Klocki Lego Old Fishing Store 21310
Wideo 23Zdjęcia 10 | od 2 299 do 2 699 zł dodaj do listymoje listy |
Lego Old Fishing Store 21310 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lego 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lego.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Seria Lego IdeasPorównaj w tabeli →
od 1 190 zł
wiek 18+, unisex, zestawy fabularne, elementów 3955 szt., bohaterów 5 szt., ruchome części
od 489 zł
wiek 18+, unisex, zestawy fabularne, elementów 1164 szt., bohaterów 15 szt.
od 1 672 zł
wiek 18+, unisex, zestawy fabularne, elementów 3662 szt., silnik, efekty dźwiękowe
od 760 zł
wiek 18+, unisex, zestawy fabularne, elementów 2164 szt., bohaterów 4 szt., efekty świetlne
od 390 zł
wiek 18+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 1265 szt., bohaterów 5 szt.
od 545 zł
wiek 18+, unisex, rycerze i piraci, elementów 2103 szt., bohaterów 4 szt.
od 999 zł
wiek 18+, unisex, budynki, elementów 2065 szt., bohaterów 2 szt., silnik, efekty świetlne
od 456 zł
wiek 14+, dla chłopców, science fiction, elementów 1969 szt., bohaterów 2 szt.
od 1 700 zł
wiek 18+, unisex, fantasy, elementów 3745 szt., bohaterów 6 szt., ruchome części
od 395 zł
wiek 18+, unisex, zestawy fabularne, elementów 1606 szt., ruchome części
od 1 599 zł
wiek 16+, dla chłopców, rycerze i piraci, elementów 2545 szt., bohaterów 8 szt.
od 321 zł
wiek 18+, unisex, zwierzęta, elementów 1111 szt., ruchome części
od 399 zł
wiek 12+, unisex, zestawy fabularne, elementów 859 szt., bohaterów 5 szt., ruchome części
Wideo recenzje
Unboxing LEGO Ideas - Old fishing store Stary sklep wędkarski (21310)
17 grudnia 20171 961 przegląd
LEGO Ideas 21310 Stary sklep wędkarski
5 stycznia 2018660 przegląd
LEGO 21310 Ideas Fishing Store
5 grudnia 2020258 przegląd
LEGO Ideas Old Fishing Store Unboxing & Review set 21310
24 lutego 2018219 przegląd
LEGO 21310 Old Fishing Store - part 9
30 grudnia 2020155 przegląd
Lego 21310 Old Fishing Store Speed Build LDD by PLegoBB
24 marca 2018221 przegląd
LEGO IDEA 21310 - Old Fishing store - Montage Stop Motion !
23 marca 20182 333 przegląd
[레고21310, 70419]LEGO OLD FISHING STORE +WRECKED SHRIMP BOAT+ 바다플레이 매트 2편!!! 디오라마 보고 가세요~!!
18 listopada 20191 523 przegląd
[레고 21310] 아이디어 오래된 낚시가게(LEGO Ideas Old Fishing Store) - 타임랩스 리뷰(Timelapse)_레고매니아_LEGO Mania
5 stycznia 20185 021 przegląd
LEGO Ideas(21310): Old Fishing Store Review
10 lipca 2022198 przegląd
Old Fishing store - Lego 21310 (animation)
21 stycznia 2020992 przegląd
LEGO 21310 Old Fishing Store - Speed Build | Slow Motion video | LEGO Modular building | LEGO IDEAS
3 stycznia 2018339 przegląd
Building Lego Ideas Old Fishing Store #SET 21310 PART 3
9 września 2017348 przegląd
LEGO Build - Ideas Old Fishing Store Set #21310 - Part 4
21 listopada 20171 278 przegląd
LEGO - 21310 - Old Fishing Store STOP MOTION
6 stycznia 2018345 przegląd
Building Lego Ideas Old Fishing Store #SET 21310 PART 2
8 września 2017406 przegląd
Building Lego Ideas Old Fishing Store #SET 21310 PART 5
11 września 2017297 przegląd
Lego Investing 21310 Old Fishing Store
14 stycznia 20183 338 przegląd
LEGO Build - Ideas Old Fishing Store Set #21310 - Part 1
18 listopada 20175 320 przegląd
Cathy's Lodge Part 2 - Alt Build of Lego 21310
13 listopada 2017625 przegląd
Unbox Lego Ideas Old Fishing Store #SET 21310
5 września 20172 937 przegląd
Toyworld NZ - LEGO Ideas Fishing Store 21310
5 września 2017457 przegląd
Lego 21310 Old Fishing Store LED Installed Demo
21 października 20178 594 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 1 899 zł
wiek 16+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 2321 szt., ruchome części
od 582 zł
wiek 18+, unisex, science fiction, elementów 1369 szt., bohaterów 8 szt., ruchome części
od 1 672 zł
wiek 18+, unisex, zestawy fabularne, elementów 3662 szt., silnik, efekty dźwiękowe
od 199 zł
wiek 8+, unisex, science fiction, elementów 502 szt., bohaterów 6 szt.
od 48 zł
wiek 4+, unisex, science fiction, elementów 104 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 1 599 zł
wiek 16+, unisex, fantasy, elementów 6020 szt., bohaterów 28 szt., ruchome części
od 111 zł
wiek 8+, unisex, transport lądowy, elementów 503 szt., ruchome części
od 425 zł
wiek 6+, unisex, tory kolejowe, elementów 1226 szt., bohaterów 6 szt., ruchome części, silnik
od 1 072 zł
wiek 18+, unisex, fantasy, elementów 6167 szt., bohaterów 15 szt.
od 375 zł
wiek 7+, unisex, tory kolejowe, elementów 764 szt., bohaterów 6 szt., silnik, efekty świetlne
od 1 400 zł
wiek 14+, unisex, science fiction, elementów 5685 szt., bohaterów 19 szt.