 szt., ruchome części
od 50 zł
wiek 5+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 134 szt., bohaterów 3 szt., pudełko do przechowywania
od 45 zł
wiek 4+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 87 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 339 zł
wiek 18+, unisex, elementów 811 szt., bohaterów 3 szt., ruchome części
od 191 zł
wiek 4+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 144 szt., bohaterów 4 szt.
od 16 zł
wiek 5+, unisex, księżniczki, elementów 58 szt., bohaterów 1 szt.
od 53 zł
wiek 5+, dla dziewczynek, księżniczki, elementów 82 szt., bohaterów 1 szt.
od 130 zł
wiek 4+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 118 szt., bohaterów 2 szt.
od 49 zł
wiek 5+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 111 szt., bohaterów 3 szt., pudełko do przechowywania
od 52 zł
wiek 5+, dla dziewczynek, księżniczki, elementów 62 szt., bohaterów 1 szt.
od 72 zł
wiek 5+, dla dziewczynek, bohaterowie kreskówek, elementów 114 szt., bohaterów 3 szt.
od 118 zł
wiek 4+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 200 szt., bohaterów 6 szt.
od 72 zł
wiek 5+, dla dziewczynek, bohaterowie kreskówek, elementów 99 szt., bohaterów 2 szt.
od 115 zł
wiek 6+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 587 szt., bohaterów 3 szt.
od 149 zł
wiek 9+, dla dziewczynek, księżniczki, elementów 641 szt., bohaterów 1 szt., ruchome części
od 120 zł
wiek 8+, unisex, science fiction, elementów 497 szt., bohaterów 3 szt.
od 48 zł
wiek 6+, unisex, księżniczki, elementów 175 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części
od 97 zł
wiek 6+, dla dziewczynek, zestawy fabularne, elementów 334 szt., bohaterów 1 szt.
Wideo recenzje
DRZEWO DUSZ (LEGO AVATAR 75574) / RECENZJA
4 października 202220 340 przegląd
TORUK MAKTO I DRZEWO DUSZ LEGO AVATAR 75574 RECENZJA
12 października 202218 595 przegląd
LEGO Avatar Toruk Makto i Drzewo Dusz 75574
5 października 2022136 przegląd
BEAUTIFUL LEGO Avatar Toruk Makto & Tree of Souls Reveal! Buy This For THE COLORS!
23 czerwca 2022830 przegląd
Avatar Adventure: LEGO Toruk Makto & Tree of Souls [4K]
18 grudnia 2022382 przegląd
LEGO AVATAR TORUK MAKTO ET L’ARBRE DES ÂMES 75574 REVIEW !
8 marca 2023450 przegląd
Lego Avatar Review: Toruk Makto & Tree of Soul, Lego Set 75574
8 października 2022392 przegląd
Lego Avatar Toruk Makto & Tree of Souls Speed Build
24 lutego 2023299 przegląd
Amazing Display Piece: LEGO Avatar 75574 Toruk Makto & Tree of Souls Review!
21 listopada 2022427 przegląd
LEGO 75574 Avatar Toruk Makto & Tree Of Souls 2022 Review! Awesome tree & sick figs!
25 października 2022316 przegląd
LEGO 75574 Toruk Makto & Tree of Souls - AVATAR 2022 Set Review
14 września 20223 251 przegląd
Lego Avatar: Toruk Makto & Tree of Souls Review | 75574 | LegoMaster738
21 października 2022325 przegląd
LEGO AVATAR 2022 | Toruk Makto & Tree of Souls (75574) Review!!
3 października 20222 314 przegląd
LEGO Instructions | Avatar | 75574 | Toruk Makto & Tree of Souls (Book 4)
2 października 2022478 przegląd
LEGO Avatar 75574 Toruk Makto & Tree of Souls Speed Build
1 stycznia 2023905 przegląd
Installation Instruction Of Light Set For LEGO 75574 Toruk Makto & Tree of Souls.
25 października 20221 334 przegląd
LEGO Instructions | Avatar | 75574 | Toruk Makto & Tree of Souls (Book 1)
2 października 2022280 przegląd
26 października 2022388 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 569 zł
wiek 12+, unisex, straż pożarna, elementów 1166 szt., bohaterów 8 szt., ruchome części, efekty świetlne
od 522 zł
wiek 9+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 1244 szt., bohaterów 8 szt., ruchome części
od 600 zł
wiek 7+, unisex, kosmos, elementów 1010 szt., bohaterów 7 szt., ruchome części
od 400 zł
wiek 9+, unisex, science fiction, elementów 1022 szt., bohaterów 5 szt., ruchome części
od 555 zł
wiek 8+, unisex, fantasy, elementów 1083 szt., bohaterów 9 szt., ruchome części
od 582 zł
wiek 18+, unisex, science fiction, elementów 1369 szt., bohaterów 8 szt., ruchome części
od 335 zł
wiek 9+, unisex, science fiction, elementów 1082 szt., bohaterów 8 szt., ruchome części
od 425 zł
wiek 6+, unisex, tory kolejowe, elementów 1226 szt., bohaterów 6 szt., ruchome części, silnik
od 500 zł
wiek 18+, unisex, zwierzęta, elementów 1212 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części
od 477 zł
wiek 9+, unisex, science fiction, elementów 1060 szt., bohaterów 7 szt., ruchome części
od 344 zł
wiek 9+, unisex, rozrywka, elementów 1002 szt., modeli 3, bohaterów 5 szt., ruchome części