Klocki Lego Kais Mech Rider EVO 71783
Wideo 10Zdjęcia 8 |
Lego Kais Mech Rider EVO 71783 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lego 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lego.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lego Kais Mech Rider EVO 71783
Wszystkie ceny 33 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
LEGO Klocki LEGO NINJAGO - Jeździec-Mech Kaia EVO (71783) WielokoloroweDzięki temu pełnemu akcji zestawowi Jeździec-Mech Kaia EVO (71783) mali konstruktorzy w wieku od siedmiu lat i fani fajnych p... więcejojazdów mogą urządzać własne starcia dobra ze złem. Zawiera on ruchomego mecha i fajny motocykl, który można ulepszyć, dodając złote panele boczne i duże złote ostrze. Walka dobra ze złem Ten zestaw konstrukcyjny zawiera cztery minifigurki: Kaia i Nyę z mieczami, króla-szkieleto MediaMarkt.plZłóż skargę | 148 zł |
LEGO NINJAGO 71783 Jeździec-Mech Kaia EVOPRODUKT NOWY ZAPAKOWANY ORYGINALNIE LEGO NINJAGO JEŹDZIEC MECH KAIA EVO 71783 ORG Ruszaj do... CeneoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 118 zł |
Klocki LEGO NINJAGO Jeździec-Mech Kaia EVO 71783LEGO® NINJAGO® Jeździec-Mech Kaia EVO Dzięki temu pełnemu akcji zestawowi Jeździec-Mech Kaia EVO (71783) mali konstruktorzy w... więcejwieku od siedmiu lat i fani fajnych pojazdów mogą urządzać własne starcia dobra ze złem. Zawiera on ruchomego mecha i fajny motocykl, który można ulepszyć, dodając złote panele boczne i duże złote ostrze. NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY Liczba sztuk: 312 Zalecany wiek: 7+ Długość pudełka (mm): 262 Szerokość pudełka (mm): 222 Wysokość pudełka (mm): 76 Waga opakowania (kg): 0,53 Wspaniały zestaw NINJAGO® z mechem i motocyklem Dzieci i fani motoryzacji mogą brać udział w wyścigach dzięki motocyklowi ninja, który można rozbudować, i ruchomemu mechowi. Fajne budowanie i przygody w stylu ninja! Po zabawie w budowanie dzieci w wieku od siedmiu lat mogą rzucić się w wir akcji i wymyślać historie o mieście NINJAGO®. Ulepsz motocykl Wyposaż motocykl w złote ostrze i ogniste rury wydechowe. Zdobądź kolekcjonerską nagrodę Za ukończenie misji dzieci zdobędą sztandar Skupienia. W zestawie cztery minifigurki Kai, Nya, król-szkielet i myśliwy-szkiele Maxelektro.plZłóż skargę | 166 zł |
Klocki konstrukcyjne LEGO Ninjago 71783 Jeździec-Mech Kaia EVO DZI-ZKLO-LGKlocki LEGO 71783 Jeździec-Mech Kaia EVO Dzięki temu pełnemu akcji zestawowi Jeździec-Mech Kaia EVO (71783) mali konstruktorz... więcejy w wieku od siedmiu lat i fani fajnych pojazdów mogą urządzać własne starcia dobra ze złem. Zawiera on ruchomego mecha i fajny motocykl, który można ulepszyć, dodając złote panele boczne i duże złote ostrze. Walka dobra ze złemTen zestaw konstrukcyjny zawiera cztery minifigurki: Kaia i Nyę z mieczami, króla-szkieleto Komputronik.plZłóż skargę | 180 zł |
LEGO 71783 NINJAGO Jeździec-Mech Kaia EVODzięki temu pełnemu akcji zestawowi Jeździec-Mech Kaia EVO (71783), mali konstruktorzy w wieku od siedmiu lat i fani fajnych... więcejpojazdów mogą urządzać własne starcia dobra ze złem. Zawiera on ruchomego mecha i fajny motocykl, który można ulepszyć, dodając złote panele boczne i duże złote ostrze. Ten zestaw konstrukcyjny zawiera cztery minifigurki: Kaia i Nyę z mieczami, króla-szkieleto Electro.plZłóż skargę | 160 zł |
pokaż 20 ofert
Seria Lego NinjagoPorównaj w tabeli →
od 34 zł
wiek 6+, unisex, science fiction, elementów 78 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części
od 1 400 zł
wiek 14+, unisex, science fiction, elementów 5685 szt., bohaterów 19 szt.
od 99 zł
wiek 7+, unisex, science fiction, elementów 322 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części
od 109 zł
wiek 7+, unisex, science fiction, elementów 307 szt., bohaterów 4 szt.
od 48 zł
wiek 4+, unisex, science fiction, elementów 104 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 322 zł
wiek 10+, unisex, science fiction, elementów 973 szt., modeli 2, ruchome części
od 120 zł
wiek 8+, unisex, science fiction, elementów 479 szt., modeli 2, bohaterów 5 szt., ruchome części
od 23 zł
wiek 6+, unisex, science fiction, elementów 146 szt., bohaterów 1 szt.
od 396 zł
wiek 8+, unisex, science fiction, elementów 1029 szt., bohaterów 6 szt.
od 33 zł
wiek 6+, unisex, science fiction, elementów 27 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 30 zł
wiek 4+, unisex, science fiction, elementów 64 szt., bohaterów 2 szt.
od 218 zł
wiek 8+, dla chłopców, science fiction, elementów 616 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części
od 31 zł
wiek 4+, unisex, science fiction, elementów 57 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 33 zł
wiek 6+, unisex, science fiction, elementów 26 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 48 zł
wiek 6+, unisex, science fiction, elementów 198 szt., bohaterów 3 szt., ruchome części
od 144 zł
wiek 8+, dla chłopców, science fiction, elementów 449 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części
od 265 zł
wiek 9+, unisex, science fiction, elementów 794 szt., bohaterów 5 szt., ruchome części
od 61 zł
wiek 4+, unisex, science fiction, elementów 103 szt., bohaterów 2 szt.
od 1 110 zł
wiek 9+, dla chłopców, science fiction, elementów 876 szt., bohaterów 6 szt., ruchome części
od 45 zł
wiek 7+, unisex, science fiction, elementów 235 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
Wideo recenzje
Lego Ninjago 71783 |Jeździec-Mech Kaia EVO |Recenzja
3 stycznia 20232 615 przegląd
Recenzja zestawu 71783
25 grudnia 2022132 przegląd
JEŹDZIEC MECH KAIA EVO LEGO NINJAGO 71783 RECENZJA
16 stycznia 20236 784 przegląd
LEGO Ninjago 71783 Kai's Mech Rider EVO (2023) Early Review
21 grudnia 20221 624 przegląd
2023 Ninjago Kai's Mech Rider EVO Review! Set 71783
5 stycznia 20231 650 przegląd
LEGO Ninjago Kai’s Mech Rider EVO (71783) - EARLY 2023 Set Review
20 grudnia 20229 108 przegląd
Kai's Mech Rider EVO EARLY 2023 Review! LEGO Ninjago Set 71783
21 grudnia 202227 052 przegląd
LEGO Ninjago Kai's Mech Rider 71783 review! We heard you like mechs & bikes, so we...
22 stycznia 202320 258 przegląd
LEGO Ninjago 71783 Kai's Mech Rider EVO - LEGO Speed Build Review
4 stycznia 2023106 096 przegląd
Kai’s Mech Rider EVO CLOSE-UP SHOTS| Set 71783| Speed Build | LEGO Ninjago | Details shot
15 lutego 2023325 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 65 zł
wiek 7+, unisex, science fiction, elementów 258 szt., bohaterów 3 szt., ruchome części
od 107 zł
wiek 7+, unisex, science fiction, elementów 257 szt., modeli 3, ruchome części
od 119 zł
wiek 7+, unisex, science fiction, elementów 372 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 118 zł
wiek 7+, unisex, science fiction, elementów 274 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 171 zł
wiek 7+, unisex, science fiction, elementów 267 szt., bohaterów 3 szt.
od 58 zł
wiek 7+, unisex, science fiction, elementów 282 szt., bohaterów 3 szt.
od 109 zł
wiek 7+, unisex, science fiction, elementów 285 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 109 zł
od 130 zł
wiek 7+, unisex, science fiction, elementów 253 szt., bohaterów 3 szt., ruchome części
od 179 zł
wiek 7+, unisex, science fiction, elementów 262 szt., bohaterów 6 szt., ruchome części
od 135 zł
wiek 7+, unisex, transport lądowy, elementów 344 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części
od 100 zł
wiek 7+, unisex, pojazdy wodne, elementów 304 szt., bohaterów 3 szt.