Klocki Lego The Frozen Peaks 21243
Wideo 14Zdjęcia 9 |
Lego The Frozen Peaks 21243 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lego 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lego.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lego The Frozen Peaks 21243
Wszystkie ceny 36 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
LEGO Klocki LEGO Minecraft - Ośnieżone szczyty (21243) WielokoloroweZestaw Lego® Minecraft® Ośnieżone szczyty (21243) jest pełen praktycznych elementów i funkcji, które urozmaicają zabawę gracz... więcejom w wieku od ośmiu lat i starszym. Wiele rzeczy do zbudowania, walczenia, odkrywania i wysadzania! Gracze w Minecrafta rozpoznają ośnieżone szczyty i tajgę i z chęcią wykorzystają swoje umiejętności z gry, by wydobyć węgiel, żelazo i szmaragdy leżące pod lodem. Dzieci muszą zbudować bezpieczną bazę i zebrać jedzenie, zanim zaczną kopać. Gdy kultowe moby, Creeper™ i tułacz, podejdą za blisko, dzieci mogą uciec niebezpieczną jaskinią naciekową, użyć dynamitu, by wysadzić górę i dotrzeć do bazy lub pokierować kozą i zrzucić moby z klifu! Inne funkcje i akcesoria zapewnią niekończącą się zabawę rodem z Minecrafta. Dodatkową cyfrową rozrywkę zapewni aplikacja Lego Builder, w której można powiększać i obracać model podczas budowania. MediaMarkt.plZłóż skargę | 108 zł |
LEGO Minecraft 21243 O?nie?one szczytyWysoko w biomie o?nie?onych szczytów zag??bione w lodzie le?? ruda w?gla, ?elaza i szmaragdu. Zanim zaczniesz kopa?, zbuduj b... więcejaz? i zbierz jedzenie. Ale uwa?aj! Creeper i tu?acz spróbuj? pokrzy?owa? Ci szyki. Gdy zaatakuj?, uciekniesz przez niebezpieczn? jaskini? pe?n? bloków nacieków, u?yjesz dynamitu, by wysadzi? gór? i dotrze? do bazy czy mo?e znajdziesz koz?, by zepchn?? ich z klifu? W zestawie znajduj? si? kultowe postacie z Minecrafta®: Steve, Creeper, tu?acz i koza Wiele cech i funkcji pozwalaj?cych graczom budowa?, walczy?, odkrywa? i wysadza? Prezent na urodziny, pod choink? lub z innej okazji dla fanów Minecrafta® w wieku od o?miu lat ?atwe rozbudowywanie i ??czenie z innymi zestawami gwarantuje jeszcze wi?cej zabawy Aplikacja LEGO® Builder oferuje intuicyjne narz?dzia do powi?kszania i obracania 8+, 304 elements, 222mm x 262mm x 76mm Proshop.plZłóż skargę | 130 zł |
LEGO Minecraft 21243 Ośnieżone szczytyKlocki Minecraft 21243 Ośnieżone szczyty Klocki Minecraft 21243 Ośnieżone szczyty Zestaw LEGO... CeneoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 108 zł |
LEGO 21243 Minecraft Ośnieżone szczytyZestaw LEGO® Minecraft® Ośnieżone szczyty (21243) jest pełen praktycznych elementów i funkcji, które urozmaicają zabawę gracz... więcejom w wieku od ośmiu lat i starszym. Electro.plZłóż skargę | 110 zł |
Klocki LEGO Minecraft Ośnieżone szczyty 21243LEGO® Minecraft® Ośnieżone szczyty Zestaw LEGO® Minecraft® Ośnieżone szczyty (21243) jest pełen praktycznych elementów i funk... więcejcji, które urozmaicają zabawę graczom w wieku od ośmiu lat i starszym. NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY Liczba sztuk: 304 Zalecany wiek: 8+ Długość pudełka (mm): 262 Szerokość pudełka (mm): 222 Wysokość pudełka (mm): 76 Waga opakowania (kg): 0,5 Buduj, odkrywaj i wysadzaj! Gracze w Minecrafta® wybiorą się w emocjonującą przygodę, by kopać surowce z pokrytych lodem ośnieżonych szczytów, gdzie czają się moby. Wiele misji z Minecrafta® w jednym zestawie Dzieci muszą zbudować schronienie, kopać cenną rudę, zbadać jaskinię, wysadzić skały, walczyć z wrogami i zaprzyjaźnić się z kozą. Wysadzanie skał Użyj dynamitu do wysadzenia gór. Taranuj wrogie moby Zepchnij moby z klifu – koza Ci w tym pomoże. Walcz z kultowymi wrogami Powstrzymaj Creepera™ i tułacza przed zniweczeniem misji. Poznaj nowy wymiar budowania Dzieci mogą przybliżać, obracać i śledzić postępy dzięki zabawnej i intuicyjnej aplikacji LEGO® Builder. Oddaj akcję z Minecrafta® prosto w ręce graczy Ten wielofunkcyjny zestaw przenosi kreatywność i liczne możliwości z gry do prawdziwego świata, umożliwiając aktywną zabawę. Wiele rzeczy do zbudowania, walczenia, odkrywania i wysadzania! Gracze w Minecrafta rozpoznają ośnieżone szczyty i tajgę i z chęcią wykorzystają swoje umiejętności z gry, by wydobyć węgiel, żelazo i szmaragdy leżące pod lodem. Dzieci muszą zbudować bezpieczną bazę i zebrać jedzenie, zanim zaczną kopać. Gdy kultowe moby, Creeper™ i tułacz, podejdą za blisko, dzieci mogą uciec niebezpieczną jaskinią naciekową, użyć dynamitu, by wysadzić górę i dotrzeć do bazy lub pokierować kozą i zrzucić moby z klifu! Inne funkcje i akcesoria zapewnią niekończącą się zabawę rodem z Minecrafta. Dodatkową cyfrową rozrywkę zapewni aplikacja LEGO Builder, w której można powiększać i obracać model podczas budowania. Wielofunkcyjny zestaw z gry Minecraft® – LEGO® Minecraft Ośnieżone szczyty (21243) to zestaw pełen klasycznych cech i funkcji, dzięki którym gracze mogą budować, walczyć, odkrywać i wysadzać Figurki z Minecrafta® – w zestawie znajdują się kultowe postacie: Steve, Creeper™, tułacz i koza oraz autentyczne akcesoria, takie jak stół warsztatowy, pochodnia i diamentowy miecz Wiele pomysłów na zabawę – dzieci znajdują ośnieżone szczyty, budują bazę, wykopują cenne rudy, odkrywają jaskinie naciekowe, rozbijają skały dynamitem, zwalczają moby i pomagają kozie zepchnąć je z góry Prezent dla fanów Minecrafta® – ten pełen akcji zestaw z ośnieżonymi szczytami to świetny pomysł na prezent na urodziny, święta lub bez okazji dla dzieci w wieku od ośmiu lat Łatwe przebudowywanie – zestaw ma ok. 15 cm wysokości, 19 cm szerokości i 14 cm głębokości, a do tego można go przebudować i połączyć z Maxelektro.plZłóż skargę | 133 zł |
pokaż 20 ofert
Seria Lego MinecraftPorównaj w tabeli →
od 150 zł
wiek 8+, unisex, Minecraft, elementów 534 szt., bohaterów 3 szt., ruchome części
od 55 zł
wiek 8+, unisex, Minecraft, elementów 255 szt., bohaterów 1 szt., ruchome części
od 175 zł
wiek 8+, unisex, Minecraft, elementów 605 szt., modeli 2, bohaterów 4 szt.
od 70 zł
wiek 8+, unisex, Minecraft, elementów 364 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części
od 35 zł
wiek 6+, unisex, Minecraft, elementów 75 szt., bohaterów 1 szt.
od 105 zł
wiek 8+, unisex, Minecraft, elementów 427 szt., bohaterów 5 szt.
od 80 zł
wiek 8+, unisex, Minecraft, elementów 300 szt., bohaterów 4 szt.
od 250 zł
wiek 9+, unisex, Minecraft, elementów 868 szt., bohaterów 6 szt.
od 120 zł
wiek 8+, unisex, Minecraft, elementów 352 szt., bohaterów 1 szt., ruchome części
od 7 490 zł
wiek 12+, unisex, Minecraft, elementów 2863 szt., bohaterów 6 szt., ruchome części, efekty świetlne
od 86 zł
wiek 8+, unisex, Minecraft, elementów 234 szt., bohaterów 2 szt.
od 323 zł
wiek 8+, unisex, Minecraft, elementów 584 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 66 zł
wiek 8+, unisex, Minecraft, elementów 272 szt., bohaterów 2 szt.
od 1 062 zł
wiek 8+, unisex, Minecraft, elementów 408 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 635 zł
wiek 8+, unisex, Minecraft, elementów 644 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części
Wideo recenzje
OŚNIEŻONE SZCZYTY w LEGO MINECRAFT (21243) ⛄ / RECENZJA
30 grudnia 202215 159 przegląd
OŚNIEŻONE SZCZYTY ️ LEGO MINECRAFT 21243 RECENZJA
15 lutego 20235 560 przegląd
The Frozen Peaks! LEGO Minecraft 21243 Early Review
18 grudnia 202262 975 przegląd
LEGO Minecraft the Frozen Peaks (21243) - 2023 EARLY Set Review
17 grudnia 202217 559 przegląd
2023 LEGO Minecraft The Frozen Peaks EARLY Review! Set 21243
17 grudnia 20225 127 przegląd
2023 The Frozen Peaks - EARLY LEGO Minecraft Review! (21243)
29 grudnia 20221 664 przegląd
LEGO Minecraft 21243 The Frozen Peaks - LEGO Speed Build
27 stycznia 2023326 przegląd
LEGO Minecraft 21243 The Frozen Peaks Unboxing/Review
22 stycznia 2023171 przegląd
Lego Minecraft 21243 The Frozen Peaks leak prototype...
15 października 20221 227 przegląd
LEGO Minecraft The Frozen Peaks Review
22 grudnia 202242 865 przegląd
LEGO Minecraft Review: Set 21243 The Frozen Peaks! (2023)
6 stycznia 2023222 przegląd
Lego Minecraft 21243 The Frozen Peaks Speed Build
5 stycznia 2023380 368 przegląd
LEGO Minecraft 21243 The Frozen Peaks
21 stycznia 20231 014 przegląd
LEGO Minecraft 21243 The Frozen Peaks - Lego Speed Build Review
3 lutego 202364 890 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 80 zł
wiek 8+, unisex, Minecraft, elementów 340 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 107 zł
wiek 8+, unisex, Minecraft, elementów 316 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 111 zł
wiek 8+, unisex, Minecraft, elementów 287 szt., bohaterów 3 szt.
od 80 zł
od 111 zł
wiek 8+, unisex, Minecraft, elementów 257 szt., bohaterów 2 szt.
od 70 zł
wiek 8+, unisex, Minecraft, elementów 364 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części
od 120 zł
wiek 8+, unisex, Minecraft, elementów 352 szt., bohaterów 1 szt., ruchome części
od 55 zł
wiek 8+, unisex, Minecraft, elementów 255 szt., bohaterów 1 szt., ruchome części
od 112 zł
wiek 8+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 264 szt., bohaterów 3 szt.
od 80 zł
wiek 8+, unisex, science fiction, elementów 253 szt., bohaterów 2 szt.
od 108 zł
wiek 8+, unisex, science fiction, elementów 285 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części