Конструктор Lego Stormtrooper Mech 75370
Відео 7Фото 4 |
Lego Stormtrooper Mech 75370 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lego 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lego.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lego Stormtrooper Mech 75370
Усі ціни 19 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Zestaw klocków Lego Star Wars Robot szturmowiec 138 elementów (75370)Wprowadź małe dzieci do świata LEGO Star Wars zbudowanego z klocków dzięki mechowi szturmowców (75370) do zabawy i ekspozycji... ще. Odpinany kombinezon mecha ma otwierany kokpit na minifigurkę szturmowca LEGO, klips do blastera i ręce trzymające duży blaster, który strzela kolcami. LEGO Builder To doskonały prezent na każdą okazję dla dzieci w wieku od 6 lat. Ten robot LEGO Star Wars jest łatwy do zbudowania, więc zabawa zaczyna się szybko. Zwiększ kreatywność dzieci dzięki aplikacji LEGO Builder, która zawiera intuicyjne instrukcje dotyczące skalowania i obracania modeli 3D, śledzenia własnych postępów i zapisywania zestawów. Rozetka.plПоскаржитись | 55 zł |
LEGO 75370 Star Wars Mech SzturmowcaWprowadź dzieci do ekscytującego świata LEGO® Star Wars™ zbudowanego z klocków dzięki Mechowi Szturmowca (75370) do zabawy i... щеozdoby. Ruchomy mech ma otwierany kokpit na minifigurkę LEGO szturmowca, uchwyt na blaster i chwytne dłonie do trzymania dużego blastera strzelającego klockami. Electro.plПоскаржитись | 60 zł |
LEGO 75370 Star Wars Mech SzturmowcaWprowadź dzieci do ekscytującego świata LEGO® Star Wars™ zbudowanego z klocków dzięki Mechowi Szturmowca (75370) do zabawy i... щеozdoby. Ruchomy mech ma otwierany kokpit na minifigurkę LEGO szturmowca, uchwyt na blaster i chwytne dłonie do trzymania dużego blastera strzelającego klockami.... Avans.plПоскаржитись | 60 zł |
Lego LEGO Star Wars Mech Szturmowca 75370Fajny mech szturmowca do zbudowania Wprowadź dzieci do ekscytującego świata LEGO® Star Wars™ zbudowanego z klocków dzięki Mec... щеhowi Szturmowca (75370) do zabawy i ozdoby. Ruchomy mech ma otwierany kokpit na minifigurkę LEGO szturmowca, uchwyt na blaster i chwytne dłonie do trzymania dużego blastera... Bee.plПоскаржитись | 69 zł |
LEGO 75370 Star Wars Mech SzturmowcaWprowadź dzieci do ekscytującego świata LEGO® Star Wars™ zbudowanego z klocków dzięki Mechowi Szturmowca (75370) do zabawy i... щеozdoby. Ruchomy mech ma otwierany kokpit na minifigurkę LEGO szturmowca, uchwyt na blaster i chwytne dłonie do trzymania dużego blastera strzelającego klockami. LEGO Builder Ten mech LEGO® Star Wars to doskonały prezent na każdą okazję dla dzieci w wieku od sześciu lat. Zaprojektowano go tak, aby był łatwy do zbudowania, dzięki czemu można szybko rozpocząć zabawę. Rozwiń kreatywność dzieci dzięki aplikacji LEGO Builder, która zawiera intuicyjne narzędzia do powiększania i obracania modelu w 3D oraz umożliwia śledzenie postępów i zapisywanie zestawów. Kolekcjonerska zabawka LEGO Star Wars Ten niesamowity mech do zbudowania należy do serii mechów LEGO Star Wars, która obejmuje również zestawy Mech Dartha Vadera™ (75368) i Mech Boby Fetta™ (75369), sprzedawane osobno. LEGO 75370 Star Wars Mech Szturmowca — wprowadź dzieci do świata LEGO® Star Wars™ dzięki temu łatwemu do zbudowania mechowi do zabawy lub ustawienia na półce Minifigurka LEGO® szturmowca — szturmowiec jest wyposażony w blaster Ruchomy kombinezon mecha — ten mech do zbudowania ma ruchome ręce, ramiona, nogi i stopy, otwierany kokpit na minifigurkę, duży blaster strzelający klockami i klips na blaster minifigurki LEGO® szturmowca Część serii kolekcjonerskic PlanetaKlockow.plПоскаржитись | 65 zł |
ще 14 пропозицій
Серія Lego Star WarsПорівняти в таблиці →
від 94 zł
вік 7+, унісекс, фантастика, деталей 215 шт, персонажів 9 шт, рухомі деталі
від 199 zł
вік 8+, унісекс, фантастика, деталей 502 шт, персонажів 6 шт
від 970 zł
вік 9+, для хлопчиків, фантастика, деталей 1005 шт, персонажів 6 шт, рухомі деталі
від 2 769 zł
вік 16+, для хлопчиків, фантастика, деталей 7541 шт, персонажів 10 шт, рухомі деталі
від 173 zł
вік 18+, для хлопчиків, фантастика, деталей 834 шт, рухомі деталі
від 680 zł
вік 9+, унісекс, фантастика, деталей 1083 шт, персонажів 5 шт, рухомі деталі
від 23 zł
вік 6+, унісекс, фантастика, деталей 85 шт, рухомі деталі
від 256 zł
вік 8+, для хлопчиків, фантастика, деталей 540 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 460 zł
вік 8+, для хлопчиків, фантастика, деталей 396 шт, персонажів 3 шт, рухомі деталі
від 51 zł
вік 6+, унісекс, фантастика, деталей 88 шт, персонажів 2 шт
від 65 zł
вік 6+, унісекс, фантастика, деталей 108 шт, персонажів 4 шт
від 71 zł
вік 4+, для хлопчиків, фантастика, деталей 77 шт, персонажів 2 шт
від 402 zł
вік 9+, унісекс, фантастика, деталей 924 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 856 zł
вік 10+, унісекс, фантастика, деталей 1394 шт, персонажів 5 шт, рухомі деталі
Відеоогляди
LEGO Star Wars MECHs Boba Fett, Vader & Stormtrooper
18 травня 20231 598 переглядів
Best Mechs Yet? LEGO Star Wars 75368 / 75369 / 75370 Mechs Review
13 серпня 2023535 переглядів
LEGO Star Wars Summer 2023 Mech Review: Boba Fett vs. Darth Vader vs. Stormtrooper!
29 липня 20237 732 перегляда
LEGO Star Wars 75370 Sturmtruppler Mech Speed Build
17 серпня 2023391 перегляд
LEGO Star Wars Mech's REVIEW | Set's 75368 / 75369 / 75370
29 червня 202368 328 переглядів
LEGO Star Wars 75370 Stormtrooper Mech Speed Build Review
17 серпня 202330 297 переглядів
LEGO Star Wars Stormtrooper Mech 75370 Build and Review! Another New Star Wars Mech, That Darn $
1 серпня 2023884 перегляда
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 50 zł
вік 6+, унісекс, фантастика, деталей 155 шт, персонажів 1 шт, рухомі деталі
від 53 zł
вік 6+, унісекс, фантастика, деталей 132 шт, персонажів 3 шт, рухомі деталі
від 45 zł
вік 6+, унісекс, фантастика, деталей 140 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі
від 50 zł
вік 6+, унісекс, фантастика, деталей 119 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 35 zł
вік 6+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 113 шт, персонажів 1 шт, рухомі деталі
від 49 zł
вік 6+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 134 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі
від 35 zł
вік 6+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 138 шт, персонажів 1 шт, рухомі деталі
від 47 zł
вік 6+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 154 шт, рухомі деталі
від 45 zł
вік 6+, унісекс, тварини, деталей 169 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі