Конструктор Lego Spaceship and Asteroid Discovery 60429
Відео 11Фото 9 |
Lego Spaceship and Asteroid Discovery 60429 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lego Spaceship and Asteroid Discovery 60429
Усі ціни 28 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Zestaw klocków Lego City Statek kosmiczny i odkrywanie asteroidy 126 częścDołącz do swojego małego astronauty podczas przygód nie z tego świata, bawiąc się zestawem LEGO City Statek kosmiczny i odkry... щеwanie asteroidy (60429), w którym znajduje się statek kosmiczny i dwie scenki z powierzchnią asteroidy, przedstawiające laboratorium i teren prac ziemnych z dźwigiem. Wystarczy dodać dwie minifigurki członków załogi kosmicznej, figurkę kosmity i meteoryt skrywający kryształy, aby rozpocząć twórczą zabawę i opowiadanie historii. Łatwy w budowie zestaw dla dzieci lubiących twórczą zabawę zawiera klocek startowy, ilustrowane instrukcje i instrukcje 3D w aplikacji LEGO Builder — cyfrowym narzędziu do przybliżania i obracania modelu, które pomaga dzieciom zwizualizować gotowy model ze wszystkich perspektyw. Zestawy LEGO City z kosmicznymi zabawkami stanowią świetny prezent. Zawierają realistyczne pojazdy, szczegółowe budynki i ciekawe postacie, które łączą fantazję z rzeczywistością Rozetka.plПоскаржитись | 65 zł |
LEGO City 60429 Statek kosmiczny i odkrywanie asteroidyDo??cz do swojego ma?ego astronauty podczas przygód nie z tego ?wiata, bawi?c si? zestawem LEGO® City Statek kosmiczny i odkr... щеywanie asteroidy (60429), w którym znajduje si? statek kosmiczny i dwie scenki z powierzchni? asteroidy, przedstawiaj?ce laboratorium i teren prac ziemnych z d?wigiem. Wystarczy doda? dwie minifigurki cz?onków za?ogi kosmicznej, figurk? kosmity i meteoryt skrywaj?cy kryszta?y, aby rozpocz?? twórcz? zabaw? i opowiadanie historii. Proshop.plПоскаржитись | 81 zł |
Klocki konstrukcyjne LEGO City 60429 Space Asteroid Recovery DZI-ZKLO-LGO-Klocki LEGO 60429 City Statek kosmiczny i odkrywanie asteroidy Dołącz do swojego małego astronauty podczas przygód nie z tego... щеświata, bawiąc się zestawem LEGO City Statek kosmiczny i odkrywanie asteroidy (60429), w którym znajduje się statek kosmiczny i dwie scenki z powierzchnią asteroidy, przedstawiające laboratorium i teren prac ziemnych z dźwigiem. Wystarczy dodać dwie minifigurki członków załogi kosmicznej, figurkę kosmity i meteoryt skrywający kryształy, aby rozpocząć twórczą zabawę i opowiadanie historii. Łatwy w budowie zestaw dla dzieci lubiących twórczą zabawę zawiera klocek startowy, ilustrowane instrukcje i instrukcje 3D w aplikacji LEGO Builder — cyfrowym narzędziu do przybliżania i obracania modelu, które pomaga dzieciom zwizualizować gotowy model ze wszystkich perspektyw. Zestawy LEGO City z kosmicznymi zabawkami stanowią świetny prezent. Zawierają realistyczne pojazdy, szczegółowe budynki i ciekawe postacie, które łączą fantazję z rzeczywistością Komputronik.plПоскаржитись | 80 zł |
LEGO 60429 City Statek kosmiczny i odkrywanie asteroidyDołącz do swojego małego astronauty podczas przygód nie z tego świata, bawiąc się zestawem LEGO® City Statek kosmiczny i odkr... щеywanie asteroidy (60429), w którym znajduje się statek kosmiczny i dwie scenki z powierzchnią asteroidy, przedstawiające laboratorium i teren prac ziemnych z dźwigiem. Wystarczy dodać dwie minifigurki członków załogi kosmicznej, figurkę kosmity i meteoryt skrywający kryształy, aby rozpocząć twórczą zabawę i opowiadanie historii. Electro.plПоскаржитись | 90 zł |
LEGO 60429 City Statek kosmiczny i odkrywanie asteroidyDołącz do swojego małego astronauty podczas przygód nie z tego świata, bawiąc się zestawem LEGO® City Statek kosmiczny i odkr... щеywanie asteroidy (60429), w którym znajduje się statek kosmiczny i dwie scenki z powierzchnią asteroidy, przedstawiające laboratorium i teren prac ziemnych z dźwigiem. Wystarczy dodać dwie minifigurki członków załogi kosmicznej, figurkę kosmity i meteoryt skrywający kryształy, aby rozpocząć twórczą zabawę i opowiadanie historii.... Avans.plПоскаржитись | 90 zł |
ще 20 пропозицій
Серія Lego CityПорівняти в таблиці →
від 375 zł
вік 7+, унісекс, залізниця, деталей 764 шт, персонажів 6 шт, мотор, світлові ефекти
від 425 zł
вік 6+, унісекс, залізниця, деталей 1226 шт, персонажів 6 шт, рухомі деталі, мотор
від 320 zł
вік 7+, унісекс, поліція і бандити, деталей 980 шт, персонажів 7 шт
від 600 zł
вік 7+, унісекс, космос, деталей 1010 шт, персонажів 7 шт, рухомі деталі
від 85 zł
вік 6+, унісекс, наземний транспорт, деталей 252 шт, персонажів 2 шт
від 75 zł
вік 5+, унісекс, наземний транспорт, деталей 261 шт, персонажів 3 шт
від 203 zł
вік 6+, унісекс, пожежна служба, деталей 478 шт, персонажів 3 шт
від 150 zł
вік 6+, унісекс, поліція і бандити, деталей 706 шт, персонажів 5 шт
від 279 zł
вік 6+, унісекс, будівлі, деталей 688 шт, моделей 2, персонажів 6 шт
від 61 zł
вік 5+, унісекс, наземний транспорт, деталей 194 шт, персонажів 2 шт
від 419 zł
вік 6+, унісекс, залізниця, деталей 677 шт, персонажів 4 шт, мотор
від 76 zł
вік 4+, для хлопчиків, будівництво, деталей 126 шт, персонажів 2 шт
від 135 zł
вік 6+, унісекс, пожежна служба, деталей 540 шт, персонажів 5 шт, рухомі деталі
від 57 zł
вік 6+, унісекс, космос, деталей 240 шт, персонажів 1 шт, рухомі деталі
від 150 zł
вік 6+, унісекс, поліція і бандити, деталей 668 шт, персонажів 5 шт, рухомі деталі
від 178 zł
вік 7+, для хлопчиків, поліція і бандити, деталей 674 шт, персонажів 5 шт, рухомі деталі
від 43 zł
вік 5+, унісекс, наземний транспорт, деталей 144 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі
від 659 zł
вік 7+, унісекс, залізниця, деталей 1153 шт, персонажів 6 шт, мотор
від 45 zł
вік 5+, унісекс, поліція і бандити, деталей 197 шт, персонажів 2 шт
Відеоогляди
Z czym się je LEGO City Space? - Recenzja – 60428, 60429, 60430, 60431
20 січня1 337 переглядів
STATEK KOSMICZNY I ODKRYWANIE KOSMOSU LEGO CITY 60429 RECENZJA
4 січня6 043 перегляда
LEGO® City Space Set 60429 Spaceship and Asteroid Discovery (2024) Review and Speed Build
5 лютого1 756 переглядів
LEGO City SPACE 60429 Spaceship and Asteroid Discovery 4+ REVIEW! (2024 set)
23 січня635 переглядів
LEGO City 2024 Spaceship And Asteroid Discovery 60429 Unboxing, Build, & Review
16 січня426 переглядів
LEGO City Spaceship & Asteroid Discovery 60429 review! Better than anyone expected
12 січня26 657 переглядів
LEGO City 60429 Spaceship and Asteroid Discovery Review English
21 січня817 переглядів
Lego City 60429 Spaceship And Asteroid Discovery Speed Build Review
7 січня393 перегляда
LEGO City 60429 Spaceship and Asteroid Discovery – LEGO Speed Build Review
20 січня16 732 перегляда
LEGO City Spaceship and Asteroid Discovery 60429 - Review and Speed Build Without Instructions!
15 січня286 переглядів
Lego City Space: Spaceship and Asteroid Discovery 60429 set
2 лютого372 перегляда
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 61 zł
вік 4+, унісекс, фантастика, деталей 103 шт, персонажів 2 шт
від 45 zł
вік 4+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 110 шт, персонажів 3 шт
від 45 zł
вік 4+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 103 шт, персонажів 3 шт
від 65 zł
вік 4+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 131 шт, персонажів 3 шт, рухомі деталі
від 74 zł
вік 4+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 117 шт, персонажів 2 шт
від 45 zł
вік 6+, унісекс, фантастика, деталей 140 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі
від 50 zł
вік 6+, унісекс, фантастика, деталей 119 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 70 zł
вік 7+, унісекс, фантастика, деталей 137 шт, персонажів 2 шт
від 65 zł
вік 6+, унісекс, фантастика, деталей 108 шт, персонажів 4 шт
від 50 zł
вік 6+, унісекс, фантастика, деталей 105 шт, персонажів 4 шт