Klocki Lego Creative Monsters 11017
Wideo 11Zdjęcia 10 |
Lego Creative Monsters 11017 2022 rokClassic |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lego 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lego.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lego Creative Monsters 11017
Wszystkie ceny 18 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
LEGO 11017 Classic Kreatywne potwory pudelko z klockami 5 zabawek mini-potDzięki temu zestawowi LEGO Classic Creative Monster możesz dołączyć do przyjaciół i członków rodziny przez wiele godzin otwar... więcejtej zabawy z klockami LEGO Classic Creative Monsters
Zawiera wszystko, czego potrzebują dzieci, aby stworzyć 5 zabawek z potworami, a także stos klocków LEGO do budowania większej liczby kreacji potworów!
Dzieci budują i bawią się z 5 dołączonymi pomysłami na modelki, a następnie odkrywają i odkrywają, gdy znajdują sposoby na stworzenie własnych zabawek budowlanych LEGO
LEGO kreatywne zestawy i zabawki budowlane dla dzieci od 4 lat zapewniają kreatywną aktywność budowlaną dla dzieci, która pomaga rozwijać kluczowe umiejętności życiowe
Każdy z pomysłów na model jest dostarczany z własnym przewodnikiem krok po kroku, dzięki czemu nawet początkujący budownicy mogą się dobrze bawić przy budowie swoich zabawek budowlanych
Ten zestaw LEGO Classic to świetny prezent urodzinowy lub bożonarodzeniow Amazon.plZłóż skargę | 29 zł |
Zestaw klocków Lego Classic Oryginalne potwory 140 elementów (11017)Z zestawem LEGO Classic oryginalne potwory (11017) dzieci wraz z przyjaciółmi i członkami rodziny mogą bez końca cieszyć się... więcejkreatywną zabawą. Znajdziesz elementy LEGO we wszystkich kolorach tęczy, pomysły na zbudowanie 5 zabawkowych potworów i dodatkowe klocki umożliwiające nieograniczone budowanie! Idealny dla dzieci od 4 lat Pomysły na budowę każdego z 5 potworów są przedstawione w formie ilustrowanych instrukcji krok po kroku, więc nawet początkujący poczują radość i dumę z tworzenia własnych zabawek LEGO. Rozwijanie kluczowych umiejętności życiowych Klocki LEGO Classic - to pomysły i inspiracje w rękach dzieci, ponieważ tworzenie fascynujących modeli zachęca do niekończącej się zabawy bez żadnych ograniczeń i przyczynia się do rozwoju umiejętności twórczych u dzieci, z których będą korzystać przez całe życie. Rozetka.plZłóż skargę | 32 zł |
LEGO Classic 11017 Kreatywne potwory Pomys?owa zabawa dla dzieci czterolatki i starsze dzieci mog? wspólnie ze znajomymi i rodzin? uczestniczy? w swobodnej, w... więcejielogodzinnej zabawie, buduj?c zestaw LEGO® Classic Kreatywne potwory (11017) Co jest w ?rodku? zestaw zawiera wszystko, czego dzieci potrzebuj? do zbudowania pi?ciu modeli potworków, a tak?e mnóstwo klocków LEGO®, które pozwalaj? budowa? w?asne konstrukcje Inspiruj?ce modele zach?caj? do zabawy dzieci mog? zbudowa? pi?? modeli wed?ug do??czonych instrukcji, a potem zaj?? si? obmy?laniem pomys?owych sposobów tworzenia zabawek z klocków LEGO® Prezent na ka?d? okazj? zestaw nadaje si? na prezent urodzinowy, ?wi?teczny lub ka?d? inn? okazj? dla konstruktorów LEGO® i dzieci, które chcia?yby powi?kszy? swoj? kolekcj? klocków LEGO Klocki LEGO® w kolorach t?czy dzieci mog? zbudowa? wszystko, co tylko chc?, ze 140 klocków z tego oryginalnego zestawu LEGO Wi?cej zestawów do zebrania i po??czenia ten zestaw mo?na po??czy? z innymi zestawami z serii LEGO® Classic, aby kreatywna zabawa by?a jeszcze lepsza Proste ilustrowane instrukcje do ka?dego z pi?ciu modeli w zestawie do??czone s? szczegó?owe instrukcje, wi?c nawet zupe?ni nowicjusze b?d? mogli poczu? rado?? z samodzielnego zbudowania w?asnych zabawek LEGO® Nauka przez zabaw? zestawy konstrukcyjne LEGO® Classic pomagaj? dzieciom rozwija? kreatywne umiej?tno?ci na ca?e ?ycie Wysokiej jako?ci pomys?owe zabawki dla dzieci elementy LEGO® spe?niaj? rygorystyczne standardy bran?owe, dzi?ki czemu s? jednolite i zawsze do siebie pasuj? i tak jest niezmiennie od 1958 roku Bezpiecze?stwo potwierdzone testami wszystkie zabawki konstrukcyjne LEGO® przechodz? gruntowne testy, aby mo?na by?o mie? pewno??, ?e spe?niaj? surowe wymogi bezpiecze?stwa Proshop.plZłóż skargę | 46 zł |
LEGO Classic 11017 Kreatywne potworyGXP-854758 Dzieci, znajomi i członkowie rodziny mogą się wspólnie bawić przez wiele godzin... CeneoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 29 zł |
Klocki konstrukcyjne LEGO Classic 11017 Kreatywne potwory DZI-ZKLO-LGO-053Klocki Classic 11017 Kreatywne potwory, Lego Dzieci, znajomi i członkowie rodziny mogą się wspólnie bawić przez wiele godzin... więcejdzięki zestawowi LEGO® Classic Kreatywne potwory (11017). Zestaw zawiera klocki LEGO w kolorach tęczy, pięć modeli potworków i torebkę z dodatkowymi klockami, z których można budować własne dzieła. W sam raz dla dzieci w wieku od czterech lat. Do każdego z pięciu miniaturowych modeli w zestawie dołączone są szczegółowe ilustrowane instrukcje, więc nawet zupełni nowicjusze będą mogli poczuć dumę i radość z samodzielnego zbudowania zabawek LEGO. Rozwój kluczowych umiejętności. W zestawach konstrukcyjnych LEGO Classic czekają niezwykłe modele do zbudowania, które dostarczają dzieciom pomysły i inspiracje zachęcające do swobodnej zabawy rozwijającej kreatywność na całe życie. Pomysłowa zabawa dla dzieci — czterolatki i starsze dzieci mogą wspólnie ze znajomymi i rodziną uczestniczyć w swobodnej, wielogodzinnej zabawie, budując zestaw LEGO® Classic Kreatywne potwory (11017). Co jest w środku? — zestaw zawiera wszystko, czego dzieci potrzebują do zbudowania pięciu modeli potworków, a także mnóstwo klocków LEGO®, które pozwalają budować własne konstrukcje. Inspirujące modele zachęcają do zabawy — dzieci mogą zbudować pięć modeli według dołączonych instrukcji, a potem zająć się obmyślaniem pomysłowych sposobów tworzenia zabawek z klocków LEGO®. Prezent na każdą okazję — zestaw nadaje się na prezent urodzinowy, świąteczny lub każdą inną okazję dla konstruktorów LEGO® i dzieci, które chciałyby powiększyć swoją kolekcję klocków LEGO. Klocki LEGO® w kolorach tęczy — dzieci mogą zbudować wszystko, co tylko chcą, ze 140 klocków z tego oryginalnego zestawu LEGO. Więcej zestawów do zebrania i połączenia — ten zestaw można połączyć z innymi zestawami z serii LEGO® Classic, aby kreatywna zabawa była jeszcze lepsza. Proste ilustrowane instrukcje — do każdego z pięciu modeli w zestawie dołączone są szczegółowe instrukcje, więc nawet zupełni nowicjusze będą mogli poczuć radość z samodzielnego zbudowania własnych zabawek LEGO®. Nauka przez zabawę — zestawy konstrukcyjne LEGO® Classic pomagają dzieciom rozwijać kreatywne umiejętności na całe życie. Wysokiej jakości pomysłowe zabawki dla dzieci — elementy LEGO® spełniają rygorystyczne standardy branżowe, dzięki czemu są jednolite i zawsze do siebie pasują — i tak jest niezmiennie od 1958 roku. Bezpieczeństwo potwierdzone testami — wszystkie zabawki konstrukcyjne LEGO® przechodzą gruntowne testy, aby można było mieć pewność, że spełniają surowe wymogi bezpieczeństwa. Komputronik.plZłóż skargę | 35 zł |
pokaż 13 ofert
Seria Lego ClassicPorównaj w tabeli →
od 168 zł
wiek 4+, unisex, zestawy elementów, elementów 790 szt., ruchome części, pudełko do przechowywania
od 133 zł
wiek 5+, unisex, zestawy fabularne, elementów 441 szt., efekty świetlne
od 22 zł
wiek 4+, unisex, zestawy elementów, elementów 60 szt., ruchome części
od 99 zł
wiek 4+, unisex, zestawy elementów, elementów 500 szt.
Wideo recenzje
To mój ulubiony zestaw LEGO CLASSIC ! / LEGO Classic 11017 Kreatywne potwory / Recenzja
25 listopada 20222 076 przegląd
Verdtxu LEGO 11017 Mini Monsters
29 listopada 2022419 przegląd
LEGO CLASSIC 11017 Creative Monsters
8 lutego 20231 356 przegląd
LEGO Classic 11017 Creative Monsters Unboxing & Speed Build
5 marca 2023895 przegląd
LEGO CLASSIC 2021 PARTS REVIEW! Creative Monsters! Lego set #11017
20 kwietnia 2022994 przegląd
Mixels are Back in 2022! Lego 11017 Creative Monsters Review
2 marca 20229 869 przegląd
LEGO Instructions | Classic | 11017 | Creative Monsters
13 marca 20221 182 przegląd
LEGO Classic Creative Monsters (11017) - Unboxing and Building Ideas
15 czerwca 2022774 przegląd
LEGO Classic Monster #1 (11017) Building Instructions
16 maja 20223 172 przegląd
LEGO Classic Monster #5 (11017) Building Instructions
20 maja 20225 422 przegląd
Classic Creative Monsters - Speed Build & Stop Motion【LEGO Classic 11017】
22 lipca 202323 982 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 23 zł
wiek 6+, unisex, zwierzęta, elementów 137 szt., modeli 3, ruchome części
od 23 zł
wiek 6+, unisex, zwierzęta, elementów 149 szt., modeli 3, ruchome części
od 37 zł
wiek 5+, unisex, transport lotniczy, elementów 140 szt., bohaterów 2 szt.
od 23 zł
wiek 7+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 142 szt., bohaterów 1 szt., ruchome części
od 23 zł
wiek 6+, unisex, science fiction, elementów 146 szt., bohaterów 1 szt.