Klocki Lego The Frog House 21256
Wideo 9Zdjęcia 10 |
Lego The Frog House 21256 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lego The Frog House 21256
Wszystkie ceny 28 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
LEGO Minecraft Żabi domek Kreatywne Zabawki Konstrukcyjne dla Dzieci ModelBukiet kwiatów LEGO — dzieci w wieku od 8 mogą cieszyć się kojącym pięknem kwiatów lotosu dzięki zestawowi LEGO Creator Kwiat... więcejy lotosu dla dziewczyny i chłopaka
Co jest w pudełku? – zestaw ze sztucznymi kwiatami zawiera 2 kwiaty LEGO w pełnym rozkwicie i 1 pączek kwiatowy. długie zielone łodygi sprawiają, że w sam raz nadają się do wazonu
Kolory pasujące do każdego pomieszczenia – jeden z kwitnących kwiatków LEGO ma delikatny odcień różu, który współgra z pąkiem kwiatu, drugi jest w kolorze delikatnej bieli
Stwórz swój własny bukiet kwiatów LEGO — aby stworzyć jeszcze bardziej imponujące kwiatowe akcesoria na biurko, ten zestaw łączy się z innymi z botanicznej kolekcji LEGO
Prezent dla miłośnika kwiatów — ten zestaw LEGO Creator świetnie sprawdzi się jako ciekawy prezent dla dziewczynek i chłopców w wieku od 8 lat, którzy kochają kwiaty
Prezent dla graczy — ten fajny zestaw z domem LEGO to świetny prezent wielkanocny dla chłopca i dziewczynki w wieku od 8 lat, którzy uwielbiają figurki Minecrafta i kreatywne zabawki konstrukcyjne Amazon.plZłóż skargę | 181 zł |
Zestaw klocków Lego Minecraft Żabi domek 400 części (21256)Ten domek LEGO Minecraft ma kształt żaby i zawiera figurki popularnych postaci z gry. LEGO Minecraft Żabi domek (21256) to pr... więcejaktyczny prezent dla ośmioletnich i starszych graczy.Zabawka konstrukcyjna dla dzieci, które uwielbiają grę Minecraft — Żabi domek to zestaw pełen autentycznych detali z gry — z łóżkiem, stołem, stołem warsztatowym, piecem, skrzynią, ciastem i miodem — a także podnoszonym dachem ułatwiającym dostęp do środka. Na zewnątrz znajduje się farma, na której można zbierać buraki, pszenicę i kwiaty, a także jezioro, w którym dzieci mogą skorzystać z wędki i dębowej łódki z wiosłami. Są tu też trzy rodzaje żab (zielona, szara i brązowa) oraz szlam, który znany jest graczom ze swojej specjalnej więzi z żabami. Ten wszechstronny zestaw LEGO Minecraft zawiera postać z gry Minecraft, zombie i utopca z trójzębem, dzięki czemu zapewnia niekończącą się akcję i zabawę w odgrywanie ról. Młodym budowniczym spodoba się także aplikacja LEGO Builder, która umożliwia powiększanie i obra... Rozetka.plZłóż skargę | 189 zł |
Klocki konstrukcyjne LEGO Minecraft 21256 Żabi Domek DZI-ZKLO-LGO-1430Klocki LEGO 21256 Żabi domek Minecraft Ten domek LEGO Minecraft ma kształt żaby i zawiera figurki popularnych postaci z gry.... więcejLEGO Minecraft Żabi domek (21256) to praktyczny prezent dla ośmioletnich i starszych graczy. Zabawka konstrukcyjna dla dzieci, które uwielbiają grę Minecraft — Żabi domek to zestaw pełen autentycznych detali z gry — z łóżkiem, stołem, stołem warsztatowym, piecem, skrzynią, ciastem i miodem — a także podnoszonym dachem ułatwiającym dostęp do środka. Na zewnątrz znajduje się farma, na której można zbierać buraki, pszenicę i kwiaty, a także jezioro, w którym dzieci mogą skorzystać z wędki i dębowej łódki z wiosłami. Są tu też trzy rodzaje żab (zielona, szara i brązowa) oraz szlam, który znany jest graczom ze swojej specjalnej więzi z żabami. Ten wszechstronny zestaw LEGO Minecraft zawiera postać z gry Minecraft, zombie i utopca z trójzębem, dzięki czemu zapewnia niekończącą się akcję i zabawę w odgrywanie ról. Młodym budowniczym spodoba się także aplikacja LEGO Builder, która umożliwia powiększanie i obracanie modelu w 3D oraz śledzenie postępów. Żabi domek dla graczy i dzieci — ten zestaw z domkiem LEGO Minecraft ma kształt żaby i jest pełen autentycznych detali, postaci oraz figurek dla dziewczynek i chłopców w wieku od ośmiu lat Zestaw figurek z Minecraft — ten realistyczny zestaw zawiera dom do zbudowania z postaciami z gry Minecraft: bagiennym odkrywcą, zombie, utopcem, szlamem i trzema żabami Wiele możliwości zabawy — ta praktyczna zabawka z gry Minecraft umożliwia dzieciom wymyślanie rozmaitych przygód i zabaw, np. kreatywne budowanie, walkę i opiekę nad zwierzętami Zestaw ze zwierzątkami LEGO Minecraft — popularne akcesoria z gry Minecraft obejmują meble, jedzenie, plony, stół warsztatowy, piec, skrzynię, wędkę (i rybę!), zabawkową dębową łódkę i trójząb Prezent dla graczy — podaruj fanom ten ciekawy zestaw miłośnikom budynków, zwierząt i postaci z gry Minecraft w wieku od osmiu lat Instrukcje 3D — dzieci mogą pobrać aplikację LEGO Builder, aby korzystać z cyfrowych narzędzi do powiększania i obracania modeli w 3D, zapisywania zestawów i śledzenia postępów Minecraft na żywo — zestawy LEGO Minecraft pozwalają dzieciom czerpać radość z gry na nowy sposób. Moby, sceny i elementy ożywają za sprawą kreatywnych, praktycznych klocków LEGO Zabawka konstrukcyjna dla dzieci — zestaw składa się z 400 elementów i ma 11 cm wysokości, 22 cm szerokości i 17 cm głębokości Komputronik.plZłóż skargę | 249 zł |
LEGO 21256 Minecraft Żabi domekZbuduj bagiennemu odkrywcy dom w kształcie żaby, zawierający wszystko, czego potrzebuje: łóżko, stół warsztatowy, piec, skrzy... więcejnię, ciasto i miód. Na zewnątrz znajduje się gospodarstwo, w którym można zbierać buraki, pszenicę i kwiaty. Jeśli pojawi się zombie, odeprzyj go diamentowym mieczem, a następnie ucieknij łodzią przez jezioro. Ale ekscytująca przygoda trwa dalej, bo możesz napotkać utopca z trójzębem! Electro.plZłóż skargę | 270 zł |
LEGO 21256 Minecraft Żabi domekZbuduj bagiennemu odkrywcy dom w kształcie żaby, zawierający wszystko, czego potrzebuje: łóżko, stół warsztatowy, piec, skrzy... więcejnię, ciasto i miód. Na zewnątrz znajduje się gospodarstwo, w którym można zbierać buraki, pszenicę i kwiaty. Jeśli pojawi się zombie, odeprzyj go diamentowym mieczem, a następnie ucieknij łodzią przez jezioro. Ale ekscytująca przygoda trwa dalej, bo możesz napotkać utopca z trójzębem!... Avans.plZłóż skargę | 270 zł |
pokaż 20 ofert
Seria Lego MinecraftPorównaj w tabeli →
od 150 zł
wiek 8+, unisex, Minecraft, elementów 534 szt., bohaterów 3 szt., ruchome części
od 34 zł
wiek 6+, unisex, Minecraft, elementów 75 szt., bohaterów 1 szt.
od 105 zł
wiek 8+, unisex, Minecraft, elementów 427 szt., bohaterów 5 szt.
od 55 zł
wiek 8+, unisex, Minecraft, elementów 255 szt., bohaterów 1 szt., ruchome części
od 175 zł
wiek 8+, unisex, Minecraft, elementów 605 szt., modeli 2, bohaterów 4 szt.
od 70 zł
wiek 8+, unisex, Minecraft, elementów 364 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części
od 279 zł
wiek 8+, unisex, Minecraft, elementów 584 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 69 zł
wiek 8+, unisex, Minecraft, elementów 272 szt., bohaterów 2 szt.
od 80 zł
wiek 8+, unisex, Minecraft, elementów 300 szt., bohaterów 4 szt.
od 250 zł
wiek 9+, unisex, Minecraft, elementów 868 szt., bohaterów 6 szt.
od 118 zł
wiek 8+, unisex, Minecraft, elementów 352 szt., bohaterów 1 szt., ruchome części
od 90 zł
wiek 8+, unisex, Minecraft, elementów 234 szt., bohaterów 2 szt.
od 100 zł
wiek 7+, unisex, Minecraft, elementów 241 szt., bohaterów 3 szt., ruchome części
od 38 zł
wiek 7+, unisex, Minecraft, elementów 74 szt., bohaterów 2 szt.
Wideo recenzje
NIE KUMAM ŻABIEGO DOMKU (21256)! / RECENZJA
14 stycznia8 007 przegląd
LEGO Minecraft 2024 The Frog House 21256 Unboxing & Brick Exploration
13 grudnia 2023371 przegląd
AMAZING Figures, Disappointing Build... | The Frog House EARLY 2024 Review! LEGO Minecraft Set 21256
10 grudnia 20233 873 przegląd
LEGO Minecraft The Frog House 21256 EARLY 2024 Set Review
29 grudnia 2023289 przegląd
LEGO Minecraft The Frog House (21256) - EARLY 2024 Set Review
18 grudnia 20237 657 przegląd
LEGO Minecraft 2024 The Frog House 21256 Complete Tour & Review
14 grudnia 2023389 przegląd
LEGO Minecraft 21256 The Frog House – LEGO Speed Build Review
7 grudnia 202332 132 przegląd
LEGO Minecraft 2024 The Frog House 21256 Complete Build & Review
13 grudnia 2023214 przegląd
UNBOXING LEGO MINECRAFT 2024 The Frog House *21256* Speed Build
2 stycznia29 573 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 120 zł
wiek 8+, unisex, Minecraft, elementów 422 szt., bohaterów 3 szt.
od 180 zł
wiek 8+, unisex, Minecraft, elementów 372 szt., bohaterów 4 szt.
od 147 zł
wiek 8+, unisex, Minecraft, elementów 420 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części
od 239 zł
wiek 8+, unisex, science fiction, elementów 428 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części
od 152 zł
wiek 8+, unisex, fantasy, elementów 397 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części
od 218 zł
wiek 8+, unisex, zestawy fabularne, elementów 468 szt.
od 123 zł
wiek 8+, unisex, science fiction, elementów 408 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części
od 165 zł
wiek 8+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 385 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części
od 168 zł
wiek 8+, unisex, fantasy, elementów 345 szt., bohaterów 3 szt.
od 120 zł
wiek 8+, unisex, science fiction, elementów 479 szt., modeli 2, bohaterów 5 szt., ruchome części
od 107 zł
wiek 8+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 348 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części