Конструктор Lego Creative Monsters 11017
Відео 11Фото 10 |
Lego Creative Monsters 11017 2022 рікClassic |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lego 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lego.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lego Creative Monsters 11017
Усі ціни 18 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
LEGO 11017 Classic Kreatywne potwory pudelko z klockami 5 zabawek mini-potDzięki temu zestawowi LEGO Classic Creative Monster możesz dołączyć do przyjaciół i członków rodziny przez wiele godzin otwar... щеtej zabawy z klockami LEGO Classic Creative Monsters
Zawiera wszystko, czego potrzebują dzieci, aby stworzyć 5 zabawek z potworami, a także stos klocków LEGO do budowania większej liczby kreacji potworów!
Dzieci budują i bawią się z 5 dołączonymi pomysłami na modelki, a następnie odkrywają i odkrywają, gdy znajdują sposoby na stworzenie własnych zabawek budowlanych LEGO
LEGO kreatywne zestawy i zabawki budowlane dla dzieci od 4 lat zapewniają kreatywną aktywność budowlaną dla dzieci, która pomaga rozwijać kluczowe umiejętności życiowe
Każdy z pomysłów na model jest dostarczany z własnym przewodnikiem krok po kroku, dzięki czemu nawet początkujący budownicy mogą się dobrze bawić przy budowie swoich zabawek budowlanych
Ten zestaw LEGO Classic to świetny prezent urodzinowy lub bożonarodzeniow Amazon.plПоскаржитись | 29 zł |
Zestaw klocków Lego Classic Oryginalne potwory 140 elementów (11017)Z zestawem LEGO Classic oryginalne potwory (11017) dzieci wraz z przyjaciółmi i członkami rodziny mogą bez końca cieszyć się... щеkreatywną zabawą. Znajdziesz elementy LEGO we wszystkich kolorach tęczy, pomysły na zbudowanie 5 zabawkowych potworów i dodatkowe klocki umożliwiające nieograniczone budowanie! Idealny dla dzieci od 4 lat Pomysły na budowę każdego z 5 potworów są przedstawione w formie ilustrowanych instrukcji krok po kroku, więc nawet początkujący poczują radość i dumę z tworzenia własnych zabawek LEGO. Rozwijanie kluczowych umiejętności życiowych Klocki LEGO Classic - to pomysły i inspiracje w rękach dzieci, ponieważ tworzenie fascynujących modeli zachęca do niekończącej się zabawy bez żadnych ograniczeń i przyczynia się do rozwoju umiejętności twórczych u dzieci, z których będą korzystać przez całe życie. Rozetka.plПоскаржитись | 32 zł |
LEGO Classic 11017 Kreatywne potwory Pomys?owa zabawa dla dzieci czterolatki i starsze dzieci mog? wspólnie ze znajomymi i rodzin? uczestniczy? w swobodnej, w... щеielogodzinnej zabawie, buduj?c zestaw LEGO® Classic Kreatywne potwory (11017) Co jest w ?rodku? zestaw zawiera wszystko, czego dzieci potrzebuj? do zbudowania pi?ciu modeli potworków, a tak?e mnóstwo klocków LEGO®, które pozwalaj? budowa? w?asne konstrukcje Inspiruj?ce modele zach?caj? do zabawy dzieci mog? zbudowa? pi?? modeli wed?ug do??czonych instrukcji, a potem zaj?? si? obmy?laniem pomys?owych sposobów tworzenia zabawek z klocków LEGO® Prezent na ka?d? okazj? zestaw nadaje si? na prezent urodzinowy, ?wi?teczny lub ka?d? inn? okazj? dla konstruktorów LEGO® i dzieci, które chcia?yby powi?kszy? swoj? kolekcj? klocków LEGO Klocki LEGO® w kolorach t?czy dzieci mog? zbudowa? wszystko, co tylko chc?, ze 140 klocków z tego oryginalnego zestawu LEGO Wi?cej zestawów do zebrania i po??czenia ten zestaw mo?na po??czy? z innymi zestawami z serii LEGO® Classic, aby kreatywna zabawa by?a jeszcze lepsza Proste ilustrowane instrukcje do ka?dego z pi?ciu modeli w zestawie do??czone s? szczegó?owe instrukcje, wi?c nawet zupe?ni nowicjusze b?d? mogli poczu? rado?? z samodzielnego zbudowania w?asnych zabawek LEGO® Nauka przez zabaw? zestawy konstrukcyjne LEGO® Classic pomagaj? dzieciom rozwija? kreatywne umiej?tno?ci na ca?e ?ycie Wysokiej jako?ci pomys?owe zabawki dla dzieci elementy LEGO® spe?niaj? rygorystyczne standardy bran?owe, dzi?ki czemu s? jednolite i zawsze do siebie pasuj? i tak jest niezmiennie od 1958 roku Bezpiecze?stwo potwierdzone testami wszystkie zabawki konstrukcyjne LEGO® przechodz? gruntowne testy, aby mo?na by?o mie? pewno??, ?e spe?niaj? surowe wymogi bezpiecze?stwa Proshop.plПоскаржитись | 46 zł |
LEGO Classic 11017 Kreatywne potworyGXP-854758 Dzieci, znajomi i członkowie rodziny mogą się wspólnie bawić przez wiele godzin... CeneoДоставка: по Польщі Поскаржитись | 29 zł |
Klocki konstrukcyjne LEGO Classic 11017 Kreatywne potwory DZI-ZKLO-LGO-053Klocki Classic 11017 Kreatywne potwory, Lego Dzieci, znajomi i członkowie rodziny mogą się wspólnie bawić przez wiele godzin... щеdzięki zestawowi LEGO® Classic Kreatywne potwory (11017). Zestaw zawiera klocki LEGO w kolorach tęczy, pięć modeli potworków i torebkę z dodatkowymi klockami, z których można budować własne dzieła. W sam raz dla dzieci w wieku od czterech lat. Do każdego z pięciu miniaturowych modeli w zestawie dołączone są szczegółowe ilustrowane instrukcje, więc nawet zupełni nowicjusze będą mogli poczuć dumę i radość z samodzielnego zbudowania zabawek LEGO. Rozwój kluczowych umiejętności. W zestawach konstrukcyjnych LEGO Classic czekają niezwykłe modele do zbudowania, które dostarczają dzieciom pomysły i inspiracje zachęcające do swobodnej zabawy rozwijającej kreatywność na całe życie. Pomysłowa zabawa dla dzieci — czterolatki i starsze dzieci mogą wspólnie ze znajomymi i rodziną uczestniczyć w swobodnej, wielogodzinnej zabawie, budując zestaw LEGO® Classic Kreatywne potwory (11017). Co jest w środku? — zestaw zawiera wszystko, czego dzieci potrzebują do zbudowania pięciu modeli potworków, a także mnóstwo klocków LEGO®, które pozwalają budować własne konstrukcje. Inspirujące modele zachęcają do zabawy — dzieci mogą zbudować pięć modeli według dołączonych instrukcji, a potem zająć się obmyślaniem pomysłowych sposobów tworzenia zabawek z klocków LEGO®. Prezent na każdą okazję — zestaw nadaje się na prezent urodzinowy, świąteczny lub każdą inną okazję dla konstruktorów LEGO® i dzieci, które chciałyby powiększyć swoją kolekcję klocków LEGO. Klocki LEGO® w kolorach tęczy — dzieci mogą zbudować wszystko, co tylko chcą, ze 140 klocków z tego oryginalnego zestawu LEGO. Więcej zestawów do zebrania i połączenia — ten zestaw można połączyć z innymi zestawami z serii LEGO® Classic, aby kreatywna zabawa była jeszcze lepsza. Proste ilustrowane instrukcje — do każdego z pięciu modeli w zestawie dołączone są szczegółowe instrukcje, więc nawet zupełni nowicjusze będą mogli poczuć radość z samodzielnego zbudowania własnych zabawek LEGO®. Nauka przez zabawę — zestawy konstrukcyjne LEGO® Classic pomagają dzieciom rozwijać kreatywne umiejętności na całe życie. Wysokiej jakości pomysłowe zabawki dla dzieci — elementy LEGO® spełniają rygorystyczne standardy branżowe, dzięki czemu są jednolite i zawsze do siebie pasują — i tak jest niezmiennie od 1958 roku. Bezpieczeństwo potwierdzone testami — wszystkie zabawki konstrukcyjne LEGO® przechodzą gruntowne testy, aby można było mieć pewność, że spełniają surowe wymogi bezpieczeństwa. Komputronik.plПоскаржитись | 35 zł |
ще 13 пропозицій
Серія Lego ClassicПорівняти в таблиці →
від 168 zł
вік 4+, унісекс, набори деталей, деталей 790 шт, рухомі деталі, бокс для зберігання
від 94 zł
вік 4+, унісекс, набори деталей, деталей 484 шт, рухомі деталі, бокс для зберігання
Відеоогляди
To mój ulubiony zestaw LEGO CLASSIC ! / LEGO Classic 11017 Kreatywne potwory / Recenzja
25 листопада 20222 076 переглядів
Verdtxu LEGO 11017 Mini Monsters
29 листопада 2022419 переглядів
LEGO CLASSIC 11017 Creative Monsters
8 лютого 20231 356 переглядів
LEGO Classic 11017 Creative Monsters Unboxing & Speed Build
5 березня 2023895 переглядів
LEGO CLASSIC 2021 PARTS REVIEW! Creative Monsters! Lego set #11017
20 квітня 2022994 перегляда
Mixels are Back in 2022! Lego 11017 Creative Monsters Review
2 березня 20229 869 переглядів
LEGO Instructions | Classic | 11017 | Creative Monsters
13 березня 20221 182 перегляда
LEGO Classic Creative Monsters (11017) - Unboxing and Building Ideas
15 червня 2022774 перегляда
LEGO Classic Monster #1 (11017) Building Instructions
16 травня 20223 172 перегляда
LEGO Classic Monster #5 (11017) Building Instructions
20 травня 20225 422 перегляда
Classic Creative Monsters - Speed Build & Stop Motion【LEGO Classic 11017】
22 липня 202323 982 перегляда
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 23 zł
вік 6+, унісекс, тварини, деталей 137 шт, моделей 3, рухомі деталі
від 37 zł
вік 5+, унісекс, повітряний транспорт, деталей 140 шт, персонажів 2 шт
від 23 zł
вік 7+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 142 шт, персонажів 1 шт, рухомі деталі
від 23 zł
вік 6+, унісекс, фантастика, деталей 146 шт, персонажів 1 шт