Конструктор Lego Trouble on Tatooine 75299
Відео 23Фото 10 |
Lego Trouble on Tatooine 75299 2021 рікStar Wars |
|
Доступний блоковий конструктор із серії LEGO Star Wars зразка 2021 року, який допоможе відтворити сцени 2-го сезону серіалу «Зоряні війни: Мандалорець» і розіграти захоплюючі авторські бойові сценарії. З цього набору можна зібрати спідер-байк Мандалорца з сидінням для фігурки персонажа і сідельної сумкою для малюка Йоди, а також збірну хатину таскенського Рейдера. У цій хатині, прихованій від очей сторонніх, встановлюється нова таскенская балліста і знаходиться посох Гаффі.
Мандалорець озброєний важкою бластерною гвинтівкою і бластерним пістолетом. Конструктор Lego Trouble on Tatooine 75299 позиціонується як продукт базової цінової категорії. Складається з 276 деталей, може стати чудовим подарунком на день народження для дитини у віці від 7 років. У набір входять фігурки Мандалорца, малюка Йоди і Таскена Рейдера. Він прекрасно підійде як для одиночної, так і для групової гри. Стилістично і механічно сумісний з іншими комплектами сімейства LEGO Star Wars. Деталі набору відрізняються високою механічною міцністю і презентабельним зовнішнім виглядом, легко з'єднуються між собою і міцно тримаються в процесі гри. Гра з таким конструктором розвиває уяву, увагу, творчі здібності, фантазію і дрібну моторику.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lego 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lego.
Купити Lego Trouble on Tatooine 75299
Усі ціни 11 →LEGO Star Wars 75299 K?opoty na Tatooine | 239 zł |
LEGO Star Wars 75299 Kłopoty na Tatooine | 147 zł |
LEGO Star Wars Kłopoty na Tatooine 75299 | 120 zł |
Lego LEGO Star Wars Kłopoty na Tatooine 75299 | 112 zł |