Klocki Lego The Mushroom House 21179
Wideo 17Zdjęcia 8 |
Lego The Mushroom House 21179 2022 rokMinecraft |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lego 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lego.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lego The Mushroom House 21179
Wszystkie ceny 40 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
LEGO Minecraft 21179 Dom w grzybieZbuduj dom w wielkim grzybie! Podnie? dach i ?ciany, by dosta? si? do mebli i sto?u rzemie?lniczego Proshop.plZłóż skargę | 78 zł |
LEGO Minecraft 21179 Dom w grzybie★ LEGO MINECRAFT DOM W GRZYBIE ZESTAW 21179 ★ DLACZEGO TEN ZESTAW? Przygody jak z Minecrafta... CeneoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 69 zł |
Klocki LEGO Minecraft Dom w grzybie 21179Dom w grzybie LEGO® Minecraft Ośmioletnim i starszym graczom w Minecrafta® spodoba się nowy wymiar gry, jaki oferuje zestaw p... więcejrezentowy LEGO® Minecraft Dom w grzybie (21179). NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY: Liczba sztuk: 272 Zalecany wiek: 8+ Długość pudełka (mm): 262 Szerokość pudełka (mm): 191 Wysokość pudełka (mm): 61 Waga opakowania (kg): 0,392 Dom w grzybie prosto z Minecrafta™ Ten wszechstronny, praktyczny zestaw stanowi połączenie znanych z Minecrafta™ przygód z kreatywnymi klockami LEGO®. Frajda jak w Minecrafcie™ Gracze Minecrafta™ w wieku od 8 lat mogą liczyć na wspaniałą zabawę z tym 272-elementowym zestawem pełnym funkcji. Buduj, baw się i eksponuj Dzieci świetnie się bawią w domu w grzybie i na zewnątrz. Więcej do odkrycia w środku Zdejmowane ściany i dach pozwalają zajrzeć do środka. Autentyczne bitwy Szkieletowy pajęczy jeździec sieje zniszczenie. Dzieci rozwijają umiejętności Ten wszechstronny zestaw daje dzieciom całe mnóstwo okazji do rozwoju kluczowych umiejętności podczas zabawy. Komplet klasycznych postaci Zestaw zawiera ulubieńców z Minecrafta™: Alex, grzybową krowę i pajęczego jeźdźca, a także fajne funkcje i akcesoria. Dom w grzybie prosto z Minecrafta Ogromny dom w grzybie to dla graczy w Minecrafta okazja do kreatywnej zabawy klockami. Dach i ściany konstrukcji można podnieść, by dostać się do mebli i stołu rzemieślniczego Maxelektro.plZłóż skargę | 74 zł |
LEGO 21179 Minecraft Dom w grzybieOśmioletnim i starszym graczom w Minecrafta spodoba się nowy wymiar gry, jaki oferuje zestaw prezentowy LEGO Minecraft Dom w... więcejgrzybie (21179). Electro.plZłóż skargę | 80 zł |
LEGO Minecraft Muchomorowy dom Muchomorowy dom 21179 | 103 zł |
pokaż 20 ofert
Seria Lego MinecraftPorównaj w tabeli →
od 150 zł
wiek 8+, unisex, Minecraft, elementów 534 szt., bohaterów 3 szt., ruchome części
od 70 zł
wiek 8+, unisex, Minecraft, elementów 364 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części
od 34 zł
wiek 6+, unisex, Minecraft, elementów 75 szt., bohaterów 1 szt.
od 105 zł
wiek 8+, unisex, Minecraft, elementów 427 szt., bohaterów 5 szt.
od 55 zł
wiek 8+, unisex, Minecraft, elementów 255 szt., bohaterów 1 szt., ruchome części
od 175 zł
wiek 8+, unisex, Minecraft, elementów 605 szt., modeli 2, bohaterów 4 szt.
od 80 zł
wiek 8+, unisex, Minecraft, elementów 300 szt., bohaterów 4 szt.
od 250 zł
wiek 9+, unisex, Minecraft, elementów 868 szt., bohaterów 6 szt.
od 119 zł
wiek 8+, unisex, Minecraft, elementów 352 szt., bohaterów 1 szt., ruchome części
od 90 zł
wiek 8+, unisex, Minecraft, elementów 234 szt., bohaterów 2 szt.
od 279 zł
wiek 8+, unisex, Minecraft, elementów 584 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 69 zł
wiek 8+, unisex, Minecraft, elementów 272 szt., bohaterów 2 szt.
od 1 422 zł
wiek 8+, unisex, Minecraft, elementów 318 szt., bohaterów 3 szt., ruchome części
od 218 zł
wiek 8+, unisex, Minecraft, elementów 386 szt., bohaterów 3 szt., ruchome części
od 32 zł
wiek 7+, unisex, Minecraft, elementów 92 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
Wideo recenzje
LEGO Minecraft the Mushroom House (21179) - 2022 Set Review
7 stycznia 202232 898 przegląd
LEGO MINECRAFT 21179 DOM W GRZYBIE - RECENZJA
25 lutego 2022792 przegląd
DOM W GRZYBIE (21179) / RECENZJA
7 marca 20236 293 przegląd
LEGO MINECRAFT 21179 | DOM W GRZYBIE | RECENZJA
25 maja 20229 058 przegląd
MALI FACHOWCY OD MINECRAFT DZIADEK WBIŁ NA ODCINEK LEGO MINECRAFT 21179 DOM W GRZYBIE Recenzja
23 kwietnia 2022637 przegląd
Lego Minecraft #21179 Mushroom House set!
29 stycznia 2022287 przegląd
LEGO Minecraft 2022 | The Mushroom House (21179)
15 stycznia 2022544 przegląd
LEGO Minecraft 21179 The Mushroom House Review! #Shorts
11 kwietnia 2022701 przegląd
New LEGO Minecraft 2022 – 21179 – The Mushroom House Revealed #shorts
3 grudnia 2021394 przegląd
LEGO Minecraft: The Mushroom House 21179 review! Only wholesome stuff in this compact set
15 lutego 202229 022 przegląd
LEGO Minecraft The Mushroom House - 21179 - Unboxing & Review
16 czerwca 2022257 przegląd
LEGO Minecraft The Mushroom House 21179 | Speed Build | ASMR | lego beats
4 kwietnia 2023305 przegląd
【レゴ】マインクラフト キノコハウス 21179【LEGO】The Mushroom House
5 lutego 2022510 przegląd
LEGO Minecraft 21179 The Mushroom House
9 lipca 20222 116 przegląd
Lego Minecraft The Mushroom House 21179 Speed Build
3 czerwca 20232 281 przegląd
This mushroom is inedible! LEGO MINECRAFT 21179 The Mushroom House : Speed Build
28 grudnia 2022636 przegląd
LEGO Minecraft The Mushroom House 21179 #speedbuild
20 sierpnia 2023233 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 55 zł
wiek 8+, unisex, Minecraft, elementów 255 szt., bohaterów 1 szt., ruchome części
od 45 zł
wiek 8+, unisex, Minecraft, elementów 238 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 90 zł
od 68 zł
wiek 8+, unisex, transport lądowy, elementów 262 szt., bohaterów 1 szt.
od 64 zł
wiek 8+, unisex, transport lądowy, elementów 291 szt., bohaterów 1 szt.
od 50 zł
wiek 8+, unisex, transport lądowy, elementów 247 szt., bohaterów 1 szt.
od 45 zł
wiek 8+, unisex, zwierzęta, elementów 258 szt., modeli 3, ruchome części