Klocki Lego Imperium Dragon Hunter Hound 71790
Wideo 15Zdjęcia 7 |
Lego Imperium Dragon Hunter Hound 71790 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lego 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lego.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lego Imperium Dragon Hunter Hound 71790
Wszystkie ceny 31 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
LEGO Klocki LEGO Ninjago - Ogar Łowców Smoków 71790 WielokolorowyTen zestaw Ogar Łowców Smoków (71790) zawiera przerażającego potwora i trzy minifigurki, dzięki czemu zapewni dzieciom wszyst... więcejko, czego potrzebują, by cieszyć się niekończącymi się godzinami zabawy podczas rozgrywania brawurowych bitew z serialu telewizyjnego Ninjago Dragons Rising. Bestia Photac (nowość na czerwiec 2023 r.) ma ruchomą głowę, ogon i nogi, a także imponujące pazury i kolce. MediaMarkt.plZłóż skargę | 75 zł |
LEGO NINJAGO 71790 Ogar Łowców SmokówGXP-870436 Zabawka konstrukcyjna LEGO NINJAGO Ogar Łowców Smoków 71790 (198 elementów) Zabawka... CeneoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 61 zł |
Klocki LEGO NINJAGO Ogar Łowców Smoków 71790LEGO® NINJAGO® Ogar Łowców Smoków 71790 198 el. 6+ Ten zestaw Ogar Łowców Smoków (71790) zawiera przerażającego potwora i trz... więcejy minifigurki, dzięki czemu zapewni dzieciom wszystko, czego potrzebują, by cieszyć się niekończącymi się godzinami zabawy podczas rozgrywania brawurowych bitew z serialu telewizyjnego NINJAGO® Dragons Rising. Bestia Photac (nowość na czerwiec 2023 r.) ma ruchomą głowę, ogon i nogi, a także imponujące pazury i kolce. NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY Liczba sztuk: 198 Zalecany wiek: 6+ Długość pudełka (mm): 262 Szerokość pudełka (mm): 191 Wysokość pudełka (mm): 46 Waga opakowania (kg): 0.28 Wspaniały zestaw LEGO® NINJAGO® z potworem Dzięki temu zestawowi z ruchomym Ogarem Łowcą Smoków dzieci mogą bawić się w odgrywanie ról w towarzystwie ulubionych bohaterów ninja. Sceny akcji z ninja w rzeczywistości Ten zestaw konstrukcyjny z potworem pozwoli dzieciom odtworzyć ulubione sceny z serialu telewizyjnego NINJAGO® Dragons Rising. Ruchomy potwór Ogar Łowców Smoków porusza głową, ogonem i nogami. W zestawie trzy minifigurki Lloyd i Jay mogą stoczyć bój z imperialnym generałem szponiastych. Mnóstwo świetnych broni Każdy ninja jest uzbrojony w dwie katany. Doskonały prezent dla wiernych fanów ninja Zestaw świetnie nadaje się na prezent i można łączyć go z innymi zestawami NINJAGO® (sprzedawanymi osobno), by tworzyć większe sceny akcji. Nowy wymiar budowania Konstruktorzy mogą przybliżać i obracać modele w 3D i śledzić postępy dzięki fajnej i intuicyjnej aplikacji LEGO® Builder. Zestaw pełen minifigurek i fajnych akcesoriów Ten zestaw LEGO® NINJAGO zawiera trzy minifigurki: wojowników ninja Lloyda i Jaya, którzy są uzbrojeni w dwie katany, oraz imperialnego generała szponiastych, który ma duży miecz i może jeździć na grzbiecie Photaca używając siodła. Wesoła cyfrowa zabawa dla fanów LEGO Aplikacja LEGO Builder oferuje łatwe i intuicyjne budowanie. Powiększaj i obracaj modele w 3D, zapisuj zestawy i śledź swoje postępy. Zabawka z potworem ninja — zestaw Ogar Łowców Smoków (71790) dla fanów ninja w wieku od sześciu lat do odgrywania przygód z serialu telewizyjnego NINJAGO® Dragons Rising Trzy minifigurki — ten zestaw NINJAGO® zawiera minifigurki Lloyda i Jaya, uzbrojonych w dwie katany, oraz minifigurkę imperialnego generała szponiastych z dużym mieczem Ruchomy potwór — Photac może poruszać głową, ogonem i nogami, a na grzbiecie ma siodło, na którym może siąść imperialny generał szponiastych Jeszcze więcej akcji ninja — sprawdź też zestawy Mech Sory zmieniający się w motocykl wyścigowy (71792), Drużyna mechów ninja Lloyda i Arina (71794) oraz inne zestawy z serii LEGO® NINJAGO® Buduj i baw się — zanim dzieci w wieku od sześciu lat rozwiną umiejętność opowiadania historii o walce dobra ze złem w mieście NINJAGO®, mogą najpierw nacieszyć się kreatywnym budowaniem tego 198-elementoweg Maxelektro.plZłóż skargę | 109 zł |
Klocki konstrukcyjne LEGO Ninjago 71790 Ogar Łowców Smoków DZI-ZKLO-LGO-12LEGO 71790 Ogar Łowców Smoków Ten zestaw Ogar Łowców Smoków (71790) zawiera przerażającego potwora i trzy minifigurki, dzięki... więcejczemu zapewni dzieciom wszystko, czego potrzebują, by cieszyć się niekończącymi się godzinami zabawy podczas rozgrywania brawurowych bitew z serialu telewizyjnego NINJAGO® Dragons Rising. Bestia Photac (nowość na czerwiec 2023 r.) ma ruchomą głowę, ogon i nogi, a także imponujące pazury i kolce. Zestaw pełen minifigurek i fajnych akcesoriów Ten zestaw LEGO® NINJAGO zawiera trzy minifigurki: wojowników ninja Lloyda i Jaya, którzy są uzbrojeni w dwie katany, oraz imperialnego generała szponiastych, który ma duży miecz i może jeździć na grzbiecie Photaca używając siodła. Wesoła cyfrowa zabawa dla fanów LEGO Aplikacja LEGO Builder oferuje łatwe i intuicyjne budowanie. Powiększaj i obracaj modele w 3D, zapisuj zestawy i śledź swoje postępy. Zabawka z potworem ninja — zestaw Ogar Łowców Smoków (71790) dla fanów ninja w wieku od sześciu lat do odgrywania przygód z serialu telewizyjnego NINJAGO® Dragons Rising Trzy minifigurki — ten zestaw NINJAGO® zawiera minifigurki Lloyda i Jaya, uzbrojonych w dwie katany, oraz minifigurkę imperialnego generała szponiastych z dużym mieczem Ruchomy potwór — Photac może poruszać głową, ogonem i nogami, a na grzbiecie ma siodło, na którym może siąść imperialny generał szponiastych Jeszcze więcej akcji ninja — sprawdź też zestawy Mech Sory zmieniający się w motocykl wyścigowy (71792), Drużyna mechów ninja Lloyda i Arina (71794) oraz inne zestawy z serii LEGO® NINJAGO® Buduj i baw się — zanim dzieci w wieku od sześciu lat rozwiną umiejętność opowiadania historii o walce dobra ze złem w mieście NINJAGO®, mogą najpierw nacieszyć się kreatywnym budowaniem tego 198-elementoweg Komputronik.plZłóż skargę | 78 zł |
LEGO 71790 NINJAGO Ogar Łowców SmokówTen zestaw Ogar Łowców Smoków (71790) zawiera przerażającego potwora i trzy minifigurki, dzięki czemu zapewni dzieciom wszyst... więcejko, czego potrzebują, by cieszyć się niekończącymi się godzinami zabawy podczas rozgrywania brawurowych bitew z serialu telewizyjnego NINJAGO® Dragons Rising. Bestia Photac (nowość na czerwiec 2023 r.) ma ruchomą głowę, ogon i nogi, a także imponujące pazury i kolce. Electro.plZłóż skargę | 75 zł |
pokaż 20 ofert
Seria Lego NinjagoPorównaj w tabeli →
od 34 zł
wiek 6+, unisex, science fiction, elementów 78 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części
od 1 400 zł
wiek 14+, unisex, science fiction, elementów 5685 szt., bohaterów 19 szt.
od 48 zł
wiek 4+, unisex, science fiction, elementów 104 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 99 zł
wiek 7+, unisex, science fiction, elementów 322 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części
od 109 zł
wiek 7+, unisex, science fiction, elementów 307 szt., bohaterów 4 szt.
od 322 zł
wiek 10+, unisex, science fiction, elementów 973 szt., modeli 2, ruchome części
od 120 zł
wiek 8+, unisex, science fiction, elementów 479 szt., modeli 2, bohaterów 5 szt., ruchome części
od 23 zł
wiek 6+, unisex, science fiction, elementów 146 szt., bohaterów 1 szt.
od 396 zł
wiek 8+, unisex, science fiction, elementów 1029 szt., bohaterów 6 szt.
od 218 zł
wiek 8+, dla chłopców, science fiction, elementów 616 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części
od 31 zł
wiek 4+, unisex, science fiction, elementów 57 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 33 zł
wiek 6+, unisex, science fiction, elementów 26 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 48 zł
wiek 6+, unisex, science fiction, elementów 198 szt., bohaterów 3 szt., ruchome części
od 33 zł
wiek 6+, unisex, science fiction, elementów 27 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 30 zł
wiek 4+, unisex, science fiction, elementów 64 szt., bohaterów 2 szt.
od 541 zł
wiek 9+, dla chłopców, science fiction, elementów 1178 szt., bohaterów 9 szt., ruchome części
od 53 zł
wiek 6+, unisex, science fiction, elementów 132 szt., bohaterów 3 szt., ruchome części
od 144 zł
wiek 8+, dla chłopców, science fiction, elementów 449 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części
od 265 zł
wiek 9+, unisex, science fiction, elementów 794 szt., bohaterów 5 szt., ruchome części
od 61 zł
wiek 4+, unisex, science fiction, elementów 103 szt., bohaterów 2 szt.
Wideo recenzje
LEGO Ninjago 71790 - Ogar Łowców Smoków | Recenzja
26 maja 2023322 przegląd
LEGO NINJAGO 71790 | OGAR ŁOWCÓW SMOKÓW | RECENZJA
9 czerwca 2023273 przegląd
Recenzja/ Lego ninjago Dragons rising/71790 /Ogar Łowców smoków / (1.06) Dzień Dziecka.
1 czerwca 2023163 przegląd
pierwszy zestaw z nowego ninjago ! - Recenzja Lego 71790 ogar łowców smoków
6 czerwca 2023116 przegląd
LEGO Ninjago 71790 Imperium Dragon Hunter Hound (2023)
24 maja 20232 425 przegląd
Photac Beast! LEGO 71790 Imperium Dragon Hunter Hound Review!
14 sierpnia 20231 515 przegląd
Imperium Dragon Hunter Hound EARLY Review! LEGO Ninjago Dragons Rising Set 71790
25 maja 202334 479 przegląd
LEGO Imperium Dragon Hunter Hound - EARLY Ninjago Dragons Rising Set Review!
25 maja 20233 322 przegląd
LEGO Ninjago 71790 Jagdhund des kaiserlichen Drachenjägers - LEGO Speed Build Review
18 czerwca 2023376 przegląd
LEGO Ninjago Imperium Dragon Hunter Hound (71790) - 2023 Set Review
23 maja 202315 156 przegląd
how to build imperium samurai. using LEGO set 71790
4 września 20231 783 przegląd
LEGO Ninjago Imperium Dragon Hunter Hound Review
25 maja 202331 596 przegląd
Review! Dragon hunt with the new 71790 LEGO Ninjago Imperium Hound!
9 maja 202311 818 przegląd
LEGO instructions - Ninjago - 71790 - Imperium Dragon Hunter Hound
3 czerwca 2023537 przegląd
LEGO NINJAGO 71790 Imperium Dragon Hunter Hound speedbuild BrickwithMe
7 czerwca 202311 564 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 45 zł
wiek 6+, unisex, science fiction, elementów 223 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 86 zł
wiek 6+, unisex, science fiction, elementów 173 szt., bohaterów 3 szt., ruchome części
od 50 zł
wiek 6+, unisex, science fiction, elementów 155 szt., bohaterów 1 szt., ruchome części
od 48 zł
wiek 6+, unisex, księżniczki, elementów 175 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części
od 72 zł
wiek 6+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 197 szt., bohaterów 3 szt., ruchome części
od 80 zł
wiek 6+, unisex, zestawy fabularne, elementów 179 szt., ruchome części
od 45 zł
wiek 6+, unisex, transport lądowy, elementów 243 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 67 zł
wiek 6+, unisex, służba ratownicza, elementów 226 szt., bohaterów 3 szt., ruchome części
od 59 zł
wiek 6+, unisex, kosmos, elementów 240 szt., bohaterów 1 szt., ruchome części
od 72 zł
wiek 6+, unisex, kosmos, elementów 227 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 45 zł
wiek 6+, unisex, zwierzęta, elementów 169 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 80 zł
wiek 6+, unisex, transport lądowy, elementów 244 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części