Конструктор Lego Kai and Rass Car and Bike Battle 71789
Відео 8Фото 8 |
Lego Kai and Rass Car and Bike Battle 71789 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lego 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lego.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lego Kai and Rass Car and Bike Battle 71789
Усі ціни 25 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
LEGO Klocki LEGO Ninjago Bitwa samochodowo-motocyklowa między Kaiem a RaseBitwa samochodowo-mot MediaMarkt.plПоскаржитись | 69 zł |
LEGO Ninjago 71789 Bitwa samochodowo-motocyklowa mi?dzy KaiBitwa samochodowo-mot Proshop.plПоскаржитись | 76 zł |
LEGO NINJAGO 71789 Bitwa samochodowo-motocyklowa między Kaiem a RasemGXP-870387 Zabawka konstrukcyjna LEGO NINJAGO Bitwa samochodowo-motocyklowa między Kaiem a Rasem... CeneoДоставка: по Польщі Поскаржитись | 61 zł |
Klocki LEGO NINJAGO Bitwa samochodowo-motocyklowa między Kaiem a Rasem 717Klocki LEGO NINJAGO Bitwa samochodowo-mot Maxelektro.plПоскаржитись | 109 zł |
Klocki konstrukcyjne LEGO Ninjago 71789 Bitwa samochodowo-motocyklowa międLEGO 71789 Bitwa samochodowo-mot Komputronik.plПоскаржитись | 85 zł |
ще 20 пропозицій
Серія Lego NinjagoПорівняти в таблиці →
від 34 zł
вік 6+, унісекс, фантастика, деталей 78 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 1 400 zł
вік 14+, унісекс, фантастика, деталей 5685 шт, персонажів 19 шт
від 48 zł
вік 4+, унісекс, фантастика, деталей 104 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі
від 109 zł
вік 7+, унісекс, фантастика, деталей 307 шт, персонажів 4 шт
від 99 zł
вік 7+, унісекс, фантастика, деталей 322 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 23 zł
вік 6+, унісекс, фантастика, деталей 146 шт, персонажів 1 шт
від 322 zł
вік 10+, унісекс, фантастика, деталей 973 шт, моделей 2, рухомі деталі
від 120 zł
вік 8+, унісекс, фантастика, деталей 479 шт, моделей 2, персонажів 5 шт, рухомі деталі
від 396 zł
вік 8+, унісекс, фантастика, деталей 1029 шт, персонажів 6 шт
від 218 zł
вік 8+, для хлопчиків, фантастика, деталей 616 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 31 zł
вік 4+, унісекс, фантастика, деталей 57 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі
від 33 zł
вік 6+, унісекс, фантастика, деталей 26 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі
від 48 zł
вік 6+, унісекс, фантастика, деталей 198 шт, персонажів 3 шт, рухомі деталі
від 30 zł
вік 4+, унісекс, фантастика, деталей 64 шт, персонажів 2 шт
від 171 zł
вік 7+, унісекс, фантастика, деталей 267 шт, персонажів 3 шт
від 541 zł
вік 9+, для хлопчиків, фантастика, деталей 1178 шт, персонажів 9 шт, рухомі деталі
від 53 zł
вік 6+, унісекс, фантастика, деталей 132 шт, персонажів 3 шт, рухомі деталі
від 144 zł
вік 8+, для хлопчиків, фантастика, деталей 449 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 265 zł
вік 9+, унісекс, фантастика, деталей 794 шт, персонажів 5 шт, рухомі деталі
від 33 zł
вік 6+, унісекс, фантастика, деталей 27 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі
Відеоогляди
BITWA SAMOCHODOWO-MOTOCYKLOWA MIĘDZY KAIEM A RASEM LEGO NINJAGO 71789 RECENZJA
28 вересня 20233 114 переглядів
LEGO Ninjago 71789 Kai and Ras's Car and Bike Battle Review (2023)
21 червня 2023668 переглядів
IS THIS A ... SET? LEGO Ninjago Dragons Rising Kai and Ras's Car and Bike Battle 71789 EARLY Review
30 травня 20231 691 перегляд
LEGO Ninjago 71789 Verfolgungsjagd mit Kais Flitzer und Ras' Motorrad - LEGO Speed Build Review
16 червня 2023217 переглядів
Kai and Ras's Car and Bike Battle EARLY Review! LEGO Ninjago Dragons Rising Set 71789
27 травня 202315 566 переглядів
Lego Ninjago Live Build - Spinners and 4+ (71777, 71778, 71779, 71789, 71798)
8 червня 2023937 переглядів
LEGO 71789 Ninjago – Kai and Ras’s Car and Bike Battle - Speed Building
31 липня 2023608 переглядів
LEGO Ninjago 71789 Kai and Ras's Car and Bike Battle - LEGO Speed Build Review
16 червня 202355 966 переглядів
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 63 zł
вік 4+, унісекс, фантастика, деталей 126 шт, персонажів 2 шт
від 45 zł
вік 4+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 110 шт, персонажів 3 шт
від 68 zł
вік 4+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 84 шт, персонажів 3 шт
від 45 zł
вік 4+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 103 шт, персонажів 3 шт
від 62 zł
вік 4+, унісекс, служба порятунку, деталей 79 шт, персонажів 2 шт
від 45 zł
вік 4+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 87 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі
від 69 zł
вік 4+, унісекс, водний транспорт, деталей 88 шт, персонажів 2 шт
від 43 zł
вік 4+, унісекс, будівництво, деталей 85 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі
від 56 zł
вік 4+, унісекс, сюжетні набори, деталей 87 шт, персонажів 2 шт
від 74 zł
вік 4+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 117 шт, персонажів 2 шт
від 51 zł
вік 6+, унісекс, фантастика, деталей 88 шт, персонажів 2 шт