Klocki Lego The Swamp Adventure 21240
Wideo 11Zdjęcia 8 |
Lego The Swamp Adventure 21240 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lego 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lego.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lego The Swamp Adventure 21240
Wszystkie ceny 29 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
LEGO Klocki LEGO Minecraft - Przygoda na mokradłach (21240) WielokolorowePodaruj fanom Minecrafta® w wieku od siedmiu lat ten zestaw Lego® Minecraft Przygoda na mokradłach (21240), który jest pełen... więcejróżnych przygód i kreatywnej zabawy. Pełen zabawy zestaw do budowania i odkrywania Podaruj dziecku kreatywny dreszczyk emocji dzięki modelowi niebezpiecznego biomu mokradeł. Ta wszechstronna zabawka zawiera znaną postać, Alex, która podróżuje przez błoto i bagna. Możliwości kreatywnego budowania poszerzają dwa wrogie moby, które trzeba zwalczyć – zombie i szlam – a także przyjazna żabka, która obserwuje akcję z lilii wodnej. Dzieci pomagają Alex, używając topora i obsługując dźwignię do detonacji dynamitu, aby odeprzeć ataki. Dodatkową cyfrową zabawę zapewnia aplikacja Lego® Builder, w której można powiększać i obracać model, aby zwizualizować go podczas budowania. MediaMarkt.plZłóż skargę | 35 zł |
Klocki konstrukcyjne LEGO Przygoda na mokradłach 21240 DZI-ZKLO-LGO-1001Klocki LEGO 21240 Przygoda na mokradłach Podaruj fanom Minecrafta® w wieku od siedmiu lat ten zestaw LEGO® Minecraft Przygoda... więcejna mokradłach (21240), który jest pełen różnych przygód i kreatywnej zabawy. Pełen zabawy zestaw do budowania i odkrywania Podaruj dziecku kreatywny dreszczyk emocji dzięki modelowi niebezpiecznego biomu mokradeł. Ta wszechstronna zabawka zawiera znaną postać, Alex, która podróżuje przez błoto i bagna. Kreatywne budowanie Możliwości kreatywnego budowania poszerzają dwa wrogie moby, które trzeba zwalczyć – zombie i szlam – a także przyjazna żabka, która obserwuje akcję z lilii wodnej. Dzieci pomagają Alex, używając topora i obsługując dźwignię do detonacji dynamitu, aby odeprzeć ataki. Dodatkową cyfrową zabawę zapewnia aplikacja LEGO® Builder, w której można powiększać i obracać model, aby zwizualizować go podczas budowania. Wszechstronny zestaw Minecraft® – LEGO® Minecraft Przygoda na mokradłach (21240) przedstawia mokradła z gry pełne funkcji i elementów do budowania i odgrywania pojedynków Kultowe postacie – w zestawie znajduje się Alex, znajoma postać z Minecrafta®, a także zombie, blok szlamu i żaba z mokradeł oraz namorzyny, stół warsztatowy, topór i funkcja eksplodującego dynamitu Wiele możliwości zabawy – dzieci mogą budować, odkrywać, walczyć i detonować dynamit, by odeprzeć ataki mobów na mokradłach Prezent dla dzieci – ten praktyczny, inspirowany grą wideo zestaw to świetny prezent na urodziny, pod choinkę lub bez okazji dla siedmioletnich i starszych fanów Minecrafta® Przenośna rozrywka – model ma ok. 8 cm wysokości, 9 cm szerokości i 8 cm głębokości, jest więc niewielki, ale wypełniony możliwościami zabawy Interaktywny model cyfrowy – aplikacja LEGO® Builder oferuje intuicyjne narzędzia do powiększania i obracania, aby zwizualizować model podczas budowania Minecraft® na żywo – zestawy LEGO® Minecraft pozwalają dzieciom czerpać radość z gry na nowy sposób. Moby, sceny i elementy ożywają za sprawą kreatywnych, praktycznych klocków LEGO Gwarancja jakości – elementy LEGO® spełniają najwyższe branżowe standardy jakości, dzięki czemu klocki zawsze do siebie pasują i można je za każdym razem z łatwością połączyć i rozdzielić Pewność i bezpieczeństwo – elementy LEGO® są zrzucane, podgrzewane, zgniatane, skręcane i sprawdzane na wiele innych sposobów. Dzięki temu możesz mieć pewność, że spełniają surowe światowe standardy bezpieczeństwa Komputronik.plZłóż skargę | 37 zł |
Klocki LEGO Minecraft Przygoda na mokradłach 21240LEGO® Minecraft® Przygoda na mokradłach Podaruj fanom Minecrafta® w wieku od siedmiu lat ten zestaw LEGO® Minecraft Przygoda... więcejna mokradłach (21240), który jest pełen różnych przygód i kreatywnej zabawy. NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY Liczba sztuk: 65 Zalecany wiek: 7+ Długość pudełka (mm): 141 Szerokość pudełka (mm): 122 Wysokość pudełka (mm): 46 Waga opakowania (kg): 0,11 Mokradła pełne przygód rodem z Minecrafta®! Podaruj graczom w Minecrafta® ciekawy zestaw konstrukcyjny, dzięki któremu stoczą wiele bitew na słynnych mokradłach z gry. Praktyczna zabawa zaczyna się… teraz! Dzięki tej fizycznej wersji złowrogiego mokradła dzieci poczują dreszczyk emocji rodem z Minecrafta® i wykażą się kreatywnością. Odkryj mokradła Alex, główny bohater Minecrafta®, przemierza bagna i namorzyny. Tocz bitwy ze złowrogimi mobami Zombie i szlam już czają się na odważnego Alexa. Wybuchowa zabawa Zdetonuj dynamit za pomocą dźwigni, by odeprzeć atak. Poznaj nowy wymiar budowania Dzieci mogą przybliżać, obracać i śledzić postępy dzięki zabawnej i intuicyjnej aplikacji LEGO® Builder. Mnóstwo klasycznych funkcji z Minecrafta® W zestawie znajdziesz kultową postać Alexa, zombie, szlam i żabę na mokradłach, a także namorzyny i stół warsztatowy. Pełen zabawy zestaw do budowania i odkrywania Podaruj dziecku kreatywny dreszczyk emocji dzięki modelowi niebezpiecznego biomu mokradeł. Ta wszechstronna zabawka zawiera znaną postać, Alex, która podróżuje przez błoto i bagna. Możliwości kreatywnego budowania poszerzają dwa wrogie moby, które trzeba zwalczyć – zombie i szlam – a także przyjazna żabka, która obserwuje akcję z lilii wodnej. Dzieci pomagają Alex, używając topora i obsługując dźwignię do detonacji dynamitu, aby odeprzeć ataki. Dodatkową cyfrową zabawę zapewnia aplikacja LEGO® Builder, w której można powiększać i obracać model, aby zwizualizować go podczas budowania. Wszechstronny zestaw Minecraft® – LEGO® Minecraft Przygoda na mokradłach (21240) przedstawia mokradła z gry pełne funkcji i elementów do budowania i odgrywania pojedynków Kultowe postacie – w zestawie znajduje się Alex, znajoma postać z Minecrafta®, a także zombie, blok szlamu i żaba z mokradeł oraz namorzyny, stół warsztatowy, topór i funkcja eksplodującego dynamitu Wiele możliwości zabawy – dzieci mogą budować, odkrywać, walczyć i detonować dynamit, by odeprzeć ataki mobów na mokradłach Prezent dla dzieci – ten praktyczny, inspirowany grą wideo zestaw to świetny prezent na urodziny, pod choinkę lub bez okazji dla siedmioletnich i starszych fanów Minecrafta® Przenośna rozrywka – model ma ok. 8 cm wysokości, 9 cm szerokości i 8 cm głębokości, jest więc niewielki, ale wypełniony możliwościami zabawy Interaktywny model cyfrowy – aplikacja LEGO® Builder oferuje intuicyjne narzędzia do powiększania i obracania, aby zwizualizować model podczas Maxelektro.plZłóż skargę | 35 zł |
LEGO 21240 Minecraft Przygoda na mokradłachPodaruj fanom Minecrafta w wieku od siedmiu lat ten zestaw LEGO Minecraft Przygoda na mokradłach (21240), który jest pełen ró... więcejżnych przygód i kreatywnej zabawy. Electro.plZłóż skargę | 35 zł |
LEGO Minecraft Przygoda na mokradłach 21240 | 63 zł |
pokaż 20 ofert
Seria Lego MinecraftPorównaj w tabeli →
od 150 zł
wiek 8+, unisex, Minecraft, elementów 534 szt., bohaterów 3 szt., ruchome części
od 34 zł
wiek 6+, unisex, Minecraft, elementów 75 szt., bohaterów 1 szt.
od 105 zł
wiek 8+, unisex, Minecraft, elementów 427 szt., bohaterów 5 szt.
od 55 zł
wiek 8+, unisex, Minecraft, elementów 255 szt., bohaterów 1 szt., ruchome części
od 175 zł
wiek 8+, unisex, Minecraft, elementów 605 szt., modeli 2, bohaterów 4 szt.
od 70 zł
wiek 8+, unisex, Minecraft, elementów 364 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części
od 279 zł
wiek 8+, unisex, Minecraft, elementów 584 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 66 zł
wiek 8+, unisex, Minecraft, elementów 272 szt., bohaterów 2 szt.
od 80 zł
wiek 8+, unisex, Minecraft, elementów 300 szt., bohaterów 4 szt.
od 250 zł
wiek 9+, unisex, Minecraft, elementów 868 szt., bohaterów 6 szt.
od 118 zł
wiek 8+, unisex, Minecraft, elementów 352 szt., bohaterów 1 szt., ruchome części
od 90 zł
wiek 8+, unisex, Minecraft, elementów 234 szt., bohaterów 2 szt.
od 100 zł
wiek 7+, unisex, Minecraft, elementów 241 szt., bohaterów 3 szt., ruchome części
od 38 zł
wiek 7+, unisex, Minecraft, elementów 74 szt., bohaterów 2 szt.
Wideo recenzje
ŻABA i SLIME z LEGO MINECRAFT (21240) / RECENZJA
19 lutego 202311 088 przegląd
LEGO Minecraft 21240 - Recenzja
5 czerwca 2023677 przegląd
PRZYGODA NA MOKRADŁACH LEGO Minecraft 21240 - RECENZJA | Klocki po Polsku |
12 stycznia 2023308 przegląd
The Swamp Adventure! LEGO Minecraft 21240
10 stycznia 202353 811 przegląd
LEGO Minecraft 21240 The Swamp Adventure
6 stycznia 20232 189 przegląd
LEGO Minecraft the Swamp Adventure (21240) - 2023 EARLY Set Review
24 grudnia 202217 610 przegląd
LEGO 2023 Minecraft The Swamp Adventure Quick Build! #shorts
2 stycznia 202335 752 przegląd
LEGO Minecraft 2023 - The Swamp Adventure 21240 - speed build #legominecraft #shorts
12 stycznia 202310 568 przegląd
LEGO MINECRAFT 2023 SET REVIEW! The Swamp Adventure! Lego set #21240
13 stycznia 2023184 przegląd
LEGO Minecraft Review: Set 21240 The Swamp Adventure! (2023)
6 stycznia 2023338 przegląd
LEGO Minecraft 21240 The Swamp Adventure Speed Build
26 sierpnia 20233 515 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 23 zł
wiek 7+, unisex, Minecraft, elementów 72 szt., bohaterów 1 szt.
od 23 zł
wiek 7+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 67 szt., bohaterów 2 szt.
od 31 zł
wiek 7+, unisex, zestawy fabularne, elementów 71 szt., bohaterów 1 szt., ruchome części
od 34 zł
od 31 zł
wiek 4+, unisex, science fiction, elementów 57 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 30 zł
wiek 4+, unisex, transport lądowy, elementów 61 szt., bohaterów 2 szt.
od 30 zł
wiek 4+, unisex, science fiction, elementów 64 szt., bohaterów 2 szt.
od 33 zł
wiek 5+, unisex, budownictwo, elementów 78 szt., bohaterów 1 szt.
od 35 zł
wiek 6+, unisex, science fiction, elementów 56 szt., bohaterów 1 szt.
od 34 zł
wiek 5+, unisex, transport lądowy, elementów 70 szt., bohaterów 1 szt.