Klocki Lego Stormtrooper Mech 75370
Wideo 7Zdjęcia 4 |
Lego Stormtrooper Mech 75370 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lego 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lego.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lego Stormtrooper Mech 75370
Wszystkie ceny 19 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zestaw klocków Lego Star Wars Robot szturmowiec 138 elementów (75370)Wprowadź małe dzieci do świata LEGO Star Wars zbudowanego z klocków dzięki mechowi szturmowców (75370) do zabawy i ekspozycji... więcej. Odpinany kombinezon mecha ma otwierany kokpit na minifigurkę szturmowca LEGO, klips do blastera i ręce trzymające duży blaster, który strzela kolcami. LEGO Builder To doskonały prezent na każdą okazję dla dzieci w wieku od 6 lat. Ten robot LEGO Star Wars jest łatwy do zbudowania, więc zabawa zaczyna się szybko. Zwiększ kreatywność dzieci dzięki aplikacji LEGO Builder, która zawiera intuicyjne instrukcje dotyczące skalowania i obracania modeli 3D, śledzenia własnych postępów i zapisywania zestawów. Rozetka.plZłóż skargę | 55 zł |
LEGO 75370 Star Wars Mech SzturmowcaWprowadź dzieci do ekscytującego świata LEGO® Star Wars™ zbudowanego z klocków dzięki Mechowi Szturmowca (75370) do zabawy i... więcejozdoby. Ruchomy mech ma otwierany kokpit na minifigurkę LEGO szturmowca, uchwyt na blaster i chwytne dłonie do trzymania dużego blastera strzelającego klockami. Electro.plZłóż skargę | 60 zł |
LEGO 75370 Star Wars Mech SzturmowcaWprowadź dzieci do ekscytującego świata LEGO® Star Wars™ zbudowanego z klocków dzięki Mechowi Szturmowca (75370) do zabawy i... więcejozdoby. Ruchomy mech ma otwierany kokpit na minifigurkę LEGO szturmowca, uchwyt na blaster i chwytne dłonie do trzymania dużego blastera strzelającego klockami.... Avans.plZłóż skargę | 60 zł |
Lego LEGO Star Wars Mech Szturmowca 75370Fajny mech szturmowca do zbudowania Wprowadź dzieci do ekscytującego świata LEGO® Star Wars™ zbudowanego z klocków dzięki Mec... więcejhowi Szturmowca (75370) do zabawy i ozdoby. Ruchomy mech ma otwierany kokpit na minifigurkę LEGO szturmowca, uchwyt na blaster i chwytne dłonie do trzymania dużego blastera... Bee.plZłóż skargę | 69 zł |
LEGO 75370 Star Wars Mech SzturmowcaWprowadź dzieci do ekscytującego świata LEGO® Star Wars™ zbudowanego z klocków dzięki Mechowi Szturmowca (75370) do zabawy i... więcejozdoby. Ruchomy mech ma otwierany kokpit na minifigurkę LEGO szturmowca, uchwyt na blaster i chwytne dłonie do trzymania dużego blastera strzelającego klockami. LEGO Builder Ten mech LEGO® Star Wars to doskonały prezent na każdą okazję dla dzieci w wieku od sześciu lat. Zaprojektowano go tak, aby był łatwy do zbudowania, dzięki czemu można szybko rozpocząć zabawę. Rozwiń kreatywność dzieci dzięki aplikacji LEGO Builder, która zawiera intuicyjne narzędzia do powiększania i obracania modelu w 3D oraz umożliwia śledzenie postępów i zapisywanie zestawów. Kolekcjonerska zabawka LEGO Star Wars Ten niesamowity mech do zbudowania należy do serii mechów LEGO Star Wars, która obejmuje również zestawy Mech Dartha Vadera™ (75368) i Mech Boby Fetta™ (75369), sprzedawane osobno. LEGO 75370 Star Wars Mech Szturmowca — wprowadź dzieci do świata LEGO® Star Wars™ dzięki temu łatwemu do zbudowania mechowi do zabawy lub ustawienia na półce Minifigurka LEGO® szturmowca — szturmowiec jest wyposażony w blaster Ruchomy kombinezon mecha — ten mech do zbudowania ma ruchome ręce, ramiona, nogi i stopy, otwierany kokpit na minifigurkę, duży blaster strzelający klockami i klips na blaster minifigurki LEGO® szturmowca Część serii kolekcjonerskic PlanetaKlockow.plZłóż skargę | 65 zł |
pokaż 14 ofert
Seria Lego Star WarsPorównaj w tabeli →
od 94 zł
wiek 7+, unisex, science fiction, elementów 215 szt., bohaterów 9 szt., ruchome części
od 199 zł
wiek 8+, unisex, science fiction, elementów 502 szt., bohaterów 6 szt.
od 970 zł
wiek 9+, dla chłopców, science fiction, elementów 1005 szt., bohaterów 6 szt., ruchome części
od 2 769 zł
wiek 16+, dla chłopców, science fiction, elementów 7541 szt., bohaterów 10 szt., ruchome części
od 173 zł
wiek 18+, dla chłopców, science fiction, elementów 834 szt., ruchome części
od 680 zł
wiek 9+, unisex, science fiction, elementów 1083 szt., bohaterów 5 szt., ruchome części
od 23 zł
wiek 6+, unisex, science fiction, elementów 85 szt., ruchome części
od 51 zł
wiek 6+, unisex, science fiction, elementów 139 szt., ruchome części
od 256 zł
wiek 8+, dla chłopców, science fiction, elementów 540 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części
od 460 zł
wiek 8+, dla chłopców, science fiction, elementów 396 szt., bohaterów 3 szt., ruchome części
od 51 zł
wiek 6+, unisex, science fiction, elementów 88 szt., bohaterów 2 szt.
od 65 zł
wiek 6+, unisex, science fiction, elementów 108 szt., bohaterów 4 szt.
od 71 zł
wiek 4+, dla chłopców, science fiction, elementów 77 szt., bohaterów 2 szt.
od 50 zł
wiek 10+, dla chłopców, science fiction, elementów 295 szt.
od 402 zł
wiek 9+, unisex, science fiction, elementów 924 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części
od 230 zł
wiek 18+, unisex, science fiction, elementów 766 szt.
od 856 zł
wiek 10+, unisex, science fiction, elementów 1394 szt., bohaterów 5 szt., ruchome części
od 143 zł
wiek 6+, unisex, science fiction, elementów 66 szt., bohaterów 3 szt.
Wideo recenzje
LEGO Star Wars MECHs Boba Fett, Vader & Stormtrooper
18 maja 20231 598 przegląd
Best Mechs Yet? LEGO Star Wars 75368 / 75369 / 75370 Mechs Review
13 sierpnia 2023535 przegląd
LEGO Star Wars Summer 2023 Mech Review: Boba Fett vs. Darth Vader vs. Stormtrooper!
29 lipca 20237 732 przegląd
LEGO Star Wars 75370 Sturmtruppler Mech Speed Build
17 sierpnia 2023391 przegląd
LEGO Star Wars Mech's REVIEW | Set's 75368 / 75369 / 75370
29 czerwca 202368 328 przegląd
LEGO Star Wars 75370 Stormtrooper Mech Speed Build Review
17 sierpnia 202330 297 przegląd
LEGO Star Wars Stormtrooper Mech 75370 Build and Review! Another New Star Wars Mech, That Darn $
1 sierpnia 2023884 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 50 zł
wiek 6+, unisex, science fiction, elementów 155 szt., bohaterów 1 szt., ruchome części
od 51 zł
wiek 6+, unisex, science fiction, elementów 139 szt., ruchome części
od 53 zł
wiek 6+, unisex, science fiction, elementów 132 szt., bohaterów 3 szt., ruchome części
od 45 zł
wiek 6+, unisex, science fiction, elementów 140 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 50 zł
wiek 6+, unisex, science fiction, elementów 119 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części
od 35 zł
wiek 6+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 113 szt., bohaterów 1 szt., ruchome części
od 49 zł
wiek 6+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 134 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 35 zł
wiek 6+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 138 szt., bohaterów 1 szt., ruchome części
od 47 zł
wiek 6+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 154 szt., ruchome części
od 45 zł
wiek 6+, unisex, zwierzęta, elementów 169 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części