Klocki Lego T. rex Dinosaur Breakout 76944
Wideo 12Zdjęcia 9 |
Lego T. rex Dinosaur Breakout 76944 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lego 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lego.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lego T. rex Dinosaur Breakout 76944
Wszystkie ceny 26 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
LEGO Jurassic World 76944 Ucieczka tyranozaura | 168 zł |
Klocki LEGO Jurassic World Ucieczka tyranozaura 76944LEGO® Jurassic World Ucieczka tyranozaura Młodzi miłośnicy dinozaurów i fajnych pojazdów będą się świetnie bawić, budując zes... więcejtaw LEGO® Jurassic World Ucieczka tyranozaura (76944) dla czterolatków i starszych dzieci. Zestaw zawiera lotnisko z lądowiskiem dla helikopterów, garaż, helikopter, łazik, płot, który można przewrócić, i ruchomą figurkę tyranozaura. W komplecie są też trzy minifigurki — Owen Grady, Zia Rodriguez i strażnik dzikiej przyrody — oraz akcesoria do pomysłowej zabawy, takie jak jajo dinozaura i krótkofalówka. NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY Liczba sztuk: 140 Zalecany wiek: 4+ Długość pudełka (mm): 382 Szerokość pudełka (mm): 262 Wysokość pudełka (mm): 56,5 Waga opakowania (kg): 0,62 Nauka budowania dla fanów dinozaurów Zestaw z lotniskiem, helikopterem, łazikiem i tyranozaurem pozwoli zapoznać dzieci od 4 lat z LEGO® Jurassic World. Specjalnie dla dzieci Ten zestaw został pomyślany tak, aby odpowiadał umiejętnościom i zdolności skupienia uwagi początkujących budowniczych LEGO®. Szczegółowy port lotniczy Jest tu lądowisko i garaż na helikopter i łazik. Zapadające się ogrodzenie Figurka tyranozaura pozwala bawić się w ucieczkę dinozaura. 3 minifigurki do zabawy Owen Grady, Zia Rodriguez i strażnik dzikiej przyrody. Wspólna zabawa Aby zbudować ten zestaw ze 140 części, małym dzieciom wystarczy niewielka pomoc rodzica lub starszego rodzeństwa. Wiele godzin zabawy pobudzającej wyobraźnię Jajo dinozaura, krótkofalówka i broń usypiająca dadzą dzieciom dodatkową inspirację do tworzenia własnych historii. Proste instrukcje Proste ilustrowane instrukcje są doskonałe dla dzieci, które dopiero uczą się czytać. W darmowej aplikacji Instrukcje budowania LEGO® dostępne są interaktywne cyfrowe instrukcje, które jeszcze bardziej urozmaicają zabawę. Rodzinna frajda Zabawki konstrukcyjne LEGO 4+ świetnie się sprawdzają w roli prezentów — pozwalają dzieciom poznać świat pełen filmowych ulubieńców, postaci znanych z telewizji oraz bohaterów życia codziennego. Zestawy zawierają modele z klockami startowymi, dzięki którym początkujący konstruktorzy mogą składać konstrukcje z odrobiną pomocy dorosłych lub starszego rodzeństwa. Zestaw startowy — zapoznaj dzieci w wieku od czterech lat z serią zabawek LEGO® Jurassic World dzięki zestawowi Ucieczka tyranozaura (76944) zawierającemu lotnisko, helikopter, łazik i figurkę tyranozaura Trzy minifigurki LEGO® — Owen Grady, Zia Rodriguez i strażnik dzikiej przyrody z akcesoriami do pomysłowej zabawy takimi jak krótkofalówka i broń ze środkiem usypiającym Mnóstwo elementów zachęcających do zabawy — lotnisko z lądowiskiem dla helikopterów i garażem, otwierana klatka, którą można przetransportow Maxelektro.plZłóż skargę | 194 zł |
Klocki konstrukcyjne LEGO Jurassic World 76944 Ucieczka tyranozaura DZI-ZKKlocki 76944 Ucieczka tyranozaura, Lego Młodzi miłośnicy dinozaurów i fajnych pojazdów będą się świetnie bawić, budując zesta... więcejw LEGO® Jurassic World Ucieczka tyranozaura (76944) dla czterolatków i starszych dzieci. Zestaw zawiera lotnisko z lądowiskiem dla helikopterów, garaż, helikopter, łazik, płot, który można przewrócić, i ruchomą figurkę tyranozaura. W komplecie są też trzy minifigurki — Owen Grady, Zia Rodriguez i strażnik dzikiej przyrody — oraz akcesoria do pomysłowej zabawy, takie jak jajo dinozaura i krótkofalówka. Proste ilustrowane instrukcje są doskonałe dla dzieci, które dopiero uczą się czytać. W darmowej aplikacji Instrukcje budowania LEGO® dostępne są interaktywne cyfrowe instrukcje, które jeszcze bardziej urozmaicają zabawę. Zabawki konstrukcyjne LEGO 4+ świetnie się sprawdzają w roli prezentów — pozwalają dzieciom poznać świat pełen filmowych ulubieńców, postaci znanych z telewizji oraz bohaterów życia codziennego. Zestawy zawierają modele z klockami startowymi, dzięki którym początkujący konstruktorzy mogą składać konstrukcje z odrobiną pomocy dorosłych lub starszego rodzeństwa. Zestaw startowy — zapoznaj dzieci w wieku od czterech lat z serią zabawek LEGO® Jurassic World dzięki zestawowi Ucieczka tyranozaura (76944) zawierającemu lotnisko, helikopter, łazik i figurkę tyranozaura Trzy minifigurki LEGO® — Owen Grady, Zia Rodriguez i strażnik dzikiej przyrody z akcesoriami do pomysłowej zabawy takimi jak krótkofalówka i broń ze środkiem usypiającym Mnóstwo elementów zachęcających do zabawy — lotnisko z lądowiskiem dla helikopterów i garażem, otwierana klatka, którą można przetransportow Komputronik.plZłóż skargę | 219 zł |
LEGO 76944 Jurassic World Ucieczka tyranozauraMłodzi miłośnicy dinozaurów i fajnych pojazdów będą się świetnie bawić, budując zestaw LEGO® Jurassic World Ucieczka tyranoza... więcejura (76944) dla czterolatków i starszych dzieci. Zestaw zawiera lotnisko z lądowiskiem dla helikopterów, garaż, helikopter, łazik, płot, który można przewrócić, i ruchomą figurkę tyranozaura. W komplecie są też trzy minifigurki — Owen Grady, Zia Rodriguez i strażnik dzikiej przyrody — oraz akcesoria do pomysłowej zabawy, takie jak jajo dinozaura i krótkofalówka. Electro.plZłóż skargę | 200 zł |
LEGO 76944 Jurassic World Ucieczka tyranozauraMłodzi miłośnicy dinozaurów i fajnych pojazdów będą się świetnie bawić, budując zestaw LEGO® Jurassic World Ucieczka tyranoza... więcejura (76944) dla czterolatków i starszych dzieci. Zestaw zawiera lotnisko z lądowiskiem dla helikopterów, garaż, helikopter, łazik, płot, który można przewrócić, i ruchomą figurkę tyranozaura. W komplecie są też trzy minifigurki — Owen Grady, Zia Rodriguez i strażnik dzikiej przyrody — oraz akcesoria do pomysłowej zabawy, takie jak jajo dinozaura i krótkofalówka.. Avans.plZłóż skargę | 200 zł |
pokaż 20 ofert
Seria Lego Jurassic WorldPorównaj w tabeli →
od 476 zł
wiek 9+, unisex, zwierzęta, elementów 810 szt., bohaterów 6 szt., ruchome części
od 112 zł
wiek 7+, unisex, science fiction, elementów 198 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 500 zł
wiek 18+, unisex, zwierzęta, elementów 1212 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części
od 168 zł
wiek 4+, unisex, zwierzęta, elementów 140 szt., bohaterów 3 szt., ruchome części
od 89 zł
wiek 6+, unisex, science fiction, elementów 211 szt., bohaterów 1 szt.
od 261 zł
wiek 9+, unisex, science fiction, elementów 512 szt., bohaterów 3 szt.
od 137 zł
wiek 9+, unisex, science fiction, elementów 577 szt.
od 190 zł
wiek 8+, unisex, zwierzęta, elementów 308 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części
od 200 zł
wiek 7+, unisex, zwierzęta, elementów 240 szt., bohaterów 3 szt., ruchome części
od 177 zł
wiek 8+, unisex, science fiction, elementów 281 szt., bohaterów 2 szt.
od 200 zł
wiek 6+, dla chłopców, science fiction, elementów 360 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części
od 147 zł
wiek 4+, unisex, science fiction, elementów 129 szt., bohaterów 3 szt.
od 400 zł
wiek 12+, unisex, science fiction, elementów 693 szt., bohaterów 6 szt.
od 2 489 zł
wiek 8+, dla chłopców, science fiction, elementów 1019 szt., bohaterów 6 szt., ruchome części
od 139 zł
wiek 4+, unisex, science fiction, elementów 139 szt., bohaterów 2 szt.
od 499 zł
wiek 6+, dla chłopców, science fiction, elementów 222 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 200 zł
wiek 7+, unisex, zwierzęta, elementów 210 szt., bohaterów 4 szt.
od 650 zł
wiek 7+, dla chłopców, science fiction, elementów 289 szt., bohaterów 3 szt., ruchome części
od 172 zł
wiek 7+, unisex, zwierzęta, elementów 254 szt., bohaterów 3 szt.
od 510 zł
wiek 7+, dla chłopców, science fiction, elementów 447 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części
Wideo recenzje
LEGO Jurassic World T. rex Dinosaur Breakout 76944 review! Minty dino, crisp figs, bad base & price
25 kwietnia 202224 492 przegląd
LEGO Jurassic World T. Rex Dinosaur Breakout (76944) - 2022 Set Review
12 kwietnia 202220 834 przegląd
Review of LEGO Jurassic World Set 76944 T. Rex outbreak
23 marca 20226 347 przegląd
T. Rex Dinosaur Breakout 76944 | Lego Tyrannosaurus Rex Evolution!! ( Lego Jurassic World Dominion )
9 kwietnia 20225 384 przegląd
Lego Jurassic World Dominion 76944 T.Rex Dinosaur Breakout
5 maja 2022724 przegląd
LEGO JURASSIC WORLD 76944 | UCIECZKA TYRANOZAURA | RECENZJA
7 kwietnia 202213 738 przegląd
NOWY/STARY T-REX (76944) / RECENZJA
11 kwietnia 202241 543 przegląd
LEGO JURASSIC WORLD 76948 | UCIECZKA TYRANOZAURA I ATROCIRAPTORA | RECENZJA
11 kwietnia 202222 090 przegląd
Lego Jurassic World Dominion Set 76944 T.Rex Dinosaur Breakout Review
1 sierpnia 2022380 przegląd
LEGO JURASSIC WORLD Art.76944 - T. rex Dinosaur Breakout / Assembling
24 stycznia 2023200 przegląd
Lego 76944 T. rex Dinosaur Breakout
1 maja 2022418 przegląd
Building Lego Jurassic World T rex Dinosaur Breakout SET 76944
1 maja 2022273 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 152 zł
wiek 4+, unisex, science fiction, elementów 161 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części
od 224 zł
wiek 5+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 125 szt., bohaterów 1 szt., ruchome części, pudełko do przechowywania
od 158 zł
wiek 6+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 168 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 123 zł
wiek 5+, unisex, transport lotniczy, elementów 140 szt., bohaterów 3 szt., ruchome części
od 57 zł
wiek 7+, unisex, Minecraft, elementów 160 szt., ruchome części
od 74 zł
wiek 7+, unisex, fantasy, elementów 157 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 177 zł
wiek 5+, unisex, magnetyczne, zestawy elementów, elementów 146 szt., ruchome części
od 180 zł
wiek 7+, unisex, magnetyczne, elementów 160 szt., ruchome części
od 93 zł
wiek 7+, unisex, przegubowy, bohaterowie kreskówek, elementów 121 szt., bohaterów 1 szt., ruchome części
od 582 zł
wiek 18+, unisex, science fiction, elementów 1369 szt., bohaterów 8 szt., ruchome części
od 1 664 zł
wiek 18+, unisex, zestawy fabularne, elementów 3662 szt., silnik, efekty dźwiękowe