Klocki Lego Interstellar Spaceship 60430
Wideo 12Zdjęcia 8 |
Lego Interstellar Spaceship 60430 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lego Interstellar Spaceship 60430
Wszystkie ceny 30 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
LEGO City Statek międzygwiezdny kosmiczny zabawka konstrukcyjna dla dzieciZabawka do budowania w formie statku kosmicznego do kreatywnej zabawy – zestaw LEGO City Międzygwiezdny statek kosmiczny pozw... więcejala młodym entuzjastom kosmosu wyruszyć w międzygalaktycz Amazon.plZłóż skargę | 61 zł |
Zestaw klocków Lego City Statek międzygwiezdny 240 części (60430)Dzięki futurystycznemu zestawowi LEGO City Statek międzygwiezdny (60430) sześcioletni i starsi poszukiwacze przygód w kosmosi... więceje mogą wziąć udział w ekscytującej międzygalaktycz Rozetka.plZłóż skargę | 59 zł |
LEGO City 60430 Statek mi?dzygwiezdnyDzi?ki futurystycznemu zestawowi LEGO® City Statek mi?dzygwiezdny (60430) sze?cioletni i starsi poszukiwacze przygód w kosmos... więcejie mog? wzi?? udzia? w ekscytuj?cej mi?dzygalaktycz Proshop.plZłóż skargę | 81 zł |
Klocki konstrukcyjne LEGO City 60430 Statek Międzygwiezdny DZI-ZKLO-LGO-14Klocki LEGO 60430 City Statek międzygwiezdny Dzięki futurystycznemu zestawowi LEGO City Statek międzygwiezdny (60430) sześcio... więcejletni i starsi poszukiwacze przygód w kosmosie mogą wziąć udział w ekscytującej międzygalaktycz Komputronik.plZłóż skargę | 80 zł |
LEGO 60430 City Statek międzygwiezdnyDzięki futurystycznemu zestawowi LEGO® City Statek międzygwiezdny (60430) sześcioletni i starsi poszukiwacze przygód w kosmos... więcejie mogą wziąć udział w ekscytującej międzygalaktycz Electro.plZłóż skargę | 90 zł |
pokaż 20 ofert
Seria Lego CityPorównaj w tabeli →
od 375 zł
wiek 7+, unisex, tory kolejowe, elementów 764 szt., bohaterów 6 szt., silnik, efekty świetlne
od 425 zł
wiek 6+, unisex, tory kolejowe, elementów 1226 szt., bohaterów 6 szt., ruchome części, silnik
od 318 zł
wiek 7+, unisex, policja i bandyci, elementów 980 szt., bohaterów 7 szt.
od 600 zł
wiek 7+, unisex, kosmos, elementów 1010 szt., bohaterów 7 szt., ruchome części
od 85 zł
wiek 6+, unisex, transport lądowy, elementów 252 szt., bohaterów 2 szt.
od 75 zł
wiek 5+, unisex, transport lądowy, elementów 261 szt., bohaterów 3 szt.
od 193 zł
wiek 6+, unisex, straż pożarna, elementów 478 szt., bohaterów 3 szt.
od 279 zł
wiek 6+, unisex, budynki, elementów 688 szt., modeli 2, bohaterów 6 szt.
od 61 zł
wiek 5+, unisex, transport lądowy, elementów 194 szt., bohaterów 2 szt.
od 419 zł
wiek 6+, unisex, tory kolejowe, elementów 677 szt., bohaterów 4 szt., silnik
od 76 zł
wiek 4+, dla chłopców, budownictwo, elementów 126 szt., bohaterów 2 szt.
od 150 zł
wiek 6+, unisex, policja i bandyci, elementów 706 szt., bohaterów 5 szt.
od 59 zł
wiek 6+, unisex, kosmos, elementów 240 szt., bohaterów 1 szt., ruchome części
od 150 zł
wiek 6+, unisex, policja i bandyci, elementów 668 szt., bohaterów 5 szt., ruchome części
od 181 zł
wiek 7+, dla chłopców, policja i bandyci, elementów 674 szt., bohaterów 5 szt., ruchome części
od 43 zł
wiek 5+, unisex, transport lądowy, elementów 144 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 659 zł
wiek 7+, unisex, tory kolejowe, elementów 1153 szt., bohaterów 6 szt., silnik
od 45 zł
wiek 5+, unisex, policja i bandyci, elementów 197 szt., bohaterów 2 szt.
od 135 zł
wiek 6+, unisex, straż pożarna, elementów 540 szt., bohaterów 5 szt., ruchome części
od 125 zł
wiek 6+, unisex, zestawy fabularne, elementów 454 szt., bohaterów 4 szt.
Wideo recenzje
Z czym się je LEGO City Space? - Recenzja – 60428, 60429, 60430, 60431
20 stycznia1 346 przegląd
STATEK MIĘDZYGWIEZDNY LEGO CITY 60430 RECENZJA
25 grudnia 20236 856 przegląd
LEGO City 60430 Interstellar Spaceship: early review!
18 grudnia 20231 728 przegląd
LEGO Interstellar Spaceship 60430 review! Unique, fun, durable, elegant, classy, cheap!
7 stycznia58 118 przegląd
LEGO Interstellar Spaceship Review! | 2024 LEGO City Set 60430
6 stycznia9 159 przegląd
LEGO Galaxy Explorer - Alternate Build of 2 x 60430 Interstellar Spaceship
1 lutego3 650 przegląd
Upgrades for Lego 60430 Interstellar Spaceship
29 grudnia 202325 071 przegląd
LEGO City 60430 Interstellar Spaceship – LEGO Speed Build Review
18 stycznia24 589 przegląd
LEGO City SPACE 60430 Interstellar Spaceship REVIEW! (2024 set)
22 grudnia 20239 070 przegląd
Stella Mods Her Interstellar Spaceship! - Lego 60430 Set Review and Modifications
15 stycznia6 330 przegląd
LEGO City Interstellar Spaceship 60430 Build and Review! Wonderful Set! Great Value! New For 2024!
30 grudnia 20232 073 przegląd
Lego City 60430 Interstellar Spaceship Speed Build Review
9 stycznia1 154 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 72 zł
wiek 6+, unisex, kosmos, elementów 227 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 67 zł
wiek 6+, unisex, służba ratownicza, elementów 226 szt., bohaterów 3 szt., ruchome części
od 45 zł
wiek 6+, unisex, science fiction, elementów 223 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 45 zł
wiek 6+, unisex, transport lądowy, elementów 243 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 53 zł
wiek 6+, unisex, transport lądowy, elementów 259 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 48 zł
wiek 6+, unisex, science fiction, elementów 198 szt., bohaterów 3 szt., ruchome części
od 69 zł
wiek 6+, unisex, policja i bandyci, elementów 221 szt., bohaterów 3 szt., ruchome części
od 68 zł
wiek 6+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 230 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 72 zł
wiek 6+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 197 szt., bohaterów 3 szt., ruchome części
od 45 zł
wiek 8+, unisex, zwierzęta, elementów 258 szt., modeli 3, ruchome części