Klocki Lego AT-AT 75288
Wideo 18Zdjęcia 13 |
Lego AT-AT 75288 |
|
Duży zestaw konstrukcyjny z klocków do złożenia legendarnego chodzika AT-AT, który brał udział w bitwie o planetę Hog w filmowej sadze Gwiezdne Wojny. Składa się z 1267 części i jest pozycjonowany jako produkt w średniej cenie z rodziny Lego Star Wars 2020. Chodzik AT-AT jest wyposażony w kokpit na trzy kompletne minifigurki (Generał Veers + dwóch kierowców chodzika), składane panele, działka sprężynowe, śmigacz, wyciągarkę, dolny właz, w który można rzucić detonator termiczny, i inne realistyczne szczegóły.
W zestawie jest też minifigurka Luke'a z mieczem świetlnym i dwóch szturmowców Imperium. Zestaw konstrukcyjny Lego AT-AT 75288 przeznaczony jest dla osób w wieku od 10 lat. Będzie świetnym prezentem dla inspirowanego filmami dzieciaka i kolekcjonera fanów specjalizującego się w uniwersum Gwiezdnych Wojen. Dzięki temu zestawowi użytkownik będzie mógł odtworzyć niesamowite przygody bohaterów Gwiezdnych Wojen, a fani serii ponownie przeżyją znajome, emocjonalne chwile. Klocki, wykonane z wysokiej jakości, trwałego i bezpiecznego tworzywa sztucznego, mają trwałe kolory i są mocno ze sobą połączone, zapewniając ogólną stabilność konstrukcji. Samodzielny montaż rozwija wyobraźnię, uwagę, kreatywność, wyobraźnię i koordynację ruchową.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lego 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lego.
Kup Lego AT-AT 75288
Wszystkie ceny 12 →LEGO Star Wars 75288 AT-AT | 749 zł |
LEGO Star Wars 75288 AT-AT | 748 zł |
Lego LEGO Star Wars AT-AT 75288 | 710 zł |
Lego Star Wars Ta At-at 75288 | 1 055 zł |
LEGO Star Wars, klocki AT-AT, 75288 | 848 zł |