Конструктор Lego Imperium Dragon Hunter Hound 71790
Відео 15Фото 7 |
Lego Imperium Dragon Hunter Hound 71790 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lego 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lego.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lego Imperium Dragon Hunter Hound 71790
Усі ціни 32 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
LEGO Klocki LEGO Ninjago - Ogar Łowców Smoków 71790 WielokolorowyTen zestaw Ogar Łowców Smoków (71790) zawiera przerażającego potwora i trzy minifigurki, dzięki czemu zapewni dzieciom wszyst... щеko, czego potrzebują, by cieszyć się niekończącymi się godzinami zabawy podczas rozgrywania brawurowych bitew z serialu telewizyjnego Ninjago Dragons Rising. Bestia Photac (nowość na czerwiec 2023 r.) ma ruchomą głowę, ogon i nogi, a także imponujące pazury i kolce. MediaMarkt.plПоскаржитись | 75 zł |
LEGO Ninjago 71790 Ogar ?owców SmokówTen zestaw Ogar ?owców Smoków (71790) zawiera przera?aj?cego potwora i trzy minifigurki, dzi?ki czemu zapewni dzieciom wszyst... щеko, czego potrzebuj?, by cieszy? si? nieko?cz?cymi si? godzinami zabawy podczas rozgrywania brawurowych bitew z serialu telewizyjnego NINJAGO® Dragons Rising. Bestia Photac (nowo?? na czerwiec 2023 r.) ma ruchom? g?ow?, ogon i nogi, a tak?e imponuj?ce pazury i kolce. Zestaw pe?en minifigurek i fajnych akcesoriów Ten zestaw LEGO® NINJAGO zawiera trzy minifigurki: wojowników ninja Lloyda i Jaya, którzy s? uzbrojeni w dwie katany, oraz imperialnego genera?a szponiastych, który ma du?y miecz i mo?e je?dzi? na grzbiecie Photaca u?ywaj?c siod?a. Weso?a cyfrowa zabawa dla fanów LEGO Aplikacja LEGO Builder oferuje ?atwe i intuicyjne budowanie. Powi?kszaj i obracaj modele w 3D, zapisuj zestawy i ?led? swoje post?py. Proshop.plПоскаржитись | 76 zł |
LEGO NINJAGO 71790 Ogar Łowców SmokówGXP-870436 Zabawka konstrukcyjna LEGO NINJAGO Ogar Łowców Smoków 71790 (198 elementów) Zabawka... CeneoДоставка: по Польщі Поскаржитись | 61 zł |
Klocki LEGO NINJAGO Ogar Łowców Smoków 71790LEGO® NINJAGO® Ogar Łowców Smoków 71790 198 el. 6+ Ten zestaw Ogar Łowców Smoków (71790) zawiera przerażającego potwora i trz... щеy minifigurki, dzięki czemu zapewni dzieciom wszystko, czego potrzebują, by cieszyć się niekończącymi się godzinami zabawy podczas rozgrywania brawurowych bitew z serialu telewizyjnego NINJAGO® Dragons Rising. Bestia Photac (nowość na czerwiec 2023 r.) ma ruchomą głowę, ogon i nogi, a także imponujące pazury i kolce. NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY Liczba sztuk: 198 Zalecany wiek: 6+ Długość pudełka (mm): 262 Szerokość pudełka (mm): 191 Wysokość pudełka (mm): 46 Waga opakowania (kg): 0.28 Wspaniały zestaw LEGO® NINJAGO® z potworem Dzięki temu zestawowi z ruchomym Ogarem Łowcą Smoków dzieci mogą bawić się w odgrywanie ról w towarzystwie ulubionych bohaterów ninja. Sceny akcji z ninja w rzeczywistości Ten zestaw konstrukcyjny z potworem pozwoli dzieciom odtworzyć ulubione sceny z serialu telewizyjnego NINJAGO® Dragons Rising. Ruchomy potwór Ogar Łowców Smoków porusza głową, ogonem i nogami. W zestawie trzy minifigurki Lloyd i Jay mogą stoczyć bój z imperialnym generałem szponiastych. Mnóstwo świetnych broni Każdy ninja jest uzbrojony w dwie katany. Doskonały prezent dla wiernych fanów ninja Zestaw świetnie nadaje się na prezent i można łączyć go z innymi zestawami NINJAGO® (sprzedawanymi osobno), by tworzyć większe sceny akcji. Nowy wymiar budowania Konstruktorzy mogą przybliżać i obracać modele w 3D i śledzić postępy dzięki fajnej i intuicyjnej aplikacji LEGO® Builder. Zestaw pełen minifigurek i fajnych akcesoriów Ten zestaw LEGO® NINJAGO zawiera trzy minifigurki: wojowników ninja Lloyda i Jaya, którzy są uzbrojeni w dwie katany, oraz imperialnego generała szponiastych, który ma duży miecz i może jeździć na grzbiecie Photaca używając siodła. Wesoła cyfrowa zabawa dla fanów LEGO Aplikacja LEGO Builder oferuje łatwe i intuicyjne budowanie. Powiększaj i obracaj modele w 3D, zapisuj zestawy i śledź swoje postępy. Zabawka z potworem ninja — zestaw Ogar Łowców Smoków (71790) dla fanów ninja w wieku od sześciu lat do odgrywania przygód z serialu telewizyjnego NINJAGO® Dragons Rising Trzy minifigurki — ten zestaw NINJAGO® zawiera minifigurki Lloyda i Jaya, uzbrojonych w dwie katany, oraz minifigurkę imperialnego generała szponiastych z dużym mieczem Ruchomy potwór — Photac może poruszać głową, ogonem i nogami, a na grzbiecie ma siodło, na którym może siąść imperialny generał szponiastych Jeszcze więcej akcji ninja — sprawdź też zestawy Mech Sory zmieniający się w motocykl wyścigowy (71792), Drużyna mechów ninja Lloyda i Arina (71794) oraz inne zestawy z serii LEGO® NINJAGO® Buduj i baw się — zanim dzieci w wieku od sześciu lat rozwiną umiejętność opowiadania historii o walce dobra ze złem w mieście NINJAGO®, mogą najpierw nacieszyć się kreatywnym budowaniem tego 198-elementoweg Maxelektro.plПоскаржитись | 109 zł |
Klocki konstrukcyjne LEGO Ninjago 71790 Ogar Łowców Smoków DZI-ZKLO-LGO-12LEGO 71790 Ogar Łowców Smoków Ten zestaw Ogar Łowców Smoków (71790) zawiera przerażającego potwora i trzy minifigurki, dzięki... щеczemu zapewni dzieciom wszystko, czego potrzebują, by cieszyć się niekończącymi się godzinami zabawy podczas rozgrywania brawurowych bitew z serialu telewizyjnego NINJAGO® Dragons Rising. Bestia Photac (nowość na czerwiec 2023 r.) ma ruchomą głowę, ogon i nogi, a także imponujące pazury i kolce. Zestaw pełen minifigurek i fajnych akcesoriów Ten zestaw LEGO® NINJAGO zawiera trzy minifigurki: wojowników ninja Lloyda i Jaya, którzy są uzbrojeni w dwie katany, oraz imperialnego generała szponiastych, który ma duży miecz i może jeździć na grzbiecie Photaca używając siodła. Wesoła cyfrowa zabawa dla fanów LEGO Aplikacja LEGO Builder oferuje łatwe i intuicyjne budowanie. Powiększaj i obracaj modele w 3D, zapisuj zestawy i śledź swoje postępy. Zabawka z potworem ninja — zestaw Ogar Łowców Smoków (71790) dla fanów ninja w wieku od sześciu lat do odgrywania przygód z serialu telewizyjnego NINJAGO® Dragons Rising Trzy minifigurki — ten zestaw NINJAGO® zawiera minifigurki Lloyda i Jaya, uzbrojonych w dwie katany, oraz minifigurkę imperialnego generała szponiastych z dużym mieczem Ruchomy potwór — Photac może poruszać głową, ogonem i nogami, a na grzbiecie ma siodło, na którym może siąść imperialny generał szponiastych Jeszcze więcej akcji ninja — sprawdź też zestawy Mech Sory zmieniający się w motocykl wyścigowy (71792), Drużyna mechów ninja Lloyda i Arina (71794) oraz inne zestawy z serii LEGO® NINJAGO® Buduj i baw się — zanim dzieci w wieku od sześciu lat rozwiną umiejętność opowiadania historii o walce dobra ze złem w mieście NINJAGO®, mogą najpierw nacieszyć się kreatywnym budowaniem tego 198-elementoweg Komputronik.plПоскаржитись | 78 zł |
ще 20 пропозицій
Серія Lego NinjagoПорівняти в таблиці →
від 34 zł
вік 6+, унісекс, фантастика, деталей 78 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 1 400 zł
вік 14+, унісекс, фантастика, деталей 5685 шт, персонажів 19 шт
від 109 zł
вік 7+, унісекс, фантастика, деталей 307 шт, персонажів 4 шт
від 48 zł
вік 4+, унісекс, фантастика, деталей 104 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі
від 99 zł
вік 7+, унісекс, фантастика, деталей 322 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 23 zł
вік 6+, унісекс, фантастика, деталей 146 шт, персонажів 1 шт
від 322 zł
вік 10+, унісекс, фантастика, деталей 973 шт, моделей 2, рухомі деталі
від 120 zł
вік 8+, унісекс, фантастика, деталей 479 шт, моделей 2, персонажів 5 шт, рухомі деталі
від 396 zł
вік 8+, унісекс, фантастика, деталей 1029 шт, персонажів 6 шт
від 218 zł
вік 8+, для хлопчиків, фантастика, деталей 616 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 31 zł
вік 4+, унісекс, фантастика, деталей 57 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі
від 33 zł
вік 6+, унісекс, фантастика, деталей 26 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі
від 48 zł
вік 6+, унісекс, фантастика, деталей 198 шт, персонажів 3 шт, рухомі деталі
від 30 zł
вік 4+, унісекс, фантастика, деталей 64 шт, персонажів 2 шт
від 38 zł
вік 6+, для хлопчиків, фантастика, деталей 69 шт, персонажів 2 шт
від 171 zł
вік 7+, унісекс, фантастика, деталей 267 шт, персонажів 3 шт
від 541 zł
вік 9+, для хлопчиків, фантастика, деталей 1178 шт, персонажів 9 шт, рухомі деталі
від 53 zł
вік 6+, унісекс, фантастика, деталей 132 шт, персонажів 3 шт, рухомі деталі
від 144 zł
вік 8+, для хлопчиків, фантастика, деталей 449 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 265 zł
вік 9+, унісекс, фантастика, деталей 794 шт, персонажів 5 шт, рухомі деталі
Відеоогляди
LEGO Ninjago 71790 - Ogar Łowców Smoków | Recenzja
26 травня 2023322 перегляда
LEGO NINJAGO 71790 | OGAR ŁOWCÓW SMOKÓW | RECENZJA
9 червня 2023273 перегляда
Recenzja/ Lego ninjago Dragons rising/71790 /Ogar Łowców smoków / (1.06) Dzień Dziecka.
1 червня 2023163 перегляда
pierwszy zestaw z nowego ninjago ! - Recenzja Lego 71790 ogar łowców smoków
6 червня 2023116 переглядів
LEGO Ninjago 71790 Imperium Dragon Hunter Hound (2023)
24 травня 20232 425 переглядів
Photac Beast! LEGO 71790 Imperium Dragon Hunter Hound Review!
14 серпня 20231 515 переглядів
Imperium Dragon Hunter Hound EARLY Review! LEGO Ninjago Dragons Rising Set 71790
25 травня 202334 479 переглядів
LEGO Imperium Dragon Hunter Hound - EARLY Ninjago Dragons Rising Set Review!
25 травня 20233 322 перегляда
LEGO Ninjago 71790 Jagdhund des kaiserlichen Drachenjägers - LEGO Speed Build Review
18 червня 2023376 переглядів
LEGO Ninjago Imperium Dragon Hunter Hound (71790) - 2023 Set Review
23 травня 202315 156 переглядів
how to build imperium samurai. using LEGO set 71790
4 вересня 20231 783 перегляда
LEGO Ninjago Imperium Dragon Hunter Hound Review
25 травня 202331 596 переглядів
Review! Dragon hunt with the new 71790 LEGO Ninjago Imperium Hound!
9 травня 202311 818 переглядів
LEGO instructions - Ninjago - 71790 - Imperium Dragon Hunter Hound
3 червня 2023537 переглядів
LEGO NINJAGO 71790 Imperium Dragon Hunter Hound speedbuild BrickwithMe
7 червня 202311 564 перегляда
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 45 zł
вік 6+, унісекс, фантастика, деталей 223 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі
від 86 zł
вік 6+, унісекс, фантастика, деталей 173 шт, персонажів 3 шт, рухомі деталі
від 50 zł
вік 6+, унісекс, фантастика, деталей 155 шт, персонажів 1 шт, рухомі деталі
від 48 zł
вік 6+, унісекс, принцеси, деталей 175 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 72 zł
вік 6+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 197 шт, персонажів 3 шт, рухомі деталі
від 80 zł
вік 6+, унісекс, сюжетні набори, деталей 179 шт, рухомі деталі
від 45 zł
вік 6+, унісекс, наземний транспорт, деталей 243 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі
від 67 zł
вік 6+, унісекс, служба порятунку, деталей 226 шт, персонажів 3 шт, рухомі деталі
від 59 zł
вік 6+, унісекс, космос, деталей 240 шт, персонажів 1 шт, рухомі деталі
від 72 zł
вік 6+, унісекс, космос, деталей 227 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі
від 45 zł
вік 6+, унісекс, тварини, деталей 169 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі
від 80 zł
вік 6+, унісекс, наземний транспорт, деталей 244 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі