Klocki Lego Aston Martin Valkyrie AMR Pro and Aston Martin Vantage GT3 76910
Wideo 27Zdjęcia 7 |
Lego Aston Martin Valkyrie AMR Pro and Aston Martin Vantage GT3 76910 2022 rokSpeed Champions |
|
Spektakularny zestaw do złożenia dwóch małych modeli niezwykle stylowych samochodów sportowych: Aston Martin Vantage GT3 z 2018 r. i Aston Martin Valkyrie AMR Pro z 2019 r. Ten zestaw jest pozycjonowany jako niedrogi produkt średniej klasy w 2022 roku. Nawiązuje do projektantów o średniej złożoności z rodziny Lego Speed Champions. Zmontowane modele mogą stać się w pełni funkcjonalną zabawką lub zająć należne im miejsce na półce i stać się perłą domowej/biurowej kolekcji.
Lego Aston Martin Valkyrie AMR Pro i Aston Martin Vantage GT3 76910 przeznaczony jest dla użytkowników w wieku od 8 lat, zainteresuje fanów serii wyścigowych oraz bardziej dojrzałych fanów marki Aston Martin, którzy kolekcjonują markowe modele. Oprócz 2 realistycznych modeli z otwieranymi 2-osobowymi kokpitami, zestaw zawiera również 2 minifigurki. Za kierownicą Valkyrie AMR Pro można posadzić dziewczynę ostrzyżoną na boba, zamiast której można założyć kask (ma na sobie szary kombinezon wyścigowy z nadrukiem AMR). Za kierownicą Vantage GT3 siedzi facet w okularach z kolczastymi brązowymi włosami (zdjętymi do założenia kasku) w podobnie zadrukowanym garniturze, ale jasnozielonym. Praca przy montażu bloków samochodów daje młodym użytkownikom mały wgląd w świat inżynierii.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lego 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lego.
Kup Lego Aston Martin Valkyrie AMR Pro and Aston Martin Vantage GT3 76910
Wszystkie ceny 9 →LEGO Speed Champions 76910 Aston Martin Valkyrie AMR PRO i Aston Martin Va | 180 zł |
Lego LEGO Speed Champions Aston Martin Valkyrie AMR PRO i Aston Martin Van | 160 zł |
Lego 76910 Speed Champions Aston Martin Valkyrie i Aston Martin Vantage G | 249 zł |
LEGO Speed Champions, klocki, Aston Martin Valkyrie AMR PRO i Aston Martin | 195 zł |
Lego Speed Champions 76910 Aston Martin Valkyrie Amr Pro i Aston Martin | 188 zł |