Klocki Lego 4 Privet Drive 75968
Wideo 18Zdjęcia 8 |
Lego 4 Privet Drive 75968 2020 rokHarry Potter |
|
Stosunkowo mały, ale szczegółowy zestaw klocków dla dzieci do Domu Rodzinnego Dursleyów, oparty na serii literackiej i filmowej o Harrym Potterze. Jest pozycjonowany jako niedrogi produkt w średniej cenie z rodziny LEGO Harry Potter 2020. Dzięki temu zestawowi dziecko będzie mogło odtworzyć niesamowite przygody Harry'ego Pottera, a fani sławnych będą mogli w zabawny sposób przeżyć emocjonalne chwile.
Zestaw konstrukcyjny LEGO 4 Privet Drive 75968 składający się z 797 elementów będzie idealnym prezentem na urodziny lub inne święta dla dziecka powyżej 8 roku życia. Złożenie takiego zestawu z tego zestawu nie zajmuje zbyt wiele czasu, ale skutecznie rozwija wyobraźnię, uwagę, kreatywność, wyobraźnię, a zmontowany model może stać się ważnym elementem osobistej domowej kolekcji.
Lego 4 Privet Drive 75968 zawiera piętrowy dom do zbudowania oraz minifigurki Harry'ego, Rona Weasleya, Dirka Dufflinga, Hermana Duffillinga, Petunii Dufflinga i Zgredka. Zmontowany model może również stać się efektownym elementem domowej kolekcji. Zestaw konstrukcyjny można łatwo połączyć z innymi zestawami Lego Harry Potter. Do łączenia-rozłączania klocków zestawu nie trzeba przykładać nadmiernych sił. Spełniają najsurowsze międzynarodowe i krajowe normy bezpieczeństwa.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lego 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lego.
Kup Lego 4 Privet Drive 75968
Wszystkie ceny 17 →Zestaw klocków LEGO Harry Potter Privet drive 4 797 elementów (75968) | 275 zł |
LEGO Harry Potter 75968 Privet Drive 4 | 337 zł |
LEGO Harry Potter 75968 Privet Drive 4 | 275 zł |
LEGO 75968 Harry Potter Privet Drive 4 | 310 zł |
LEGO 75968 Harry Potter Privet Drive 4 | 310 zł |