Klocki Lego Kai and Rass Car and Bike Battle 71789
Wideo 8Zdjęcia 8 |
Lego Kai and Rass Car and Bike Battle 71789 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lego 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lego.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lego Kai and Rass Car and Bike Battle 71789
Wszystkie ceny 27 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
LEGO Klocki LEGO Ninjago Bitwa samochodowo-motocyklowa między Kaiem a RaseBitwa samochodowo-mot MediaMarkt.plZłóż skargę | 69 zł |
LEGO Ninjago 71789 Bitwa samochodowo-motocyklowa mi?dzy Kaiem a RasemPrzygotuj si? do po??czenia si? z Kaiem, który bierze udzia? w szybkim wy?cigu ze z?ym ?owc? smoków, Lordem Rasem! Wskocz za... więcejkierownic? superfajnego smoczego samochodu Kaia, odpal silnik i p?d? za Lordem Rasem, który jedzie swoim pot??nym pojazdem terenowym. Musisz go dorwa?, aby nie z?apa? drogocennej niebieskiej b?yskawicy. Przysz?o?? nowego ?wiata NINJAGO® zale?y od Ciebie! Czy uda Ci si? wygra? ten wy?cig? W zestawie s? dwie minifigurki: Kaia i Lorda Rasa ze z?otym m?otem Dzieci mog? organizowa? wy?cigi smoczym samochodem wy?cigowym i pojazdem terenowym Dwie postacie walcz? o niebiesk? b?yskawic? z podstawk? Zestaw mo?na podarowa? jako prezent dla dzieci w wieku od czterech lat Zabawka ma por?czny rozmiar, by dzieci mog?y bawi? si? u znajomych 4+, 103 elements, 141mm x 262mm x 61mm Proshop.plZłóż skargę | 76 zł |
LEGO NINJAGO 71789 Bitwa samochodowo-motocyklowa między Kaiem a RasemGXP-870387 Zabawka konstrukcyjna LEGO NINJAGO Bitwa samochodowo-motocyklowa między Kaiem a Rasem... CeneoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 61 zł |
Klocki LEGO NINJAGO Bitwa samochodowo-motocyklowa między Kaiem a Rasem 717Klocki LEGO NINJAGO Bitwa samochodowo-mot Maxelektro.plZłóż skargę | 109 zł |
Klocki konstrukcyjne LEGO Ninjago 71789 Bitwa samochodowo-motocyklowa międLEGO 71789 Bitwa samochodowo-mot Komputronik.plZłóż skargę | 85 zł |
pokaż 20 ofert
Seria Lego NinjagoPorównaj w tabeli →
od 34 zł
wiek 6+, unisex, science fiction, elementów 78 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części
od 1 400 zł
wiek 14+, unisex, science fiction, elementów 5685 szt., bohaterów 19 szt.
od 109 zł
wiek 7+, unisex, science fiction, elementów 307 szt., bohaterów 4 szt.
od 23 zł
wiek 6+, unisex, science fiction, elementów 146 szt., bohaterów 1 szt.
od 50 zł
wiek 4+, unisex, science fiction, elementów 104 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 99 zł
wiek 7+, unisex, science fiction, elementów 322 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części
od 322 zł
wiek 10+, unisex, science fiction, elementów 973 szt., modeli 2, ruchome części
od 120 zł
wiek 8+, unisex, science fiction, elementów 479 szt., modeli 2, bohaterów 5 szt., ruchome części
od 395 zł
wiek 8+, unisex, science fiction, elementów 1029 szt., bohaterów 6 szt.
od 48 zł
wiek 6+, unisex, science fiction, elementów 198 szt., bohaterów 3 szt., ruchome części
od 33 zł
wiek 4+, unisex, science fiction, elementów 64 szt., bohaterów 2 szt.
od 218 zł
wiek 8+, dla chłopców, science fiction, elementów 616 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części
od 33 zł
wiek 4+, unisex, science fiction, elementów 57 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 53 zł
wiek 6+, unisex, science fiction, elementów 132 szt., bohaterów 3 szt., ruchome części
od 33 zł
wiek 6+, unisex, science fiction, elementów 26 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 53 zł
wiek 8+, dla chłopców, science fiction, elementów 522 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części
od 144 zł
wiek 8+, dla chłopców, science fiction, elementów 449 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części
od 238 zł
wiek 9+, unisex, science fiction, elementów 794 szt., bohaterów 5 szt., ruchome części
od 33 zł
wiek 6+, unisex, science fiction, elementów 27 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 61 zł
wiek 4+, unisex, science fiction, elementów 103 szt., bohaterów 2 szt.
Wideo recenzje
BITWA SAMOCHODOWO-MOTOCYKLOWA MIĘDZY KAIEM A RASEM LEGO NINJAGO 71789 RECENZJA
28 września 20233 114 przegląd
LEGO Ninjago 71789 Kai and Ras's Car and Bike Battle Review (2023)
21 czerwca 2023668 przegląd
IS THIS A ... SET? LEGO Ninjago Dragons Rising Kai and Ras's Car and Bike Battle 71789 EARLY Review
30 maja 20231 691 przegląd
LEGO Ninjago 71789 Verfolgungsjagd mit Kais Flitzer und Ras' Motorrad - LEGO Speed Build Review
16 czerwca 2023217 przegląd
Kai and Ras's Car and Bike Battle EARLY Review! LEGO Ninjago Dragons Rising Set 71789
27 maja 202315 566 przegląd
Lego Ninjago Live Build - Spinners and 4+ (71777, 71778, 71779, 71789, 71798)
8 czerwca 2023937 przegląd
LEGO 71789 Ninjago – Kai and Ras’s Car and Bike Battle - Speed Building
31 lipca 2023608 przegląd
LEGO Ninjago 71789 Kai and Ras's Car and Bike Battle - LEGO Speed Build Review
16 czerwca 202355 966 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 63 zł
wiek 4+, unisex, science fiction, elementów 126 szt., bohaterów 2 szt.
od 50 zł
wiek 4+, unisex, science fiction, elementów 104 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 45 zł
wiek 4+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 103 szt., bohaterów 3 szt.
od 69 zł
wiek 4+, unisex, pojazdy wodne, elementów 88 szt., bohaterów 2 szt.
od 68 zł
wiek 4+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 84 szt., bohaterów 3 szt.
od 57 zł
wiek 4+, unisex, służba ratownicza, elementów 79 szt., bohaterów 2 szt.
od 45 zł
wiek 4+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 110 szt., bohaterów 3 szt.
od 45 zł
wiek 4+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 87 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 65 zł
wiek 4+, unisex, zestawy fabularne, elementów 87 szt., bohaterów 2 szt.
od 43 zł
wiek 4+, unisex, budownictwo, elementów 85 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 74 zł
wiek 4+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 117 szt., bohaterów 2 szt.