Конструктор Lego T. rex Dinosaur Breakout 76944
Відео 12Фото 9 |
Lego T. rex Dinosaur Breakout 76944 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lego 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lego.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lego T. rex Dinosaur Breakout 76944
Усі ціни 26 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
LEGO Jurassic World 76944 Ucieczka tyranozaura | 168 zł |
Klocki LEGO Jurassic World Ucieczka tyranozaura 76944LEGO® Jurassic World Ucieczka tyranozaura Młodzi miłośnicy dinozaurów i fajnych pojazdów będą się świetnie bawić, budując zes... щеtaw LEGO® Jurassic World Ucieczka tyranozaura (76944) dla czterolatków i starszych dzieci. Zestaw zawiera lotnisko z lądowiskiem dla helikopterów, garaż, helikopter, łazik, płot, który można przewrócić, i ruchomą figurkę tyranozaura. W komplecie są też trzy minifigurki — Owen Grady, Zia Rodriguez i strażnik dzikiej przyrody — oraz akcesoria do pomysłowej zabawy, takie jak jajo dinozaura i krótkofalówka. NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY Liczba sztuk: 140 Zalecany wiek: 4+ Długość pudełka (mm): 382 Szerokość pudełka (mm): 262 Wysokość pudełka (mm): 56,5 Waga opakowania (kg): 0,62 Nauka budowania dla fanów dinozaurów Zestaw z lotniskiem, helikopterem, łazikiem i tyranozaurem pozwoli zapoznać dzieci od 4 lat z LEGO® Jurassic World. Specjalnie dla dzieci Ten zestaw został pomyślany tak, aby odpowiadał umiejętnościom i zdolności skupienia uwagi początkujących budowniczych LEGO®. Szczegółowy port lotniczy Jest tu lądowisko i garaż na helikopter i łazik. Zapadające się ogrodzenie Figurka tyranozaura pozwala bawić się w ucieczkę dinozaura. 3 minifigurki do zabawy Owen Grady, Zia Rodriguez i strażnik dzikiej przyrody. Wspólna zabawa Aby zbudować ten zestaw ze 140 części, małym dzieciom wystarczy niewielka pomoc rodzica lub starszego rodzeństwa. Wiele godzin zabawy pobudzającej wyobraźnię Jajo dinozaura, krótkofalówka i broń usypiająca dadzą dzieciom dodatkową inspirację do tworzenia własnych historii. Proste instrukcje Proste ilustrowane instrukcje są doskonałe dla dzieci, które dopiero uczą się czytać. W darmowej aplikacji Instrukcje budowania LEGO® dostępne są interaktywne cyfrowe instrukcje, które jeszcze bardziej urozmaicają zabawę. Rodzinna frajda Zabawki konstrukcyjne LEGO 4+ świetnie się sprawdzają w roli prezentów — pozwalają dzieciom poznać świat pełen filmowych ulubieńców, postaci znanych z telewizji oraz bohaterów życia codziennego. Zestawy zawierają modele z klockami startowymi, dzięki którym początkujący konstruktorzy mogą składać konstrukcje z odrobiną pomocy dorosłych lub starszego rodzeństwa. Zestaw startowy — zapoznaj dzieci w wieku od czterech lat z serią zabawek LEGO® Jurassic World dzięki zestawowi Ucieczka tyranozaura (76944) zawierającemu lotnisko, helikopter, łazik i figurkę tyranozaura Trzy minifigurki LEGO® — Owen Grady, Zia Rodriguez i strażnik dzikiej przyrody z akcesoriami do pomysłowej zabawy takimi jak krótkofalówka i broń ze środkiem usypiającym Mnóstwo elementów zachęcających do zabawy — lotnisko z lądowiskiem dla helikopterów i garażem, otwierana klatka, którą można przetransportow Maxelektro.plПоскаржитись | 194 zł |
Klocki konstrukcyjne LEGO Jurassic World 76944 Ucieczka tyranozaura DZI-ZKKlocki 76944 Ucieczka tyranozaura, Lego Młodzi miłośnicy dinozaurów i fajnych pojazdów będą się świetnie bawić, budując zesta... щеw LEGO® Jurassic World Ucieczka tyranozaura (76944) dla czterolatków i starszych dzieci. Zestaw zawiera lotnisko z lądowiskiem dla helikopterów, garaż, helikopter, łazik, płot, który można przewrócić, i ruchomą figurkę tyranozaura. W komplecie są też trzy minifigurki — Owen Grady, Zia Rodriguez i strażnik dzikiej przyrody — oraz akcesoria do pomysłowej zabawy, takie jak jajo dinozaura i krótkofalówka. Proste ilustrowane instrukcje są doskonałe dla dzieci, które dopiero uczą się czytać. W darmowej aplikacji Instrukcje budowania LEGO® dostępne są interaktywne cyfrowe instrukcje, które jeszcze bardziej urozmaicają zabawę. Zabawki konstrukcyjne LEGO 4+ świetnie się sprawdzają w roli prezentów — pozwalają dzieciom poznać świat pełen filmowych ulubieńców, postaci znanych z telewizji oraz bohaterów życia codziennego. Zestawy zawierają modele z klockami startowymi, dzięki którym początkujący konstruktorzy mogą składać konstrukcje z odrobiną pomocy dorosłych lub starszego rodzeństwa. Zestaw startowy — zapoznaj dzieci w wieku od czterech lat z serią zabawek LEGO® Jurassic World dzięki zestawowi Ucieczka tyranozaura (76944) zawierającemu lotnisko, helikopter, łazik i figurkę tyranozaura Trzy minifigurki LEGO® — Owen Grady, Zia Rodriguez i strażnik dzikiej przyrody z akcesoriami do pomysłowej zabawy takimi jak krótkofalówka i broń ze środkiem usypiającym Mnóstwo elementów zachęcających do zabawy — lotnisko z lądowiskiem dla helikopterów i garażem, otwierana klatka, którą można przetransportow Komputronik.plПоскаржитись | 219 zł |
LEGO 76944 Jurassic World Ucieczka tyranozauraMłodzi miłośnicy dinozaurów i fajnych pojazdów będą się świetnie bawić, budując zestaw LEGO® Jurassic World Ucieczka tyranoza... щеura (76944) dla czterolatków i starszych dzieci. Zestaw zawiera lotnisko z lądowiskiem dla helikopterów, garaż, helikopter, łazik, płot, który można przewrócić, i ruchomą figurkę tyranozaura. W komplecie są też trzy minifigurki — Owen Grady, Zia Rodriguez i strażnik dzikiej przyrody — oraz akcesoria do pomysłowej zabawy, takie jak jajo dinozaura i krótkofalówka. Electro.plПоскаржитись | 200 zł |
LEGO 76944 Jurassic World Ucieczka tyranozauraMłodzi miłośnicy dinozaurów i fajnych pojazdów będą się świetnie bawić, budując zestaw LEGO® Jurassic World Ucieczka tyranoza... щеura (76944) dla czterolatków i starszych dzieci. Zestaw zawiera lotnisko z lądowiskiem dla helikopterów, garaż, helikopter, łazik, płot, który można przewrócić, i ruchomą figurkę tyranozaura. W komplecie są też trzy minifigurki — Owen Grady, Zia Rodriguez i strażnik dzikiej przyrody — oraz akcesoria do pomysłowej zabawy, takie jak jajo dinozaura i krótkofalówka.. Avans.plПоскаржитись | 200 zł |
ще 20 пропозицій
Серія Lego Jurassic WorldПорівняти в таблиці →
від 476 zł
вік 9+, унісекс, тварини, деталей 810 шт, персонажів 6 шт, рухомі деталі
від 112 zł
вік 7+, унісекс, фантастика, деталей 198 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі
від 500 zł
вік 18+, унісекс, тварини, деталей 1212 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 168 zł
вік 4+, унісекс, тварини, деталей 140 шт, персонажів 3 шт, рухомі деталі
від 89 zł
вік 6+, унісекс, фантастика, деталей 211 шт, персонажів 1 шт
від 261 zł
вік 9+, унісекс, фантастика, деталей 512 шт, персонажів 3 шт
від 1 000 zł
вік 8+, унісекс, фантастика, деталей 537 шт, персонажів 5 шт
від 208 zł
вік 7+, унісекс, фантастика, деталей 391 шт, персонажів 3 шт, рухомі деталі
від 104 zł
вік 4+, унісекс, фантастика, деталей 137 шт, персонажів 2 шт
від 190 zł
вік 8+, унісекс, тварини, деталей 308 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 200 zł
вік 7+, унісекс, тварини, деталей 240 шт, персонажів 3 шт, рухомі деталі
від 177 zł
вік 8+, унісекс, фантастика, деталей 281 шт, персонажів 2 шт
від 200 zł
вік 6+, для хлопчиків, фантастика, деталей 360 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 147 zł
вік 4+, унісекс, фантастика, деталей 129 шт, персонажів 3 шт
від 400 zł
вік 12+, унісекс, фантастика, деталей 693 шт, персонажів 6 шт
від 2 489 zł
вік 8+, для хлопчиків, фантастика, деталей 1019 шт, персонажів 6 шт, рухомі деталі
від 139 zł
вік 4+, унісекс, фантастика, деталей 139 шт, персонажів 2 шт
від 499 zł
вік 6+, для хлопчиків, фантастика, деталей 222 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі
Відеоогляди
LEGO Jurassic World T. rex Dinosaur Breakout 76944 review! Minty dino, crisp figs, bad base & price
25 квітня 202224 492 перегляда
LEGO Jurassic World T. Rex Dinosaur Breakout (76944) - 2022 Set Review
12 квітня 202220 834 перегляда
Review of LEGO Jurassic World Set 76944 T. Rex outbreak
23 березня 20226 347 переглядів
T. Rex Dinosaur Breakout 76944 | Lego Tyrannosaurus Rex Evolution!! ( Lego Jurassic World Dominion )
9 квітня 20225 384 перегляда
Lego Jurassic World Dominion 76944 T.Rex Dinosaur Breakout
5 травня 2022724 перегляда
LEGO JURASSIC WORLD 76944 | UCIECZKA TYRANOZAURA | RECENZJA
7 квітня 202213 738 переглядів
NOWY/STARY T-REX (76944) / RECENZJA
11 квітня 202241 543 перегляда
LEGO JURASSIC WORLD 76948 | UCIECZKA TYRANOZAURA I ATROCIRAPTORA | RECENZJA
11 квітня 202222 090 переглядів
Lego Jurassic World Dominion Set 76944 T.Rex Dinosaur Breakout Review
1 серпня 2022380 переглядів
LEGO JURASSIC WORLD Art.76944 - T. rex Dinosaur Breakout / Assembling
24 січня 2023200 переглядів
Lego 76944 T. rex Dinosaur Breakout
1 травня 2022418 переглядів
Building Lego Jurassic World T rex Dinosaur Breakout SET 76944
1 травня 2022273 перегляда
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 152 zł
вік 4+, унісекс, фантастика, деталей 161 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 224 zł
вік 5+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 125 шт, персонажів 1 шт, рухомі деталі, бокс для зберігання
від 158 zł
вік 6+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 168 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі
від 123 zł
вік 5+, унісекс, повітряний транспорт, деталей 140 шт, персонажів 3 шт, рухомі деталі
від 57 zł
вік 7+, унісекс, Minecraft, деталей 160 шт, рухомі деталі
від 74 zł
вік 7+, унісекс, фентезі, деталей 157 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі
від 177 zł
вік 5+, унісекс, магнітний, набори деталей, деталей 146 шт, рухомі деталі
від 180 zł
вік 7+, унісекс, магнітний, деталей 160 шт, рухомі деталі
від 93 zł
вік 7+, унісекс, шарнірний, герої мультфільмів, деталей 121 шт, персонажів 1 шт, рухомі деталі
від 582 zł
вік 18+, унісекс, фантастика, деталей 1369 шт, персонажів 8 шт, рухомі деталі
від 1 664 zł
вік 18+, унісекс, сюжетні набори, деталей 3662 шт, мотор, звукові ефекти