Klocki Lego Trouble on Tatooine 75299
Wideo 23Zdjęcia 10 |
Lego Trouble on Tatooine 75299 2021 rokStar Wars |
|
Niedrogi zestaw konstrukcyjny LEGO Star Wars 2021, który pomoże Ci odtworzyć sceny z drugiego sezonu serialu „Gwiezdne wojny: Mandalorianin” i odegrać ekscytujące autorskie scenariusze bitewne. Z tego zestawu można zbudować mandaloriański śmigacz z siedzeniem figurki i torbą na siodło dla Baby Yody, a także chatkę Tusken Raider do zbudowania. W tej ukrytej przed wzrokiem obcych chatce zainstalowano nową balistę Tusken oraz kij gaffi.
Mandalorianin jest uzbrojony w ciężki karabin blasterowy i pistolet blasterowy. Zestaw konstrukcyjny Lego Trouble na Tatooine 75299 jest pozycjonowany jako produkt podstawowej półki cenowej. Składa się z 276 szt., może być wspaniałym prezentem urodzinowym dla dziecka od 7 roku życia. W zestawie figurki Mandalorianina, Baby Yody i Tusken Raidera. Idealnie nadaje się zarówno do zabawy pojedynczej, jak i grupowej. Kompatybilny stylistycznie i mechanicznie z innymi zestawami z rodziny LEGO Star Wars. Detale zestawu wyróżniają się dużą wytrzymałością mechaniczną i reprezentacyjnym wyglądem, łatwo się ze sobą łączą i mocno trzymają podczas gry. Zabawa z takim konstruktorem rozwija wyobraźnię, uwagę, kreatywność, wyobraźnię i koordynację ruchową.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lego 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lego.
Kup Lego Trouble on Tatooine 75299
Wszystkie ceny 11 →LEGO Star Wars 75299 K?opoty na Tatooine | 239 zł |
LEGO Star Wars 75299 Kłopoty na Tatooine | 147 zł |
LEGO Star Wars Kłopoty na Tatooine 75299 | 120 zł |
Lego LEGO Star Wars Kłopoty na Tatooine 75299 | 112 zł |