Klocki Lego Flying Ford Anglia 76424
Wideo 6Zdjęcia 7 |
Lego Flying Ford Anglia 76424 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lego Flying Ford Anglia 76424
Wszystkie ceny 20 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
LEGO Harry Potter Latający Ford Anglia Model Samochodu dla 7-latka ChłopcaZestaw LEGO Harry Potter z samochodem — ten model zaczarowanego samochodu, latającego Forda Anglia Weasleyów, to fajna zabawk... więceja dla 7-latka i starszych fanów świata magii
Zestaw zawiera cztery postaci LEGO Harry Potter — minifigurki Harry'ego Pottera i Rona Weasleya, figurki sowy Hedwigi i Parszywka, a także walizkę i dwie różdżki
Samochód-zabaw Amazon.plZłóż skargę | 52 zł |
Zestaw klocków Lego Harry Potter Latający Ford Anglia 165 części (76424)Odtwórz ekscytującą podróż Harry'ego Pottera i Rona Weasleya do Hogwartu w latającym Fordzie Anglia (76424) z tym fantastyczn... więcejym zestawem dla dzieci w wieku od 7 lat. Ten przygodowy samochód LEGO ma otwierane drzwi i zdejmowany dach, dzięki czemu z łatwością pomieści minifigurki Harry'ego Pottera i Rona Weasleya oraz figurkę sowy Hedwigi. W bagażniku jest też miejsce na walizkę, różdżki Harry'ego i Rona oraz szczura Rona, Parszywka. Rozetka.plZłóż skargę | 55 zł |
LEGO Harry Potter 76424 Lataj?cy Ford AngliaPole? do Hogwartu z Ronem Weasleyem i Harrym Potterem w zaczarowanym Fordzie Anglia Weasleyów! W?ó? do baga?nika ró?d?ki i... więcejwalizk? ze szczurem Rona, Parszywkiem. Spokojnie z ty?u na kanapie jest te? miejsce dla sowy ?nie?nej Harryego, Hedwigi! Nast?pnie wzbij si? w niebo z Ronem na miejscu kierowcy i Harrym u boku i rozpocznijcie magiczn? podró?! Minifigurki Harry'ego Pottera i Rona Weasleya oraz figurki Hedwigi i Parszywka Ford Anglia ma otwierane drzwi i miejsca dla wszystkich czterech postaci Odtwórz kultow? scen? z filmu Harry Potter i Komnata Tajemnic ?wietny prezent dla dzieci i fanów Harryego Pottera w wieku od siedmiu lat Model mo?na ??czy? z innymi zestawami LEGO® Harry Potter (sprzedawanymi osobno) 7+, 165 elements, 141mm x 262mm x 48mm Proshop.plZłóż skargę | 64 zł |
Klocki konstrukcyjne LEGO Harry Potter 76424 Latający Ford Anglia DZI-ZKLOKlocki LEGO 76424 Latający Ford Anglia™ Odtwórz ekscytującą podróż Harry'ego Pottera™ i Rona Weasleya do Hogwartu™ w Latający... więcejm Fordzie Anglia™ (76424) dzięki temu fantastycznemu zestawowi dla dzieci w wieku od siedmiu lat. Samochód zbudowany z klocków LEGO ma otwierane drzwi i zdejmowany dach, dzięki czemu z łatwością można umieścić w nim minifigurki Harry'ego Pottera i Rona Weasleya™ oraz figurkę sowy Hedwigi™. Jest też miejsce w bagażniku na walizkę, różdżki Harry'ego i Rona oraz szczura Rona, Parszywka™. Ta wysokiej jakości zabawka dla dzieci będzie świetnym upominkiem na co dzień lub prezentem urodzinowym dla dzieci, które będą mogły odegrać kultową scenę z filmu Harry Potter i Komnata Tajemnic™ i wymyślać własne magiczne historie. Ten zestaw z pojazdem można łączyć z innymi zestawami LEGO Harry Potter (sprzedawanymi osobno), aby pobudzić wyobraźnię młodych czarodziejów, czarownic i mugoli™ i zapewnić im jeszcze więcej możliwości zabawy. Zestaw z samochodem LEGO Harry Potter™ — wprowadź dzieci do świata magii dzięki modelowi zaczarowanego latającego Forda Anglia™ Weasleyów Zestaw zawiera cztery postaci LEGO Harry Potter™ — minifigurki Harry'ego Pottera i Rona Weasleya™, figurki Hedwigi™ i Parszywka™, a także walizkę i dwie różdżki Samochód Ford Anglia ma otwierane drzwi, zdejmowany dach, siedzenia dla dwóch minifigurek i miejsce z tyłu dla Hedwigi™, a także otwierany bagażnik z miejscem na walizkę, różdżki i Parszywka™ Ciekawa zabawka do odgrywania ról — dzieci mogą odtworzyć kultową scenę z Harry'ego Pottera i Komnaty Tajemnic™, w której Harry i Ron lecą samochodem do Hogwartu™ Pomysł na prezent dla fanów Harry'ego Pottera™ — ten zestaw konstrukcyjny będzie świetnym upominkiem na co dzień lub prezentem urodzinowym dla dzieci w wieku od siedmiu lat, które odkrywają świat magii i czarodziejstwa Fajne połączenia — ten zabawkowy samochód LEGO Harry Potter™ można łączyć z modelami z innych zestawów konstrukcyjnych LEGO Harry Potter (sprzedawanych osobno), aby poszerzyć możliwości zabawy Część szerokiej serii — zestawy konstrukcyjne LEGO Harry Potter™ pozwalają młodym czarodziejom, czarownicom i mugolom™ odgrywać kultowe sceny, wymyślać własne przygody lub po prostu kolekcjonować modele Kompaktowy 165-elementowy zestaw — Latający Ford Anglia™ ma 5 cm wysokości, 12 cm długości i 6 cm szerokości Komputronik.plZłóż skargę | 56 zł |
LEGO 76424 Harry Potter Latający Ford AngliaOdtwórz ekscytującą podróż Harry'ego Pottera™ i Rona Weasleya do Hogwartu™ w Latającym Fordzie Anglia™ (76424) dzięki temu fa... więcejntastycznemu zestawowi dla dzieci w wieku od siedmiu lat. Samochód zbudowany z klocków LEGO® ma otwierane drzwi i zdejmowany dach, dzięki czemu z łatwością można umieścić w nim minifigurki Harry'ego Pottera i Rona Weasleya™ oraz figurkę sowy Hedwigi™. Jest też miejsce w bagażniku na walizkę, różdżki Harry'ego i Rona oraz szczura Rona, Parszywka™. Electro.plZłóż skargę | 70 zł |
pokaż 15 ofert
Seria Lego Harry PotterPorównaj w tabeli →
od 1 599 zł
wiek 16+, unisex, fantasy, elementów 6020 szt., bohaterów 28 szt., ruchome części
od 549 zł
wiek 18+, unisex, fantasy, elementów 2660 szt., bohaterów 1 szt.
od 250 zł
wiek 8+, unisex, fantasy, elementów 896 szt., bohaterów 5 szt.
od 45 zł
wiek 7+, unisex, fantasy, elementów 217 szt., bohaterów 4 szt.
od 67 zł
wiek 7+, unisex, fantasy, elementów 337 szt., ruchome części
od 198 zł
wiek 10+, unisex, fantasy, elementów 630 szt., bohaterów 1 szt., ruchome części
od 699 zł
wiek 8+, unisex, fantasy, elementów 1074 szt., bohaterów 8 szt.
od 300 zł
wiek 6+, unisex, fantasy, elementów 33 szt., bohaterów 4 szt.
od 240 zł
wiek 9+, unisex, fantasy, elementów 990 szt., bohaterów 9 szt., ruchome części
od 555 zł
wiek 8+, unisex, fantasy, elementów 1083 szt., bohaterów 9 szt., ruchome części
od 159 zł
wiek 8+, unisex, fantasy, elementów 587 szt., bohaterów 5 szt.
od 345 zł
wiek 18+, unisex, fantasy, elementów 561 szt., bohaterów 1 szt., ruchome części
od 219 zł
wiek 9+, unisex, fantasy, elementów 599 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części
od 295 zł
wiek 8+, unisex, fantasy, elementów 851 szt., bohaterów 7 szt.
od 168 zł
wiek 8+, unisex, fantasy, elementów 345 szt., bohaterów 3 szt.
od 95 zł
wiek 8+, unisex, fantasy, elementów 172 szt., bohaterów 2 szt.
Wideo recenzje
LEGO Harry Potter Flying Ford Anglia 76424 REVIEW & COMPARISON (2002 - 2024)
16 lutego7 466 przegląd
LEGO Harry Potter 76424 Flying Ford Anglia REVIEW! (2024 set)
18 lutego1 506 przegląd
LEGO Harry Potter Flying Ford Anglia (76424) - 2024 Set Review
18 lutego17 086 przegląd
Making the LEGO Flying Ford Anglia Fly | LEGO Harry Potter
10 lipca 202013 955 przegląd
Lego Harry Potter Flying Ford Anglia EARLY REVIEW- Set 76424
20 lutego757 przegląd
LEGO Harry Potter Ford Anglia Comparison!! (flying blue car from the movie) 2018/2020
8 czerwca 20201 269 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 52 zł
wiek 7+, unisex, zwierzęta, elementów 130 szt., bohaterów 1 szt., ruchome części
od 35 zł
wiek 7+, unisex, zwierzęta, elementów 174 szt., modeli 3, ruchome części
od 45 zł
wiek 7+, unisex, science fiction, elementów 156 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 35 zł
wiek 7+, unisex, zwierzęta, elementów 175 szt., modeli 3, ruchome części
od 48 zł
wiek 7+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 174 szt., bohaterów 1 szt.
od 35 zł
wiek 7+, unisex, Minecraft, elementów 184 szt., ruchome części
od 59 zł
wiek 7+, unisex, transport lądowy, elementów 160 szt., modeli 3, ruchome części
od 23 zł
wiek 7+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 131 szt., bohaterów 1 szt., ruchome części
od 50 zł
wiek 7+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 159 szt., bohaterów 3 szt., ruchome części