Klocki Lego BMW M4 GT3 and BMW M Hybrid V8 Race Cars 76922
Wideo 4Zdjęcia 9 |
Zamknij
Menu
Lego BMW M4 GT3 and BMW M Hybrid V8 Race Cars 76922 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lego BMW M4 GT3 and BMW M Hybrid V8 Race Cars 76922
Wszystkie ceny 22 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
LEGO Speed Champions Samochody wyścigowe BMW M4 GT3 & BMW M Hybrid V8 DwaDwa zabawkowe LEGO pojazdy BMW — samochody wyścigowe LEGO Speed Champions BMW M4 GT3 i BMW M Hybrid V8 dla chłopców i dziewcz... więcejynek w wieku od 9 lat oraz dorosłych kolekcjonerów modeli samochodów
Dwie minifigurki w zestawie — samochodziki BMW do zbudowania zawierają minifigurkę kierowcy z kaskiem, włosami i kluczem, które dzieci mogą umieścić za kierownicą
Fajne zabawki z realistycznymi detalami — samochody dla dzieci zawierają detale pierwowzorów, w tym rury wydechowe, dyfuzory, tylne skrzydła, kolorystykę BMW M Motorsport i elementy wnętrza
Pomysł na dekoracje do pokoju dziecięcego — po zabawie w wyścigi na torze dzieci mogą ustawić kolekcjonerskie Audi LEGO na półce lub stoliku
Prezent dla fana motoryzacji — samochód do zbudowania zapewnia świetną zabawę i jest fajnym pomysłem na prezent dla 9-latka, chłopca i dziewczynki, lub dorosłych kolekcjonerów modeli samochodów
Jeszcze więcej szybkich przygód dla fanów LEGO pojazdów — sprawdź też inne realistyczne samochody z serii LEGO Speed Champions (sprzedawane osobno) Amazon.plZłóż skargę | 164 zł |
LEGO Speed Champions 76922 Samochody wy?cigowe BMW M4 GT3 & BMW M Hybrid VTeraz masz okazj? zbudowa? duet samochodów wy?cigowych BMW M z serii LEGO® Speed Champions. Zbuduj BMW M4 GT3 i BMW M Hybrid... więcejV8, a nast?pnie ustaw je na pó?ce lub odgrywaj wy?cigi. Ka?dy z samochodów jest pe?en autentycznych detali podkre?laj?cych styl i wysokie osi?gi kultowego niemieckiego producenta samochodów. Do ka?dego pojazdu do??czona jest tak?e minifigurka kierowcy, któr? mo?na umie?ci? za kierownic?. Zawiera dwie minifigurki kierowców w kasku, które mo?na posadzi? za kierownic? i odgrywa? wy?cigi Oba modele BMW M4 GT3 i BMW M Hybrid V8 zawieraj? autentyczne detale Po sko?czonej zabawie modele LEGO® BMW mo?na ustawi? na pó?ce lub stoliku Pomys? na prezent dla dzieci w wieku od dziewi?ciu lat lub doros?ych kolekcjonerów modeli Sprawd? inne samochody z serii LEGO® Speed Champions (sprzedawane osobno) 9+, 676 elements, 191mm x 354mm x 91mm Proshop.plZłóż skargę | 191 zł |
Klocki konstrukcyjne LEGO Speed Champions 76922 Samochody Wyścigowe Bmw M4Klocki LEGO 76922 Samochody wyścigowe BMW M4 GT3 & BMW M Hybrid V8 Chłopcy i dziewczęta w wieku od dziewięciu lat będą zachwy... więcejceni tym fantastycznym podwójnym zestawem pojazdów BMW LEGO Speed Champions: M4 GT3 i M Hybrid V8 (76922). Zawiera on dwa szczegółowe modele, które zachwycą zarówno dzieci, jak i dorosłych. Idealnie nadają się do budowania, eksponowania i zabawy w wyścigi. Repliki modeli BMW M4 GT3 i BMW M Hybrid V8 zawierają autentyczne detale inspirowane pierwowzorami, w tym rury wydechowe, dyfuzory, tylne skrzydła, kolorystykę BMW M Motorsport i elementy wnętrza. Oba samochody wyścigowe mają zdejmowany dach i minifigurkę kierowcy, którą dzieci mogą umieścić w środku, aby odgrywać wyścigi. Dzięki zestawom Speed Champions dzieci i miłośnicy motoryzacji mogą budować repliki kultowych pojazdów. Będą zachwyceni możliwością tworzenia wysokiej jakości modeli z klocków LEGO z charakterystycz Komputronik.plZłóż skargę | 229 zł |
LEGO 76922 Speed Champions Samochody wyścigowe BMW M4 GT3 & BMW M Hybrid VTeraz masz okazję zbudować duet samochodów wyścigowych BMW M z serii LEGO® Speed Champions. Zbuduj BMW M4 GT3 i BMW M Hybrid... więcejV8, a następnie ustaw je na półce lub odgrywaj wyścigi. Każdy z samochodów jest pełen autentycznych detali podkreślających styl i wysokie osiągi kultowego niemieckiego producenta samochodów. Do każdego pojazdu dołączona jest także minifigurka kierowcy, którą można umieścić za kierownicą. Electro.plZłóż skargę | 240 zł |
LEGO 76922 Speed Champions Samochody wyścigowe BMW M4 GT3 & BMW M Hybrid VTeraz masz okazję zbudować duet samochodów wyścigowych BMW M z serii LEGO® Speed Champions. Zbuduj BMW M4 GT3 i BMW M Hybrid... więcejV8, a następnie ustaw je na półce lub odgrywaj wyścigi. Każdy z samochodów jest pełen autentycznych detali podkreślających styl i wysokie osiągi kultowego niemieckiego producenta samochodów. Do każdego pojazdu dołączona jest także minifigurka kierowcy, którą można umieścić za kierownicą.... Avans.plZłóż skargę | 240 zł |
pokaż 17 ofert
Seria Lego Speed ChampionsPorównaj w tabeli →
od 90 zł
wiek 9+, unisex, transport lądowy, elementów 245 szt., bohaterów 1 szt.
od 60 zł
wiek 9+, unisex, transport lądowy, elementów 319 szt., bohaterów 1 szt.
od 84 zł
wiek 9+, unisex, transport lądowy, elementów 344 szt., bohaterów 1 szt.
od 68 zł
wiek 8+, unisex, transport lądowy, elementów 262 szt., bohaterów 1 szt.
od 95 zł
wiek 9+, unisex, transport lądowy, elementów 274 szt., bohaterów 1 szt.
od 253 zł
wiek 7+, dla chłopców, transport lądowy, elementów 250 szt., bohaterów 1 szt.
od 530 zł
wiek 8+, unisex, transport lądowy, elementów 660 szt., bohaterów 2 szt.
od 85 zł
wiek 7+, dla chłopców, transport lądowy, elementów 275 szt., bohaterów 1 szt.
od 275 zł
wiek 8+, dla chłopców, transport lądowy, elementów 663 szt., bohaterów 2 szt.
od 144 zł
wiek 8+, unisex, transport lądowy, elementów 512 szt., bohaterów 2 szt.
od 83 zł
wiek 9+, unisex, transport lądowy, elementów 261 szt., bohaterów 1 szt.
od 164 zł
wiek 9+, unisex, transport lądowy, elementów 676 szt., bohaterów 2 szt.
od 57 zł
wiek 7+, dla chłopców, transport lądowy, elementów 219 szt., bohaterów 1 szt.
od 50 zł
wiek 8+, unisex, transport lądowy, elementów 345 szt., bohaterów 1 szt.
od 70 zł
wiek 9+, unisex, transport lądowy, elementów 249 szt., bohaterów 1 szt.
od 60 zł
wiek 9+, unisex, transport lądowy, elementów 280 szt., bohaterów 1 szt.
od 109 zł
wiek 7+, dla chłopców, transport lądowy, elementów 183 szt., bohaterów 1 szt.
od 47 zł
wiek 7+, dla chłopców, transport lądowy, elementów 299 szt., bohaterów 1 szt.
od 140 zł
wiek 9+, unisex, transport lądowy, elementów 581 szt., bohaterów 2 szt.
od 300 zł
wiek 7+, dla chłopców, transport lądowy, elementów 179 szt., bohaterów 1 szt.
Wideo recenzje
This LEGO Set has me BEAMING from Ear to Ear!! Speed Champions 76922, BMW M4 GT3 & BMW M Hybrid V8
26 lutego6 954 przegląd
LEGO Speed Champions 76922 BMW M4 GT3 & BMW M Hybrid V8 detailed building review
25 lutego102 988 przegląd
LEGO Speed Champions 76922 BMW M4 GT3 & BMW M Hybrid V8 Race Cars Speed Build Review
25 lutego48 216 przegląd
2024 LEGO SPEED CHAMPIONS BMW SET | #76922
18 lutego34 355 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 130 zł
wiek 9+, unisex, transport lądowy, elementów 641 szt., ruchome części
od 120 zł
wiek 9+, unisex, transport lądowy, elementów 544 szt., inercyjne
od 125 zł
wiek 9+, unisex, transport lądowy, elementów 806 szt., ruchome części
od 165 zł
wiek 9+, unisex, transport lądowy, elementów 672 szt., ruchome części
od 200 zł
wiek 9+, unisex, transport lądowy, elementów 806 szt., ruchome części
od 188 zł
wiek 9+, unisex, transport lądowy, elementów 564 szt., bohaterów 2 szt.
od 149 zł
wiek 9+, unisex, transport lądowy, elementów 592 szt., bohaterów 2 szt.
od 140 zł
od 100 zł
wiek 9+, unisex, transport lądowy, elementów 559 szt., ruchome części
od 168 zł
wiek 9+, unisex, kosmos, elementów 647 szt., modeli 3, ruchome części
od 130 zł
wiek 9+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 598 szt., bohaterów 2 szt.
od 185 zł
wiek 9+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 572 szt., bohaterów 2 szt.