Klocki Lego R2-D2 75379
Wideo 10Zdjęcia 8 |
Lego R2-D2 75379 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lego R2-D2 75379
Wszystkie ceny 23 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
LEGO Star Wars R2-D2 Figurka do Zbudowania dla 10-latka Model Droida z GwiFigurka R2-D2 LEGO Star Wars — stwórz ciekawą figurkę zbudowaną z klocków, przedstawiającą jedną z najbardziej uwielbianych p... więcejostaci z uniwersum Gwiezdnych Wojen.
Filmowy model kolekcjonerski z ciekawymi detalami — R2-D2 ma obracającą się o 360 stopni głowę, odłączaną trzecią nogę umożliwiającą poruszanie się, dołączany peryskop i dołączane narzędzia
Figurka LEGO droida R2-D2 i minifigurka LEGO Star Wars — zestaw zawiera figurkę LEGO R2-D2 oraz minifigurkę Dartha Malaka z okazji 25. rocznicy LEGO Star Wars
Niezwykła ozdoba — uzupełnij model tabliczką z informacjami o R2-D2 oraz minifigurką Dartha Malaka z podstawką z logo z okazji 25. rocznicy LEGO Star Wars
Prezent dla fanów Star Wars w wieku od 10 lat — podaruj ten kolekcjonerski zestaw LEGO dzieciom, które są fanami Gwiezdnych Wojen i kolekcjonerom pamiątek z Gwiezdnych Wojen
Interaktywne cyfrowe instrukcje — w aplikacji LEGO Builder dzieci mogą przybliżać, obracać i wizualizować cyfrową wersję powstającego modelu, a także śledzić swoje postępy i zapisywać zestawy
Zestawy LEGO Star Wars dla wszystkich grup wiekowych — zestawy LEGO Star Wars umożliwiają dzieciom i dorosłym fanom odtwarzanie kultowych scen, wymyślanie własnych przygód lub po prostu eksponowanie modeli Amazon.plZłóż skargę | 315 zł |
LEGO Star Wars 75379 R2-D2Zapro? do swojego domu uwielbianego droida ze ?wiata Gwiezdnych Wojen dzi?ki temu weso?emu zestawowi do zbudowania. Obracaj... więcejg?ow? R2-D2 i przyczep mu jego trzeci? nog?, aby móg? wybra? si? na patrol. Mo?esz tak?e pod??czy? jego kultowy radar i narz?dzia. Uzupe?nij swoje dzie?o tabliczk? z informacjami o R2-D2, figurk? LEGO® R2-D2 i specjaln? minifigurk? Dartha Malaka z okazji 25. rocznicy LEGO Star Wars na podstawce. Model ma obrotow? g?ow?, odczepian? trzeci? nog?, narz?dzia i inne funkcje Figurka droida R2-D2 LEGO® z tabliczk? informacyjn? Zawiera minifigurk? Dartha Malaka z okazji 25. rocznicy LEGO® Star Wars Prezent dla dziesi?ciolatkó Proshop.plZłóż skargę | 361 zł |
Klocki konstrukcyjne LEGO Star Wars 75379 R2-D2 DZI-ZKLO-LGO-1565Klocki LEGO 75379 R2-D2™ Zapoznaj dzieci z najpopularniejs Komputronik.plZłóż skargę | 338 zł |
LEGO 75379 Star Wars R2-D2Zapoznaj dzieci z najpopularniejs Electro.plZłóż skargę | 480 zł |
LEGO 75379 Star Wars R2-D2Zapoznaj dzieci z najpopularniejs Avans.plZłóż skargę | 480 zł |
pokaż 18 ofert
Seria Lego Star WarsPorównaj w tabeli →
od 94 zł
wiek 7+, unisex, science fiction, elementów 215 szt., bohaterów 9 szt., ruchome części
od 199 zł
wiek 8+, unisex, science fiction, elementów 502 szt., bohaterów 6 szt.
od 970 zł
wiek 9+, dla chłopców, science fiction, elementów 1005 szt., bohaterów 6 szt., ruchome części
od 173 zł
wiek 18+, dla chłopców, science fiction, elementów 834 szt., ruchome części
od 2 769 zł
wiek 16+, dla chłopców, science fiction, elementów 7541 szt., bohaterów 10 szt., ruchome części
od 680 zł
wiek 9+, unisex, science fiction, elementów 1083 szt., bohaterów 5 szt., ruchome części
od 23 zł
wiek 6+, unisex, science fiction, elementów 85 szt., ruchome części
od 51 zł
wiek 6+, unisex, science fiction, elementów 139 szt., ruchome części
od 50 zł
wiek 10+, dla chłopców, science fiction, elementów 295 szt.
od 402 zł
wiek 9+, unisex, science fiction, elementów 924 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części
od 230 zł
wiek 18+, unisex, science fiction, elementów 766 szt.
od 856 zł
wiek 10+, unisex, science fiction, elementów 1394 szt., bohaterów 5 szt., ruchome części
od 143 zł
wiek 6+, unisex, science fiction, elementów 66 szt., bohaterów 3 szt.
od 256 zł
wiek 8+, dla chłopców, science fiction, elementów 540 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części
od 460 zł
wiek 8+, dla chłopców, science fiction, elementów 396 szt., bohaterów 3 szt., ruchome części
od 51 zł
wiek 6+, unisex, science fiction, elementów 88 szt., bohaterów 2 szt.
od 65 zł
wiek 6+, unisex, science fiction, elementów 108 szt., bohaterów 4 szt.
od 71 zł
wiek 4+, dla chłopców, science fiction, elementów 77 szt., bohaterów 2 szt.
Wideo recenzje
POTWIERDZONE ZESTAWY 25 LAT LEGO Star Wars 75379 & 75387 (Marzec 2024)
28 stycznia 20245 143 przegląd
R2-D2 ⚙️ LEGO STAR WARS 75379 RECENZJA
26 lutego14 836 przegląd
LEGO Star Wars R2-D2 75379 Early Review!
27 lutego 202412 302 przegląd
LEGO Star Wars 25th Anniversary Sets 75387 & 75379 REVEALED! - My Thoughts
27 stycznia 20241 399 przegląd
REALLY LEGO... NEW 2024 LEGO Star Wars 25th Anniversary FULL SET LEAKS! (75379 & 75387)
27 stycznia 202418 670 przegląd
LEGO Star Wars 75379 R2-D2 (Darth Malak Edition) Review! (2024)
8 lutego177 668 przegląd
Nur für die coole Minifigur kaufen? | LEGO Star Wars 'R2-D2' Review! | Set 75379
26 lutego69 370 przegląd
NEW LEGO STAR WARS R2D2 set 75379- exclusive Darth Malak! #Lego #legostarwars #shorts #afol #r2d2
28 stycznia 2024193 przegląd
Lego Star Wars 25th Anniversary - R2-D2 (75379) Review with comparison to 2021 R2-D2
22 lutego890 przegląd
REPETITIVE BUT GOOD? LEGO Star Wars R2D2 75379 Set Announced
27 stycznia 2024499 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 322 zł
wiek 10+, unisex, science fiction, elementów 973 szt., modeli 2, ruchome części
od 285 zł
wiek 10+, unisex, science fiction, elementów 1003 szt., bohaterów 8 szt., ruchome części
od 425 zł
wiek 10+, unisex, zestawy fabularne, elementów 899 szt., bohaterów 15 szt., ruchome części
od 299 zł
wiek 10+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 1108 szt., bohaterów 5 szt., ruchome części
od 320 zł
wiek 10+, unisex, kosmos, elementów 1132 szt., ruchome części
od 470 zł
wiek 10+, unisex, transport lotniczy, elementów 1134 szt., ruchome części
od 357 zł
wiek 9+, unisex, science fiction, elementów 1038 szt., bohaterów 6 szt., ruchome części
od 250 zł
wiek 9+, unisex, science fiction, elementów 1056 szt., bohaterów 5 szt., ruchome części
od 215 zł
wiek 18+, unisex, science fiction, elementów 1222 szt., bohaterów 1 szt., ruchome części
od 367 zł
wiek 9+, unisex, science fiction, elementów 1104 szt., bohaterów 7 szt., ruchome części
od 427 zł
wiek 13+, unisex, science fiction, elementów 1212 szt., bohaterów 6 szt., ruchome części
od 393 zł
wiek 8+, unisex, zwierzęta, elementów 989 szt., bohaterów 3 szt., ruchome części