Klocki Lego Dungeons and Dragons Red Dragons Tale 21348
Wideo 8Zdjęcia 21 |
Lego Dungeons and Dragons Red Dragons Tale 21348 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lego Dungeons and Dragons Red Dragons Tale 21348
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
LEGO 21348 Ideas Dungeons & Dragons: Opowieść czerwonego smokaPrzenieś się do Zapomnianych Krain dzięki zestawowi LEGO® Ideas Dungeons & Dragons: Opowieść czerwonego smoka (21348). Ten nostalgiczny prezent ze świata D&D® dla kreatywnych dorosłych zawiera tawernę do zbudowania ze zdejmowanym dachem i górnym poziomem ułatwiającym dostęp, loch i wieżę, a także ruchomą figurkę smoka Popielnego Skowyta, którą możn... więceja owinąć wokół wieży. W zestawie jest także sześć minifigurek LEGO — czworo odważnych poszukiwaczy przygód, karczmarz i smocze dziecię — a także mnóstwo figurek potworów, w tym beholdera, sowodźwiedzia i złudnej bestii. Każda minifigurka, z wyjątkiem Alaxa Nefrytowe Łuski, ma dodatkową głowę, dzięki czemu możesz wybrać wygląd postaci. Electro.plZłóż skargę | 1 700 zł |
LEGO 21348 Ideas Dungeons & Dragons: Opowieść czerwonego smokaPrzenieś się do Zapomnianych Krain dzięki zestawowi LEGO® Ideas Dungeons & Dragons: Opowieść czerwonego smoka (21348). Ten nostalgiczny prezent ze świata D&D® dla kreatywnych dorosłych zawiera tawernę do zbudowania ze zdejmowanym dachem i górnym poziomem ułatwiającym dostęp, loch i wieżę, a także ruchomą figurkę smoka Popielnego Skowyta, którą możn... więceja owinąć wokół wieży. W zestawie jest także sześć minifigurek LEGO — czworo odważnych poszukiwaczy przygód, karczmarz i smocze dziecię — a także mnóstwo figurek potworów, w tym beholdera, sowodźwiedzia i złudnej bestii. Każda minifigurka, z wyjątkiem Alaxa Nefrytowe Łuski, ma dodatkową głowę, dzięki czemu możesz wybrać wygląd postaci.... Avans.plZłóż skargę | 1 700 zł |
LEGO 21348 Ideas Dungeons & Dragons: Opowieść czerwonego smokaPrzenieś się do Zapomnianych Krain dzięki zestawowi LEGO® Ideas Dungeons & Dragons: Opowieść czerwonego smoka (21348). Ten nostalgiczny prezent ze świata D&D® dla kreatywnych dorosłych zawiera tawernę do zbudowania ze zdejmowanym dachem i górnym poziomem ułatwiającym dostęp, loch i wieżę, a także ruchomą figurkę smoka Popielnego Skowyta, którą możn... więceja owinąć wokół wieży. W zestawie jest także sześć minifigurek LEGO — czworo odważnych poszukiwaczy przygód, karczmarz i smocze dziecię — a także mnóstwo figurek potworów, w tym beholdera, sowodźwiedzia i złudnej bestii. Każda minifigurka, z wyjątkiem Alaxa Nefrytowe Łuski, ma dodatkową głowę, dzięki czemu możesz wybrać wygląd postaci.... Mediaexpert.plZłóż skargę | 1 700 zł |
Seria Lego IdeasPorównaj w tabeli →
od 1 190 zł
wiek 18+, unisex, zestawy fabularne, elementów 3955 szt., bohaterów 5 szt., ruchome części
od 489 zł
wiek 18+, unisex, zestawy fabularne, elementów 1164 szt., bohaterów 15 szt.
od 1 664 zł
wiek 18+, unisex, zestawy fabularne, elementów 3662 szt., silnik, efekty dźwiękowe
od 760 zł
wiek 18+, unisex, zestawy fabularne, elementów 2164 szt., bohaterów 4 szt., efekty świetlne
od 390 zł
wiek 18+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 1265 szt., bohaterów 5 szt.
od 545 zł
wiek 18+, unisex, rycerze i piraci, elementów 2103 szt., bohaterów 4 szt.
od 999 zł
wiek 18+, unisex, budynki, elementów 2065 szt., bohaterów 2 szt., silnik, efekty świetlne
od 1 599 zł
wiek 16+, dla chłopców, rycerze i piraci, elementów 2545 szt., bohaterów 8 szt.
od 321 zł
wiek 18+, unisex, zwierzęta, elementów 1111 szt., ruchome części
od 456 zł
wiek 14+, dla chłopców, science fiction, elementów 1969 szt., bohaterów 2 szt.
od 1 700 zł
wiek 18+, unisex, fantasy, elementów 3745 szt., bohaterów 6 szt., ruchome części
od 395 zł
wiek 18+, unisex, zestawy fabularne, elementów 1606 szt., ruchome części
od 290 zł
wiek 18+, unisex, zestawy fabularne, elementów 749 szt., bohaterów 7 szt.
od 579 zł
wiek 18+, unisex, budynki, elementów 1367 szt., bohaterów 6 szt.
od 799 zł
wiek 18+, unisex, fantasy, elementów 2316 szt., bohaterów 6 szt., ruchome części
Wideo recenzje
LEGO Dungeons & Dragons Red Dragon's Tale REVIEW | Set 21348
20 marca162 704 przegląd
LEGO Dungeons & Dragons: Red Dragon's Tale | Set 21348 Showcase & Review!
20 marca38 747 przegląd
LEGO Ideas Dungeons & Dragons Red Dragon's Tale REVIEW - Set 21348
29 marca 20248 198 przegląd
EARLY REVIEW LEGO Dungeons and Dragons "Red Dragon's Tale" Set 21348
20 marca8 892 przegląd
LEGO D&D ALMOST Got it Right (LEGO Dungeons & Dragons: Red Dragon's Tale revealed)
24 marca483 przegląd
LEGO Ideas 21348 Dungeons & Dragons Die Sage vom Roten Drachen – LEGO Speed Build Review
20 marca574 przegląd
LEGO Dungeons & Dragons: Red Dragon's Tale reveal & thoughts 21348
20 marca49 100 przegląd
LEGO Ideas 21348 Dungeons & Dragons: Red Dragon's Tale Speed Build Review
20 marca87 043 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 1 149 zł
wiek 18+, unisex, fantasy, elementów 3010 szt., bohaterów 3 szt., ruchome części
od 1 399 zł
wiek 18+, unisex, transport lądowy, elementów 3778 szt., ruchome części
od 1 155 zł
wiek 16+, unisex, budynki, elementów 4002 szt., bohaterów 9 szt., ruchome części
od 1 699 zł
wiek 16+, unisex, rozrywka, elementów 4124 szt., bohaterów 6 szt., ruchome części
od 582 zł
wiek 18+, unisex, science fiction, elementów 1369 szt., bohaterów 8 szt., ruchome części
od 1 664 zł
wiek 18+, unisex, zestawy fabularne, elementów 3662 szt., silnik, efekty dźwiękowe
od 199 zł
wiek 8+, unisex, science fiction, elementów 502 szt., bohaterów 6 szt.
od 48 zł
wiek 4+, unisex, science fiction, elementów 104 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 1 599 zł
wiek 16+, unisex, fantasy, elementów 6020 szt., bohaterów 28 szt., ruchome części
od 111 zł
wiek 8+, unisex, transport lądowy, elementów 503 szt., ruchome części
od 425 zł
wiek 6+, unisex, tory kolejowe, elementów 1226 szt., bohaterów 6 szt., ruchome części, silnik