Klocki Lego The Bee Cottage 21241
Wideo 12Zdjęcia 10 |
Lego The Bee Cottage 21241 2022 rokMinecraft |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lego 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lego.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lego The Bee Cottage 21241
Wszystkie ceny 35 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
LEGO Minecraft 21241 Pszczeli ulZbierz plastry miodu z ula, uprawiaj ro?liny i bro? swojej bazy, buduj?c dom w kszta?cie ula. Gdy w?ciek?e pszczo?y kr???ce w... więcejokó? pobliskiego drzewa zaatakuj?, podnie? dach ula, aby odkry? jeszcze wi?cej funkcji. Zawiera figurk? nied?wiadka, ma?ego zombie, pszczó? i inne funkcje Dzieci zbieraj? miód, uprawiaj? ro?liny i walcz? z mobami podczas budowy bazy w kszta?cie ula Prezent na urodziny, pod choink? lub z innej okazji dla fanów Minecrafta® w wieku od o?miu lat Zestaw ma 10 cm wysoko?ci, 14 cm szeroko?ci i 8 cm g??boko?ci Aplikacja LEGO® Builder oferuje intuicyjne narz?dzia do powi?kszania i obracania 8+, 254 elements, 191mm x 262mm x 61mm Proshop.plZłóż skargę | 78 zł |
LEGO Minecraft 21241 Pszczeli ul | 65 zł |
Klocki LEGO Minecraft Pszczeli ul 21241LEGO® Minecraft® Pszczeli ul Gracze w Minecrafta® w wieku od ośmiu lat będą zachwyceni, gdy dostaną zestaw LEGO® Minecraft Ps... więcejzczeli ul (21241). Ta zabawka stwarza nieograniczone możliwości zabawy. NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY Liczba sztuk: 254 Zalecany wiek: 8+ Długość pudełka (mm): 262 Szerokość pudełka (mm): 191 Wysokość pudełka (mm): 61 Waga opakowania (kg): 0,435 Gratka dla fanów Minecrafta w prawdziwym świecie Pełen pomysłów na zabawę zestaw z kultowymi pszczołami z Minecrafta® wywoła niezłe emocje u zapalonych graczy. Wielofunkcyjny zestaw z kultowymi pszczołami z gry Gracze mogą wybudować dom w kształcie pszczoły, zbierać miód, uprawiać pola i walczyć z wściekłymi pszczołami i zombie. Podnoszony dach Zdejmowany dach ula zapewnia więcej twórczej zabawy. Zbieraj plastry miodu Produkuj miód i uprawiaj rośliny na tętniącej życiem farmie. Pszczoły w natarciu Jedno pstryknięcie i już złe pszczoły latają wokół drzewa. Poznaj nowy wymiar budowania Dzieci mogą przybliżać, obracać i śledzić postępy dzięki zabawnej i intuicyjnej aplikacji LEGO® Builder. Praktyczny zestaw do zabawy i podziwiania Pozwól dziecku przeżywać emocje z Minecrafta® dzięki tej realistycznej wersji postaci z gry i pomysłowym przygodom. Pełen pomysłów na zabawę zestaw z kultowymi pszczołami z Minecrafta Gracze mogą wykorzystać umiejętności kreatywnego budowania z gry, aby stworzyć dom w kształcie ula. Zdejmowany dach zapewnia łatwy dostęp do wnętrza. Na zewnątrz można zbierać plastry miodu z ula, uprawiać rośliny i bronić się przed mobami. Zestaw zawiera figurkę niedźwiadka, małego zombie, trzy pszczoły i jedną wściekłą pszczołę. Dwie pszczoły można wprawić w ruch dookoła drzewa pstryknięciem palca. Dodatkową cyfrową zabawę zapewni aplikacja LEGO Builder, w której można powiększać i obracać model w trakcie budowania. Akcja rodem z Minecrafta® – zestaw LEGO® Minecraft Pszczeli ul (21241) jest pełen przygód, które wzniosą doświadczenie graczy na całkowicie nowy poziom Klasyczne postacie – w zestawie figurki niedźwiadka, małego zombie, trzech pszczół i wściekłej pszczoły, a także funkcje i akcesoria Zabawny zestaw – dzieci mogą zbierać plastry miodu z ula, uprawiać rośliny na farmie i walczyć z małym zombie, budując bazę w kształcie ula i przeżywając przygody z Minecrafta® Prezent dla dzieci – ten praktyczny zestaw to świetny prezent na urodziny, pod choinkę lub bez okazji dla ośmioletnich i starszych fanów Minecrafta® Do zabawy i ozdoby – model ma 10 cm wysokości, 14 cm szerokości i 8 cm głębokości Interaktywny model cyfrowy – aplikacja LEGO® Builder oferuje intuicyjne narzędzia do powiększania i obracania, aby zwizualizować model podczas budowania Minecraft® na żywo – zestawy LEGO® Minecraft pozwalają dzieciom czerpać radość z gry na nowy sposób. Moby, sceny i elementy ożywają za sprawą kreatywnych, Maxelektro.plZłóż skargę | 74 zł |
Klocki konstrukcyjne LEGO Minecraft 21241 Pszczeli ul DZI-ZKLO-LGO-1038Klocki LEGO® 21241 Pszczeli ul Gracze w Minecrafta® w wieku od ośmiu lat będą zachwyceni, gdy dostaną zestaw LEGO® Minecraft... więcejPszczeli ul (21241). Ta zabawka stwarza nieograniczone możliwości zabawy. Pełen pomysłów na zabawę zestaw z kultowymi pszczołami z MinecraftaGracz Komputronik.plZłóż skargę | 71 zł |
LEGO 21241 Minecraft Pszczeli ulGracze w Minecrafta® w wieku od ośmiu lat będą zachwyceni, gdy dostaną zestaw LEGO® Minecraft Pszczeli ul (21241). Ta zabawka... więcejstwarza nieograniczone możliwości zabawy. Electro.plZłóż skargę | 80 zł |
pokaż 20 ofert
Seria Lego MinecraftPorównaj w tabeli →
od 150 zł
wiek 8+, unisex, Minecraft, elementów 534 szt., bohaterów 3 szt., ruchome części
od 105 zł
wiek 8+, unisex, Minecraft, elementów 427 szt., bohaterów 5 szt.
od 55 zł
wiek 8+, unisex, Minecraft, elementów 255 szt., bohaterów 1 szt., ruchome części
od 175 zł
wiek 8+, unisex, Minecraft, elementów 605 szt., modeli 2, bohaterów 4 szt.
od 70 zł
wiek 8+, unisex, Minecraft, elementów 364 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części
od 34 zł
wiek 6+, unisex, Minecraft, elementów 75 szt., bohaterów 1 szt.
od 69 zł
wiek 8+, unisex, Minecraft, elementów 272 szt., bohaterów 2 szt.
od 80 zł
wiek 8+, unisex, Minecraft, elementów 300 szt., bohaterów 4 szt.
od 250 zł
wiek 9+, unisex, Minecraft, elementów 868 szt., bohaterów 6 szt.
od 118 zł
wiek 8+, unisex, Minecraft, elementów 352 szt., bohaterów 1 szt., ruchome części
od 90 zł
wiek 8+, unisex, Minecraft, elementów 234 szt., bohaterów 2 szt.
od 279 zł
wiek 8+, unisex, Minecraft, elementów 584 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 230 zł
wiek 8+, unisex, Minecraft, elementów 470 szt., bohaterów 3 szt.
od 64 zł
wiek 7+, unisex, Minecraft, elementów 159 szt., ruchome części
od 23 zł
wiek 7+, unisex, Minecraft, elementów 72 szt., bohaterów 1 szt.
Wideo recenzje
PSZCZELI UL LEGO MINECRAFT 21241 RECENZJA
28 grudnia 202211 074 przegląd
Lego Minecraft Unboxing: The Bee Cottage 21241
16 czerwca 2023478 przegląd
LEGO Minecraft 21241 The Bee Cottage - LEGO Speed Build
20 stycznia 2023704 przegląd
LEGO Minecraft the Bee Cottage (21241) - 2023 EARLY Set Review
30 grudnia 202216 128 przegląd
LEGO Minecraft Review: Set 21241 The Bee Cottage! (2023)
6 stycznia 2023325 przegląd
LEGO MINECRAFT The Bee Cottage 21241 #lego #minecraft
14 stycznia 20232 691 przegląd
LEGO MINECRAFT 21241 The Bee Cottage - Speed Build
30 stycznia 2023614 przegląd
LEGO Minecraft 21241 The Bee Cottage
7 stycznia 2023585 przegląd
LEGO Minecraft 21241 The Bee Cottage - Speed Build Review
7 lutego 20234 721 przegląd
LEGO Minecraft Bee Cottage (21241) Set Build & Review
6 stycznia 20234 287 przegląd
Review Lego Minecraft The Bee Cottage 21241 - New Set 2023 Official Images
15 grudnia 2022427 przegląd
LEGO Minecraft 21241 The Bee Cottage / レゴ マインクラフト 21241 ハチのコテージ
15 stycznia 20233 760 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 69 zł
od 55 zł
wiek 8+, unisex, Minecraft, elementów 255 szt., bohaterów 1 szt., ruchome części
od 45 zł
wiek 8+, unisex, Minecraft, elementów 238 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 90 zł
od 50 zł
wiek 8+, unisex, transport lądowy, elementów 247 szt., bohaterów 1 szt.
od 64 zł
wiek 8+, unisex, transport lądowy, elementów 291 szt., bohaterów 1 szt.
od 68 zł
wiek 8+, unisex, transport lądowy, elementów 262 szt., bohaterów 1 szt.
od 45 zł
wiek 8+, unisex, zwierzęta, elementów 258 szt., modeli 3, ruchome części