Klocki Lego 2023 McLaren Formula 1 Race Car 76919
Wideo 9Zdjęcia 8 |
Lego 2023 McLaren Formula 1 Race Car 76919 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lego 2023 McLaren Formula 1 Race Car 76919
Wszystkie ceny 20 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
LEGO Speed Champions Samochód wyścigowy McLaren Formula 1 wersja 2023 BoliMcLaren dla dzieci — LEGO Speed Champions Samochód wyścigowy McLaren Formula 1 wersja 2023 to zabawka dla dzieci w wieku od 9... więcejlat, miłośników F1 i fanów marki
Minifigurka w zestawie — samochód McLarena dla dzieci do zbudowania zawiera minifigurkę kierowcy z kaskiem, włosami i kluczem, którą dzieci mogą umieścić za kierownicą
Realistyczne detale — ta zabawka dla 9-latka z bolidem F1 McLaren z 2023 roku ma charakterystycz Amazon.plZłóż skargę | 90 zł |
Zestaw klocków LEGO Speed Champions Samochód wyścigowy McLaren Formula 1 wDzieci w wieku od dziewięciu lat mogą kolekcjonować, budować i ustawić na półce ten zabawkowy model LEGO Speed Champions Samo... więcejchód wyścigowy McLaren Formula 1 wersja 2023 (76919). Ten elegancki bolid F1 zawiera kultowe detale nawiązujące do pierwowzoru, który dumnie obchodził 60. rocznicę powstania McLaren Racing i brał udział w mistrzostwach Formuły 1 w 2023 roku.Model samochodu McLarena zawiera wiele realistycznych elementów: czarno-pomarańc Rozetka.plZłóż skargę | 93 zł |
LEGO Speed Champions 76919 Samochód wy?cigowy McLaren Formula 1 wersja 202Uczcij 60. rocznic? powstania zespo?u McLaren Racing, buduj?c model Samochód wy?cigowy McLaren Formula 1 wersja 2023. To eleg... więcejancki i dynamiczny bolid, który bra? udzia? w mistrzostwach Formu?y 1. Stwórz i ustaw na pó?ce replik? LEGO® Speed Champions zawieraj?c? detale oryginalnego samochodu. W zestawie jest tak?e minifigurka kierowcy w kasku, dzi?ki której mo?esz organizowa? ekscytuj?ce wy?cigi. Zawiera minifigurk? kierowcy w kasku, któr? mo?na posadzi? za kierownic? Autentyczne detale nawi?zuj?ce do pierwowzoru obejmuj? pomara?czowo-cz Proshop.plZłóż skargę | 102 zł |
Klocki konstrukcyjne LEGO Speed Champions 76919 Samochód Wyścigowy McLarenKlocki LEGO 76919 Samochód wyścigowy McLaren Formula 1 wersja 2023 Dzieci w wieku od dziewięciu lat mogą kolekcjonować, budow... więcejać i ustawić na półce ten zabawkowy model LEGO Speed Champions Samochód wyścigowy McLaren Formula 1 wersja 2023 (76919). Ten elegancki bolid F1 zawiera kultowe detale nawiązujące do pierwowzoru, który dumnie obchodził 60. rocznicę powstania McLaren Racing i brał udział w mistrzostwach Formuły 1 w 2023 roku. Model samochodu McLarena zawiera wiele realistycznych elementów: czarno-pomarańc Komputronik.plZłóż skargę | 120 zł |
LEGO 76919 Speed Champions Samochód wyścigowy McLaren Formula 1 wersja 202Uczcij 60. rocznicę powstania zespołu McLaren Racing, budując model Samochód wyścigowy McLaren Formula 1 wersja 2023. To eleg... więcejancki i dynamiczny bolid, który brał udział w mistrzostwach Formuły 1. Stwórz i ustaw na półce replikę LEGO® Speed Champions zawierającą detale oryginalnego samochodu. W zestawie jest także minifigurka kierowcy w kasku, dzięki której możesz organizować ekscytujące wyścigi. Electro.plZłóż skargę | 130 zł |
pokaż 15 ofert
Seria Lego Speed ChampionsPorównaj w tabeli →
od 90 zł
wiek 9+, unisex, transport lądowy, elementów 245 szt., bohaterów 1 szt.
od 60 zł
wiek 9+, unisex, transport lądowy, elementów 319 szt., bohaterów 1 szt.
od 90 zł
wiek 9+, unisex, transport lądowy, elementów 344 szt., bohaterów 1 szt.
od 68 zł
wiek 8+, unisex, transport lądowy, elementów 262 szt., bohaterów 1 szt.
od 97 zł
wiek 9+, unisex, transport lądowy, elementów 274 szt., bohaterów 1 szt.
od 253 zł
wiek 7+, dla chłopców, transport lądowy, elementów 250 szt., bohaterów 1 szt.
od 85 zł
wiek 7+, dla chłopców, transport lądowy, elementów 275 szt., bohaterów 1 szt.
od 275 zł
wiek 8+, dla chłopców, transport lądowy, elementów 663 szt., bohaterów 2 szt.
od 530 zł
wiek 8+, unisex, transport lądowy, elementów 660 szt., bohaterów 2 szt.
od 50 zł
wiek 8+, unisex, transport lądowy, elementów 345 szt., bohaterów 1 szt.
od 70 zł
wiek 9+, unisex, transport lądowy, elementów 249 szt., bohaterów 1 szt.
od 60 zł
wiek 9+, unisex, transport lądowy, elementów 280 szt., bohaterów 1 szt.
od 144 zł
wiek 8+, unisex, transport lądowy, elementów 512 szt., bohaterów 2 szt.
od 83 zł
wiek 9+, unisex, transport lądowy, elementów 261 szt., bohaterów 1 szt.
od 170 zł
wiek 9+, unisex, transport lądowy, elementów 676 szt., bohaterów 2 szt.
od 57 zł
wiek 7+, dla chłopców, transport lądowy, elementów 219 szt., bohaterów 1 szt.
od 999 zł
wiek 7+, dla chłopców, transport lądowy, elementów 445 szt., bohaterów 3 szt.
od 85 zł
wiek 7+, dla chłopców, transport lądowy, elementów 298 szt., bohaterów 1 szt.
od 2 000 zł
wiek 8+, dla chłopców, budynki, elementów 941 szt., bohaterów 8 szt., ruchome części
Wideo recenzje
MCLAREN FORMUŁA 1 WERSJA 2023 ️ LEGO SPEED CHAMPIONS 76919 RECENZJA
29 lutego 202412 553 przegląd
Lego Speed Champions 76919 McLaren F1 Team / Recenzja
21 lutego6 212 przegląd
LEGO Speed Champions Samochód wyścigowy McLaren Formula 1 wersja 2023 76919
14 lutego584 przegląd
This is what F1 LEGO fans deserve! Speed Champions 76919, McLaren Formula 1
28 lutego 20245 464 przegląd
LEGO Speed Champions 76919 2023 McLaren Formula 1 Race Car Speed Build Review
24 lutego58 776 przegląd
LEGO Speed Champions 76919 2023 McLaren Formula 1 race car detailed building review & comparison
24 lutego170 814 przegląd
LEGO Speed Champions 76919 McLaren Formel 1 Rennwagen 2023 – LEGO Speed Build Review
24 lutego1 236 przegląd
FIRST REVIEW: LEGO Speed Champs 2024 "MC LAREN FORMULA 1 RACE CAR" - IN-HAND! (76919)
22 lutego8 690 przegląd
Review (in English): LEGO® Speed Champions 76919 - 2023 McLaren Formula 1 Car
24 lutego934 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 97 zł
od 70 zł
od 83 zł
od 60 zł
od 89 zł
wiek 9+, unisex, fantasy, elementów 285 szt., bohaterów 3 szt., ruchome części
od 78 zł
wiek 7+, unisex, transport lądowy, elementów 252 szt., inercyjne
od 85 zł
wiek 6+, unisex, transport lądowy, elementów 252 szt., bohaterów 2 szt.