Klocki Lego The Skeleton Dungeon 21189
Wideo 9Zdjęcia 10 |
Lego The Skeleton Dungeon 21189 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lego 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lego.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lego The Skeleton Dungeon 21189
Wszystkie ceny 30 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zestaw klocków LEGO Minecraft Loch szkieletów 364 elementy (21189)LEGO Minecraft Loch szkieletów (21189) — to ekscytująca zabawka dla graczy w Minecrafta od 8 lat. Klasyczne przygody z Minecr... więcejafta i kreatywność LEGO.Dzięki temu wszechstronnemu zestawowi badacz jaskiń zmierzy się z wrogimi szkieletami w jaskini naciekowej pełnej stalagmitów i stalaktytów. Jaskinia pełna krzewów, pnączy, wody, gliny i pochodni. Jest tu także loch szkieletów, w którym znajduje się spawner. Podczas zabawy można zepchnąć stalagmit na wrogie moby oraz obrócić ścianę, by ujawnić trzeci szkielet. Do dyspozycji masz też kuszę i kilof, a w skrzyni znajduje się płyta, chleb i kość.Jest tu wszystko, czego potrzebują gracze w Minecrafta, by cieszyć się nieskończonymi przygodami! Rozetka.plZłóż skargę | 101 zł |
LEGO Minecraft 21189 Loch szkieletówU?yj kilofu, by odkry? stalagmity i stalaktyty w jaskini naciekowej. Ale uwa?aj - ni?ej w lochach s? dwa szkielety! Pchnij st... więcejalagmit, aby ska?a spad?a na wrogie moby. Nast?pnie wspinaj si? po naciekach jaskini i pokonaj szkielety za pomoc? kuszy. Zachowaj czujno??, bo obrót spawnerem sprawia, ?e pojawi si? kolejny szkielet w zaczarowanej zbroi! Badacz i trzy szkielety walcz? w jaskini naciekowej, jaskini ro?linnej i w lochu Funkcja zrzucania kamieni i obrotowa ?ciana ze spawnerem szkieletów Wszechstronny prezent dla dzieci w wieku od 8 lat, które uwielbiaj? gra? w Minecrafta® Zestaw mo?na ?atwo przebudowa? i po??czy? z innymi z tej serii Zestawy LEGO® Minecraft® przenosz? ulubion? gr? wielu graczy do ?wiata klocków 8+, 364 elements, 222mm x 262mm x 76mm Proshop.plZłóż skargę | 116 zł |
LEGO Minecraft 21189 Loch szkieletów✅ LEGO Minecraft 21189 Loch szkieletów ✅ ⭐ LEGO Minecraft 21189 Loch szkieletów Seria: Lego... CeneoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 101 zł |
Klocki LEGO Minecraft Loch szkieletów 21189LEGO® Minecraft® Loch szkieletów LEGO® Minecraft® Loch szkieletów (21189) to ekscytująca zabawka dla graczy w Minecrafta od 8... więcejlat. NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY: Liczba sztuk: 364 Zalecany wiek: 8+ Długość pudełka (mm): 262 Szerokość pudełka (mm): 222 Wysokość pudełka (mm): 76 Waga opakowania (kg): 0,55 Loch pełen frajdy rodem z gry Minecraft® Ekscytujący zestaw LEGO® Minecraft®, w którym zbadasz jaskinie, zawalczysz ze szkieletami i przeżyjesz przygody bez końca. Pełno pomysłów na zabawę dla fanów Minecrafta Dzieci budują, odkrywają i używają świetnych funkcji, a następnie wykorzystują zestaw do kolejnej przygody w Minecraft®. Wyprawa do jaskini naciekowej Wędrówka wśród stalagmitów i stalaktytów. Ześlij kamienną lawinę Spychaj stalagmity i skały, które zmiażdżą groźne moby. Staw czoła niebezpieczeńst Maxelektro.plZłóż skargę | 118 zł |
Klocki konstrukcyjne LEGO Minecraft Loch Szkieletów 21189 DZI-ZKLO-LGO-093Klocki LEGO 21189 Loch szkieletów LEGO Minecraft Loch szkieletów (21189) to ekscytująca zabawka dla graczy w Minecrafta od 8... więcejlat. Klasyczne przygody z Minecrafta i kreatywność LEGO Dzięki temu wszechstronnemu zestawowi badacz jaskiń zmierzy się z wrogimi szkieletami w jaskini naciekowej pełnej stalagmitów i stalaktytów. Jaskinia pełna krzewów, pnączy, wody, gliny i pochodni. Jest tu także loch szkieletów, w którym znajduje się spawner. Podczas zabawy można zepchnąć stalagmit na wrogie moby oraz obrócić ścianę, by ujawnić trzeci szkielet. Do dyspozycji masz też kuszę i kilof, a w skrzyni znajduje się płyta, chleb i kość. Jest tu wszystko, czego potrzebują gracze w Minecrafta, by cieszyć się nieskończonymi przygodami! Ekscytujący zestaw dla graczy w Minecrafta – dzięki klasycznym detalom, funkcjom i różnorodnym biomom LEGO Minecraft Loch szkieletów (21189) ma wszystko, czego potrzebują dzieci do przeżywania przygód bez końca Kultowe funkcje – w zestawie znajduje się badacz jaskiń, trzy szkielety, trzy biomy, jaskinia naciekowa ze spadającymi skałami, bujna jaskinia z krzakami, gliną i pochodniami, a także loch ze spawnerem szkieletów Mnóstwo pomysłów na zabawę – dzieci mogą budować, odkrywać, odgrywać sceny walki i uruchamiać zabawne funkcje podczas nieskończonych przygód rodem z gry Minecraft, a następnie przebudować zestaw i bawić się dalej Prezent dla dzieci – ten praktyczny, inspirowany grą wideo zestaw to świetny prezent na urodziny, pod choinkę lub bez okazji dla ośmioletnich i starszych fanów Minecrafta Wszechstronna zabawa – model ma 14 cm wysokości, 19 cm szerokości i 14 cm głębokości. Zestaw można przebudowywać, co daje wiele możliwości zabawy Minecraft na żywo — zestawy LEGO Minecraft pozwalają dzieciom czerpać radość z gry na nowy sposób. Moby, sceny i elementy ożywają za sprawą kreatywnych, praktycznych klocków LEGO Gwarancja jakości — elementy LEGO spełniają najwyższe branżowe standardy jakości, dzięki czemu klocki zawsze do siebie pasują i można je za każdym razem z łatwością połączyć i rozdzielić Pewność i bezpieczeństwo – elementy LEGO są zrzucane, podgrzewane, zgniatane, skręcane i badane na wiele innych sposobów. Dzięki temu możesz mieć pewność, że spełniają surowe światowe standardy bezpieczeństwa Komputronik.plZłóż skargę | 101 zł |
pokaż 20 ofert
Seria Lego MinecraftPorównaj w tabeli →
od 150 zł
wiek 8+, unisex, Minecraft, elementów 534 szt., bohaterów 3 szt., ruchome części
od 105 zł
wiek 8+, unisex, Minecraft, elementów 427 szt., bohaterów 5 szt.
od 55 zł
wiek 8+, unisex, Minecraft, elementów 255 szt., bohaterów 1 szt., ruchome części
od 175 zł
wiek 8+, unisex, Minecraft, elementów 605 szt., modeli 2, bohaterów 4 szt.
od 70 zł
wiek 8+, unisex, Minecraft, elementów 364 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części
od 32 zł
wiek 6+, unisex, Minecraft, elementów 75 szt., bohaterów 1 szt.
od 69 zł
wiek 8+, unisex, Minecraft, elementów 272 szt., bohaterów 2 szt.
od 80 zł
wiek 8+, unisex, Minecraft, elementów 300 szt., bohaterów 4 szt.
od 250 zł
wiek 9+, unisex, Minecraft, elementów 868 szt., bohaterów 6 szt.
od 119 zł
wiek 8+, unisex, Minecraft, elementów 352 szt., bohaterów 1 szt., ruchome części
od 90 zł
wiek 8+, unisex, Minecraft, elementów 234 szt., bohaterów 2 szt.
od 279 zł
wiek 8+, unisex, Minecraft, elementów 584 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 230 zł
wiek 8+, unisex, Minecraft, elementów 470 szt., bohaterów 3 szt.
od 64 zł
wiek 7+, unisex, Minecraft, elementów 159 szt., ruchome części
od 23 zł
wiek 7+, unisex, Minecraft, elementów 72 szt., bohaterów 1 szt.
Wideo recenzje
LEGO Minecraft 21189: The Skeleton Dungeon!
31 lipca 2022105 191 przegląd
LEGO Minecraft 21189 The Skeleton Dungeon Speed Build
30 lipca 202274 457 przegląd
LEGO Minecraft the Skeleton Dungeon (21189) - 2022 Set Review
3 sierpnia 202219 061 przegląd
An Incredible Price for 2022 | The Skeleton Dungeon Review! LEGO Minecraft Set 21189
4 sierpnia 20225 216 przegląd
LOCH SZKIELETÓW (LEGO Minecraft 21189) / RECENZJA
25 października 202213 243 przegląd
LOCH SZKIELETÓW LEGO 21189 RECENZJA
23 sierpnia 202210 430 przegląd
Lego Minecraft - The Skeleton Dungeon 21189
17 lipca 2023511 przegląd
LEGO MINECRAFT 21189 The Skeleton Dungeon - Speed Build
9 września 20224 709 przegląd
NEW 2022 LEGO MINECRAFT Skeleton Dungeon #LEGO21189
10 lipca 2022327 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 80 zł
wiek 8+, unisex, Minecraft, elementów 340 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 107 zł
wiek 8+, unisex, Minecraft, elementów 316 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 119 zł
wiek 8+, unisex, Minecraft, elementów 352 szt., bohaterów 1 szt., ruchome części
od 65 zł
wiek 8+, unisex, transport lądowy, elementów 390 szt., ruchome części
od 112 zł
wiek 8+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 297 szt., ruchome części
od 80 zł
wiek 8+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 369 szt., bohaterów 3 szt., ruchome części
od 96 zł
wiek 8+, unisex, transport lądowy, elementów 300 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 95 zł
wiek 8+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 330 szt., bohaterów 1 szt., ruchome części
od 112 zł
wiek 8+, unisex, kosmos, elementów 434 szt., ruchome części
od 104 zł
wiek 8+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 310 szt., ruchome części
od 119 zł
wiek 8+, unisex, science fiction, elementów 348 szt., bohaterów 3 szt., ruchome części